top of page
טיפול אנרגטי.jpg

טיפול אנרגטי  

 

אנרגיה = חיות (חיים). הכוח שמפעיל את הגוף, נפש, רוח ונשמה.

 

בגופנו מערכת צ'אקרות שהינן מרכזי האנרגיה בגופנו  ואחראיות על התפקוד הרוחני, הנפשי והפיזי של האדם.

כאשר הצ'אקרות חסומות או פתוחות יתר על המידה האנרגיה אינה זורמת כראוי ונוצר חוסר איזון אשר מתבטא בכאבים גופניים, מצבי רוח משתנים, עייפות, מערכת חיסונית חלשה, רגישות, עצבנות וכד'.

חוסר איזון אנרגטי נוצר ע"י טראומות מחיים אלה או קודמים, מחשבות שליליות, פחדים, חשיפה לאנרגיה שלילית של אחרים ועוד...

 

טיפול אנרגטי  מפעיל את מערכות הגוף לריפוי עצמי, ע"י איזון הצ'אקרות, וויסות האנרגיה לזרימה חלקה.

 

למחשבה שלילית ופחדים יש חלק משמעותי בחוסר איזון אנרגטי ויש להבין את מקורם כדי שהטיפול יהיה אפקטיבי לאורך זמן ולא נמשיך ליצור את אותן חסימות שוב ושוב.

 

לאחר שיחה ובעזרת מיידעים שאני מקבלת אנו מגיעים לתובנות והבנות לסיבות לחוסר האיזון

ומתבצע הטיפול בתדרי ריפוי ומודעות שהתקבלו מקבוצת ישויות אור שמחברים אותנו למודעות גבוהה יותר ויוצרים בנו שינוי אנרגטי וכך פורצים חסימות ודפוסי התנהגות וריפוי לגופנו.

 

בזמן הטיפול המטופל שוכב בשלווה, נעטף בתדרי אהבה וריפוי וחש שלווה.

טוב לבצע את הטיפול אחת לתקופה כדי להיטען באנרגיה חיובית ולשחרר את האנרגיה השלילית שאנו צוברים בחיי היום יום וקולטים מהסביבה.

 

טיפול אנרגטי: הזמן שלכם להתחבר לעצמכם

בשנים האחרונות אנו רואים מודעות העולה בקרב האוכלוסייה בישראל אודות רפואה משלימה וטיפול טבעי, כאשר אנחנו מדברים על טיפול אנרגטי אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. לא מעט מן האנשים החווים את אותו טיפול אנרגטי מספרים כי מדובר בחוויה אשר הטעינה אותם, נתנה להם כוחות פיזיים ונפשיים לאורך זמן וללא ספק זה טיפול שהם יחזרו אליו. אז מה זה טיפול אנרגטי, ולמה הוא הפך להיות כזה פופולרי בשנים האחרונות?

 

התקדמות לרפואה משלימה וריפוי טבעי

עד לפני כמה שנים ראינו את כל מדינות אירופה והמערב עושים מעין "ניתוק" מן הרפואה המסורתית ונותנים מקום גם לרפואה משלימה וריפוי טבעי, המספרים מספרים לנו כי לפחות 30% מן האוכלוסייה בארה"ב צרכה בזמן כזה או אחר רפואה משלימה לשם טיפול בבעיות רפואיות, מתן אנרגיה ושחרור גוף ונפש. בשנים האחרונות חלה גם עלייה במודעות לטיפולים בישראל כתוצאה מטיפולים איכותיים, טבעיים שפשוט עושים את שלהם ברמה "השיווקית" באפס מאמץ מצד בעל המקצוע.

מה זה למעשה טיפול אנרגטי?

לא מעט אנשים מתקשים להבין מה זה טיפול אנרגטי, במה זה כרוך ומה זה למעשה אומר. אם אנחנו ננסה להכניס את כל התחושות במילים אנחנו בטוחים שרק נוריד מערך הטיפול, טיפול אנרגטי לוקח את כל המבנים האנרגטיים של אותו מטופל ולמעשה מעביר אותו ממצב של "חיסכון בסוללה" לסוללה מלאה ומוכנה לעבודה. טיפול אנרגטי משפיע ומאזן חלקים בגוף שלנו ואנו מוצאים לו לא מעט יתרונות.

 

מה הם היתרונות בטיפול אנרגטי?

  • שחרור והפגת מתח, לחץ וחרדה

באמצעות טיפול אנרגטי תוכלו להתחבר אל עצמכם ולשחרר את עצמכם ממתחים, לחצים וחרדות.

  • לטפל בחולשה, עייפות ותשישות

לא מעט פעמים אנשים מחליטים לבוא לטיפול אנרגטי רק לאחר שהם מרגישים "סחוטים" לגמרי מן חיי היום-יום, טיפול אנרגטי בעל יכולות לטפל בחולשה, עייפות, תשישות ולהטעין מחדש את כל המצברים.

  • הקלה על כאבים גופניים

טיפול אנרגטי יכול לקחת אתכם למקומות שלא חשבתם עליהם, לא מעט אנשים ניסו אין ספור טיפולים, תרופות ושיטות על מנת להקל על כאבים גופניים. חלקם מן הכאבים הגופניים הם מושפעים ממצב נפשי – טיפול אנרגטי עוזר לדייק את מקור הבעיה ולהקל על כאבים גופניים.

  • סילוק מחשבות טורדניות

בני האדם מטבעם אוהבים לחשוב, "מה היה קורה אם", "אם הייתי עושה את....", "מה יקרה אם..." וככה מיום ליום. באמצעות טיפול אנרגטי תוכלו להשתלט על כל תדרי האנרגיה בגוף שלכם ולעבור תהליך בו אתם מסלקים לחלוטין את כל המחשבות הטורדניות ומחליטים לעשות סוף סוף בשביל עצמכם.

 

טיפול אנרגטי: לצאת למסע בתוך עצמך

אנו מתייחסים לטיפול אנרגטי כאל מלאכת מחשבת של ממש, כמו אל מסע חדש באוויר הפתוח בו אתם מתחברים לעצמכם למקומות הכי אפלים, שקטים, נוחים ונידחים שיש לכם. תוך כדי הבנה מלאה של הגוף והרמוניה מוחלטת אתם מצליחים לקחת את עצמכם לקצה גבול היכולת ומטעינים את הגוף באנרגיה חדשה יחד עם הרמוניה מלאה ומלא אהבה.

 

איך עובד טיפול אנרגטי?

במהלך טיפול אנרגטי המטפל יעשה שיחת אפיון אל מול המטופל, יקבל מידע לגבי הצרכים שלו ויעבוד באופן אינטואיטיבי תוך שילוב מספר טיפולים על מנת להשיג את הריפוי הטוב ביותר. חשוב לציין כי כל הטיפול נעשה בלבוש מלא. כמו כן, המטפל ידאג לעשות אפיון מלא לצרכיו של המטופל.

נכתב ע"י חגית דאבוש – מאמנת מוסמכת CCIL חברה בלשכת המאמנים ומטפלת למעלה מ 20 שנה במגוון שיטות:

אימון מנטלי תודעתי  דמיון מודרך, רטרו הילינג, טיפולים אנרגטיים,   NLP,  אסטרולוגיה התפתחותית

האימון מתבצע פרונטלית או בזום לפי העדפת המתאמן ובתיאום מראש - 050-8344816

bottom of page