חגית דאבוש אסטרולוגיה ייעוץ והכוונה

הסיפור האישי שלי

 

היי, אני חגית ויש לי ילדה נפלאה ושמה אלה, נשמה אהובה שלשמחתי בחרה בי להיות אמא שלה.

יהיה לי נעים להכיר כל אחד ואחת מכם, אבל עד שתגיעו אליו ותספרו לי, אספר לכם קצת על עצמי.

את דרכי המקצועית  התחלתי בשנת 2001  בלימוד שחזור גלגולים. אבי ז"ל שהיה מאד רוחני ומאסטר ברייקי חשף אותי לעולם מרתק של חיבור בין עבר והווה, תת מודע ומודע, דמיון מודרך ועוד ומכאן החל המסע המרתק לנבכי הנפש ולשאלות קיומיות שאינן מסתיימות.

בשנת 2007, מאחר וגם הצד הלוגי מפותח אצלי, התחלתי בלימוד וגילוי תורת האסטרולוגיה.

המפה האסטרולוגית מספרת את הסיפור של האדם, את הייעוד, את השיעורים, את הנתיבים והתחלתי לעסוק בייעוץ במקביל לעבודה כשכירה בתחום הכספים. 

בהמשך למדתי  נומרולוגיה, רייקי, טארוט ועוד כדי לשפר את ההבנה והיכולת לכוון. כשהנשמה שלי נמשכה גם לתחום הטיפולי  הדרך ל"חיבור למודעות על", הייתה מהירה. תובנות שמגובות בתדרי על כדי לעזור ליישמן, שאליהם אני מחוברת ומטפלת לפיתוח מודעות, שחרור חסימות, חיזוק וטיהור. תדרים נפלאים, מעצימים ומרגשים.

כלםי טיפוליים נוספים שרכשתי הם אימון הוליסטי, ACESS BARS ו NLP. שעוזרים  לשנות תודעה, לבטל פחדים, לחזק בטחון  עצמי, לשחרר אובססיות ועוד דרך שיחות ונגיעה בנקודות אנרגטיות בראע.

מאחר ואמונתי היא, שצריך וכדאי לחיות בשמחה, ללכת אחר צו הנפש,  לעשות דברים שאוהבים וטובים בהם ולא לאפשר לפחדים הישרדותיים או אחרים לעכב צמיחה ושמחה, התפטרתי והתחלתי לייעץ ולטפל במשרה מלאה.

אלו האמונות והתורות שאני מעבירה לאנשים שמגיעים אלי כשהם פשוט רוצים להרגיש יותר טוב, להתחבר לרצון הנשמה, לכישורים, ולחזקות בחיים האישיים וגם המקצועיים ולשנות.  לראות את המטרה הסופית ולחוות ולא להיתקע במסגרות שמיצו את עצמן.

אשמח לייעץ וללוות אתכם במסעכם האישי.

חגית דאבוש -אסטרולוגית התפתחותית, NLP, דמיון מודרך, רטרו הילינג וטיפולים אנרגטיים

- 050-8344816

 

 צור קשר