top of page
גדי 2022
קשת 2022

הורוסוקופ שנת 2023 - תחזית אסטרולוגית שנת 2023

מזלות לתחזית שנתית.jpg
מאזניים 2022

לחץ על סמל המזל למעבר אליו 

למעבר למזלות טלה, שור, תאומים, סרטן ואריה לחלץ על החץ או על סמל המזל בתמונה 

הורוסקופ שנת 2023 - תחזית אסטרולוגית שנתית 2023

בתולה2023
מאזניים 2023
טלה 2022
עקרב 2023
שור 2022
תאומים 2022
קשת 2023
סרטן 2022
אריה 2022
גדי2023
בתולה 2022
דלי 2023

הורוסקופ 2023 מזל בתולה

בתולות יקרות, אחד מהמאפיינים הבולטים שלכם הוא הירידה לפרטים והתמקצעות בכל תחום שבו אתם בוחרים והשנה תהפכו את התמקצעות זו לדרגת אומן.

נה זו תאופיין במערכות יחסים שונות ורציניות.

בכלל שנת 2023, תהיה שנה של התמדה ולקיחת אחריות תוך התחייבויות לטווח ארוך.

 

השנה נפתחת עם עומס כתוצאה מעבודה, לימודים או התמקצעות, אבל יופיטר בטלה ובבית הכספים ו"המעבדה הפסיכולוגית" שלכם, מראה שאתם עומדים בכך בגבורה. יש לכם את האנרגיה והכוח הפנימי להתמודד עם כל משימה שתקדם אותכם למטרה שהצבתם לעצמכם.

 

אתם כבר מרגישים את האהבה באוויר?

ב 1/1/2023 ונוס שמסמלת אהבה, סיפוק ויופי תיצמד לפלוטו היצרי וזו האנרגיה עמה אתם מתחילים את השנה. האנרגיה הזו תמשיך לאורך השנה, גם כששני אלה יתרחקו זה מזה.

 

מרס הנמרץ נמצא במיקום הקשור לקריירה, עמדה וסמכות, אבל הוא בנסיגה (רטרו), אז יתכן שאתם נתקלים באי אלו קשיים באינטראקציות מקצועיות או עיכובים, אבל זה יסתיים כבר ב 12/1/2023 ותחושו שינוי בשיח עם אנשים ואיכשהו שיותר מקשיבים.

 

גם מרקורי, שליט מזלכם מתחיל את השנה ברטרו במיקום הקשור לרומנטיקה ויצירתיות, אז אם אתם מתקשים להביע את עצמכם או מרגישים ביישנים מהרגיל, דעו שזה יחלוף עד ה 17/1/2023, אבל כדאי בינתיים לעבוד על הדימוי העצמי ולחזקו כדי לאפשר לעצמכם לבטא את מלוא הפוטנציאל בהמשך.

 

אורנוס מתחיל את השנה ברטרו גם הוא ומעורר אתכם לרענן אמונות, לבדוק אפשרויות של יצירת קשרים במרחב וללמוד. אם אתם עוסקים בנושאי חוק הוא מאתגר אותכם בסוגיות משפטיות מעניינות.

 

בפברואר 2023 כבר תרגישו התקדמות מקצועית ובמרץ יתחיל השינוי המשמעותי בעקבות מעברו של פלוטו למזל דלי, שעליו הרחבתי בהורוסקופ הכללי וכדאי לקרוא עליו גם בקישור.

רבים מכם יעסקו בפיתוח מוצרים חדשניים, פיתוח אפליקציות ומוצרים טכנולוגיים מיוחדים וזאת בזכות אנרגיה אמיצה יותר, התגברות על פחד או מחסומים מלקחת סיכונים. התחברו לאנרגיה הזו עם תמצאו את עצמכם מהססים.

 

אלה מכם שאינם מרוצים מעבודתם, יעשו צעד למציאת מקום מתאים יותר, אך ההחלטה תהיה שקולה ולא בריחה למקום הראשון שימצא. חשוב בתקופה זו למצוא עבודה שתשקף את הערכים שלכם, את היכולות ועם פוטנציאל לטווח ארוך.

 

מעבר חשוב נוסף במרץ הוא של שבתאי האחראי והרציני, שיעבור למיקום שקשור למערכות היחסים בחייכם.

שבתאי יעזור לפנויים שביניכם להתמקד בחיפוש קשר רציני ואוהב ורבים מכם שבמערכות יחסים לא ממוסדות יחליטו להתקדם צעד נוסף, אם מעבר למגורים משותפים ואם מיסוד היחסים באופן רשמי.

שבתאי מאתגר לקחת אחריות. הוא מעודד ומחזק ליצירת מבנים ומסגרות.

אלה שנמצאים ביחסים בעיתיים ימצאו את עצמם לוקחים אחריות על היחסים ויבחרו אם לנסות לשפר או להמשיך למקום אחר.

 

לקחת אחריות זה לבחור ולעשות, לא לתת לבן הזוג לקבוע או "להתקרבן" ולהאשים את היקום, אנשים אחרים, הגורל וכו' ביחסים שלך, להתחבר לכוחות הפנימיים ולעשות מה שיעזור לך להרגיש טוב ונכון באומץ.

 

מאפריל יגיעו אפשרויות לנסיעה עסקית וגם להציג את התוכניות שלכם בפני מי שיכול לעזור לקדם ולהגשים אותן.

 

נק' נוספת וחשובה היא שנסיגות מרקורי, שליט מזלכם, השנה יהיו במיקומים הקשורים ל"אני הפנימי", לרומנטיקה, יצירתיות ובילויים וגם ללימודים והפצת הידע שלכם.

הנסיגות במקומות אלה יכולים להיחוות כמעצורים ומכשולים, אך למעשה העצירה היא לצורך בחינה לפני ההתקדמות לשלב הבא.

 

ציינו לעצמכם תקופות אלה ושימו לב לשיח שלכם בתקופות אלה. הימנעו מתגובות והחלטות  קיצוניות שיפגעו בקשרים או יוזמות שאתם מקדמים באותם זמנים. אפשרו לעצמכם זמן למחשבות, שיקלו והשתדלו להחליט ולפעול רק בסיום הנסיגות.

 

תאריכי הנסיגות:
מתחילת השנה ועד 17/1/2023 במזל גדי

21/4-14/5/2023 במזל שור

24/8-14/9/2023 במזל בתולה

13/12/23-1/1/2024 בגדי וקשת

 

לעתים, דווקא הרטרו מקדם דברים שהיו תקועים תקופה, כלומר, משהו חדש לא מומלץ להתחיל בתקופת הרטרו, אבל דברים שפתאום משתחררים, הם לרב חיוביים.

הפעילו שיקול דעת.

 

בחודש יוני תהיו ברוטינה של עבודה ובסוף יולי 2023 ונוס היפה, שדואגת שיהיה לנו סיפוק רגשי וחומרי וגם אהבה תתחיל נסיגה שתימשך עד ה 2/9/2023  במיקום הקשור לתת מודע ויתעורר צורך להתפרסם, לקבל הכרה ולצאת מהצללים וזה לא תמיד קל לכם.

במה שנוגע למערכות יחסים, זה יכול להיות הזמן שבו יתעורר הצורך או דרישה מהצד השני להתקדם ביחסים ומומלץ להמליץ להמתין לסיום הנסיגה ורק אז להחליט.

אצל אלה מכם שעדיין פנויים למרות השנה מלאת האפשרויות לרומנטיקה, זה יהיה כמו סוג של קריאת השכמה, לבדק פנימי מה חוסם ואיך להתקדם.

 

לסיכום, בתולות יקרות, שנת 2023 צופנת בחובה אפשרויות לניקוי רגשות, אמונות וחסמים שכבר לא משרתים ולבחור בחיים הרבה יותר מספקים בתחום מערכות היחסים, אהבה וגם כספים.

כשהשד הרשע מתעורר ומספר לכם סיפורים על למה לא, ציחקו עליו בקול והתריסו כנגדו. כי אתם יכולים להגשים את כל מה שאתם רוצים.

 

*מזכירה, שהורוסקופ 2023 הינו כללי ביותר ונערך לפי מיקום השמש בלבד (המזל שלכם) ואני ממליצה לקרוא גם את ההורוסקופ ששייך למזל האופק שלכם.

אבל, כדי להבין את ההשפעה המדויקת של מעבר הכוכבים על כל אחד מכם, יש צורך בהכנת מפה אישית, לפי שעת לידה, שמשקפת את האנרגיה האישית והמיוחדת לכם

 

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך. צור קשר

 

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

על אסטרוקואוצ'ינג שמעת?

זהו תהליך אימוני המשלב את המפה האסטרולוגית האישית, כדי לזהות את האני האמיתי, האותנטי, את מי שהיית לפני שאנשים אחרים עיצבו אותך או שתלו בך את האמונות, הפחדים והרצונות שלהם ולא מתוך כוונה רעה, אלא מחוסר ידיעה.

 

חיבור לכישורים, שחרור מחשבות שלא מתאימות למי שאתה, פחדים וחסמים, מאפשר לחיות את החיים בצורה טובה יותר, להגשים רצונות, גם כאלה שכעת נראים כמו חלומות, לקיים יחסים אישיים וחברתיים בריאים ואוהבים, להתחבר לטוב ולשפע ולחיות בשמחה כפי שכולנו ראויים.

 

האימון משלב עבודה תודעתית ורגשית עמוקה, שמשנה חיים.

מפה אסטרולוגית משקפת את הכישורים, השיעורים, הייעוד והאנרגיה עמה הגעת לעולם ונתונים אלה מאפשרים זיהוי עמוק בזמן קצר יותר מאשר באימון רגיל, אך אין חובה לשלבם.

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

 

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך.

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

 

הורוסקופ 2023 מזל מאזניים

מאזניים חביבים, באופן כללי, אתם אנשים של אנשים, אוהבי חברה, אוהבי אדם, אוהבי הרמוניה ויחסים שוויוניים ושנת 2023 תעניק לכם בוסט אנרגטי כדי להתמקד ולהרחיב בחייכם את החברויות, שותפויות ואהבות.

 

מערכות יחסים שיתחילו השנה בעלות פוטנציאל להצליח ולהביא אושר והדדיות לחייכם ומערכות יחסים שיסתיימו תהיה בכך ברכה גם אם בתחילה זו לא תהיה ההרגשה.

היכולות הטבעיות שלכם להסתדר עם אחרים גוברת, שכן הרוגע הפנימי מאפשר להתפשר ולא מתוך כניעה.

 

השנה נפתחת עם ריכוז כוכבים במזל גדי שאצלכם מתקשר לבית ולמשפחה ונראה שהאנרגיה שם טעונה. זה הזמן להגיד את אשר יושב על ליבכם בצורה ברורה, לנקות את השטח ממטענים עודפים ולבלות כמה שיותר עם יקיריכם כי בהמשך השנה, העבודה או עיסוקים שונים יגזלו מכם זמן ואולי לא יהיה לכם פנאי לבילויים משותפים.

 

במרץ 2023 יתרחש מעבר פלוטו למזל דלי שעליו הרחבתי בהורוסקופ הכללי וכדאי לקרוא עליו גם בקישור.

התחומים שיושפע אצלכם קשורים לעולם הרגש הפנימי, לרומנטיקה, יצירתיות, ילדים ותחביבים.

לכל אחד מכם זה יגע באחד מתחומים אלה או ביותר מאחד.

פלוטו ישהה במיקום זה כ 20 שנה, אך השנה הראשונה היא השנה שבה מורגש השינוי ביותר, עד שמתרגלים לאנרגיה.

התחושות נהיות עזות יותר, התאהבות יכולה להיות בדרך שלא הכרתם עד כה, הצורך להביע את הצד היצירתי או האמנותי ואפילו אם זה בצורה טכנית גם הוא מתעצם, משהו שמגיע מבפנים מהקרביים.

אצל חלק מכם זה יעורר רצון לילדים או לחנך ילדים בצורה שונה.

העניין הוא שהתשוקה בוערת ומניעה ותלמדו להשתמש בה בשליטה, כך שאם בתחילה תרגישו וויברציות בגוף, עם הזמן זה יעבור ותשמשו באנרגיות האלו לקידום.

 

מעבר משמעותי נוסף בחודש מרץ 2023 הוא של שבתאי הרציני למזל דגים. זהו מעבר מבורך שכן לצד עולם הרגש שהתעורר, שבתאי יעזור לכם להקפיד על שגרה מאוזנת ובריאה בעזרת תזונה נכונה, ספורט מתון, יוגה, מדיטציה, כל מה שמשלב גוף ונפש לרגיעה.

יחד עם זאת שבתאי במיקום זה מוסיף אחריות בחיי היומיום וגם העבודה.

מי שמרוצה ממקום העבודה שלו ייקח על עצמו אחריות נוספת ומי שלא כדאי שיפסיק להתלונן ויבדוק איך הוא יכול לשפר את התנאים שלך במקום הנוכחי או אחר.

שבתאי ישהה בדגים כשנתיים ובתקופה זו העבודה עלולה להיחוות כשגרתית או משעממת, אך זה תלוי בגישה.

אם תמצאו ותדגישו את היתרונות בתפקיד ותמקדו את האנרגיות שלכם במטרה מועילה ומספקת תרגישו שמחים יותר.

 

יופיטר, הכוכב המיטיב שבתחילת השנה ממוקם בבית מערכות היחסים שלכם, מביא אנרגיות של התחדשות ושמחה ליחסים קיימים או ליצירת חדשים.

 ב 17/5/2023 יופיטר יעבור למזל שור ויביא הזדמנויות והתעסקות בנושאים כלכליים והשקעות מקדמות למקום יציב יותר מבחינה פיננסית לטווח ארוך.

 

ב 7/6/2023 ונוס היפה תעבור למזל אריה וכוכבכם החברתי יזהר.

ונוס במיקום זה תזמן לכם מפגשים חברתיים אישיים ועסקיים וגם אם אתם מאלה שבורחים מאור הזרקורים אי אפשר יהיה לפספס אתכם.

לפנויים שביניכם יהיו הזדמנויות להכיר במפגשים ודרך חברים ואלו מכם שבמערכות יחסים תקדישו זמן ותהנו ממפגשים עם חברים, הופעות ואפילו מיזמים חברתיים.
זה זמן נפלא להביע רגשות ולהתחייב במקרים שזה עדיין לא קרה.

 

ב 23/7/2023 ונוס תתחיל נסיגה (רטרו) עד 2/9/2023 ותערער יחסים לא יציבים עד למשבר ואפילו עד לסיומם. בתקופה זו רצוי להימנע מהתחייבויות במערכות יחסים שונות ושותפויות.
הדרך הנכונה לעבור את הנסיגה היא בבדיקה של היחסים שלכם מול חברים, קהילה, בן זוג.

מה מחבר אותכם? ערכים, אידיאלים, תחומי עניין משותפים?

האם אתם יכולים להיות אותנטיים בחופשיות ומוערכים?

 

אתם אנשים של אנשים ואהובים ומקומכם במקום בו אתם זוכים ליחס שווה ויפה שלו אתם ראויים.

 

בין ה 24/8/2023 ל 14/09/2023 מרקורי יהיה בנסיגה במזל בתולה, שאצלכם קשור לעולם הפנימי, לתת מודע, לדברים שמעבר ויגרום לכם להתכנס בתוך עצמכם.

זהו זמן מצוין לחשבון נפש ולהתחיל לעשות סיכום של השנה ולבדוק מה אתם רוצים להשאיר בחייכם ומה כבר מוצה.

 

בחודש אוקטובר יתעוררו נושאים כספיים שידרשו טיפול והתייחסות, אבל לא משהו מדאיג.

 

נובמבר יהיה חודש תנועתי של מפגשים מסוגים שונים ואתם תבלטו לטובה.

 

בדצמבר מרקורי יחזיר את האנרגיה שלכם למשפחה ולבית וכך תסתיים השנה.

 

לסיכום, הורוסקופ  2023 מספר, שהשנה תאופיין בעליות וירידות רגשיות, ברגשות סוערים יותר ממה שאתם רגילים, בחוויות מסעירות לצד הסתגרויות, טיפול בעצמכם ובניית שיגרה יציבה והכי חשוב, כמו תמיד עוד חלק מהאני הפנימי יתגלה.
אספו חוויות טובות ואנשים טובים שימשיכו אתכם במסע החיים.

 

*מזכירה, שהורוסקופ 2023 הינו כללי ביותר ונערך לפי מיקום השמש בלבד (המזל שלכם) ואני ממליצה לקרוא גם את ההורוסקופ ששייך למזל האופק שלכם.

אבל, כדי להבין את ההשפעה המדויקת של מעבר הכוכבים על כל אחד מכם, יש צורך בהכנת מפה אישית, לפי שעת לידה, שמשקפת את האנרגיה האישית והמיוחדת לכם.

 

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך. צור קשר

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

על אסטרוקואוצ'ינג שמעת?

זהו תהליך אימוני המשלב את המפה האסטרולוגית האישית, כדי לזהות את האני האמיתי, האותנטי, את מי שהיית לפני שאנשים אחרים עיצבו אותך או שתלו בך את האמונות, הפחדים והרצונות שלהם ולא מתוך כוונה רעה, אלא מחוסר ידיעה.

 

חיבור לכישורים, שחרור מחשבות שלא מתאימות למי שאתה, פחדים וחסמים, מאפשר לחיות את החיים בצורה טובה יותר, להגשים רצונות, גם כאלה שכעת נראים כמו חלומות, לקיים יחסים אישיים וחברתיים בריאים ואוהבים, להתחבר לטוב ולשפע ולחיות בשמחה כפי שכולנו ראויים.

 

האימון משלב עבודה תודעתית ורגשית עמוקה, שמשנה חיים.

מפה אסטרולוגית משקפת את הכישורים, השיעורים, הייעוד והאנרגיה עמה הגעת לעולם ונתונים אלה מאפשרים זיהוי עמוק בזמן קצר יותר מאשר באימון רגיל, אך אין חובה לשלבם.

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

 

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך.

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

 

הורוסקופ 2023 מזל עקרב

עקרבים יקרים, שנת 2023 נפתחת עם מרקורי, כוכב התקשורת בנסיגה (רטרו) במיקום הקשור לתקשורת, לימודים, סביבה קרובה ועם מארס הנמרץ שליט מזלכם בנסיגה במיקום הקשור לעולם החשיבה הרגשית שלכם ולכספים.

שילוב זה מראה על פיתוח דרך חשיבה חדשה וניסיון לשנות את דרך התקשורת והשיח עם הקרובים אליכם.

במהלך שנת 2023 תהליך זה יימשך ויורגש בעיקר בתקופות הנסיגות של מרקורי במזלות האדמה.

 

ציינו לעצמכם את תקופות הנסיגות ושימו לב לשיח שלכם בתקופות אלה. הימנעו מתגובות והחלטות  קיצוניות שיפגעו בקשרים או יוזמות שאתם מקדמים באותם זמנים. אפשרו לעצמכם זמן למחשבות, שיקלו והשתדלו להחליט ולפעול רק בסיום הנסיגות.

 

תאריכי הנסיגות:
מתחילת השנה ועד 17/1/2023 במזל גדי

21/4-14/5/2023 במזל שור

24/8-14/9/2023 במזל בתולה

13/12/23-1/1/2024 בגדי וקשת

 

לעתים, דווקא הרטרו מקדם דברים שהיו תקועים תקופה, כלומר, אם אין לכם מערכת יחסים, יכול להיות שבתקופה הזו תכירו, אבל הפעילו שיקול דעת והמתינו לסיום הנסיגה כדי להחליט אם הקשר בר קיימא או לא.

 

גם אורנוס שנמצא בבית מערכות היחסים שלכם מטלטל את מערכות היחסים שלכם ומאלץ אתכם להתמודד עם כל נושא היחסים והחלק שלכם בהם לטוב ולרע.

זה בעצם הנושא החשוב ביותר, מה האחריות שלכם להצלחה או אי הצלחה של מערכות היחסים?

איך אתם מתנהלים ומתנהגים? מה מפעיל אתכם להגיב בדרך כזו או אחרת?

התהליך החל וימשיך גם בשנת 2023.

 

ב 8/3/2023 שבתאי יעבור למזל דגים וישהה בו שנתיים. מעבר זה יביא אנרגיה המשלבת בתוכה רגישות עם אחריות.

יותר רגישות לילדים והתעסקות אתם, כולל לקחת אחריות ולהחליט להרחיב את המשפחה ולצד זאת גם יכולת להוציא לפועל פרויקטים שדורשים מחשבה יצירתית. אם יש לכם חלומות כאלה או שאתם אמנים בנפשכם זה הזמן להגשים חלומות.

 

ב 17/5/2023 יופיטר המיטיב יעבור למזל שור וישהה בו עד 25/4/2024 ויביא עמו הזדמנויות להיכרויות לפנויים שביניכם, להתקדמות בקשרים קיימים, מעבר למגורים משותפים, ילדים וכד'.

 

נסיגת מרס בתחילת השנה מראה על ניסיונות להגדיל את ההכנסה ביוזמות חדשות או גישה שונה ועל השקעה בעבודה. כבר ב 12/1/2023 כשהנסיגה תסתיים תהיה הרגשה שמשהו זורם טוב יותר בקשר לשותפויות ויוזמות משותפות.

 

במרץ 2023 יתרחש מעבר פלוטו למזל דלי שעליו הרחבתי בהורוסקופ הכללי וכדאי לקרוא עליו גם בקישור.

אצלכם המעבר מתקשר לבית ולמשפחה.

זהו מעבר לא פשוט שיעביר אתכם שיעור חשוב בהגדרת המשפחה והבית שלכם.

האם הנשמה מוצאת מנוחה ושלווה בבית?

בית הוא הבסיס, המבנה והוא משפחה.

חלקכם יעברו דירה או ישפצו והשאלה היא האם זה מה שיענה על הצורך הנפשי להרגיש בבית?

אצל חלקכם כן, אצל אחרים לא והתשובה האמיתית היא רק אצל כל אחד מכם.

 

חודש מאי יביא משוב רענן ליחסים קיימים ולחיזוקם והזדמנויות להיכרויות לפנויים.

תזכו לשיתופי פעולה פורים ויציבים גם בנושאים כספיים ומקצועיים.

ב 7/6/2023 ונוס תעבור לאריה ואי אפשר יהיה להתעלם מנוכחותכם בעבודה ותזכו להערכה, אך ב 23/7/2023 תתחיל נסיגה שתימשך עד 2/9/2023 ובתקופה זו אנשים יכולים לנסות להתקיל, להראות את עצמם על חשבונכם או סתם לא לפרגן.

שימו לב בתקופה הזו לא להיכנס למלחמות יוקרה, המשיכו בשלכם והימנעו מנקיטת צעדים קיצוניים שאתם עלולים להתחרט עליהם בהמשך.

 

באוגוסט-ספטמבר תחוו עצירה לצורך חשבון נפש, בחינה של השותפויות בחייכם ומי אתם בשלב זה.

זהו תהליך שקורה מדי תקופה כדי לאפשר התקדמות נכונה ונקייה יותר לאותו זמן.

 

אוקטובר יחזיר אתכם לפעילות במלוא העוצמה.

 

לסיכום, עקרבים אהובים, עפ"י הורוסקופ 2023 השנה תכיל בתוכה שינויים רבים, עליות וירידות ואם תשמרו על עמוד שדרה פנימי יציב מול האירועים החיצוניים, תבדקו את עצמכם ומה נכון לכם ומה לא, תצאו מחוזקים, מורווחים ומאושרים יותר.

 

*מזכירה, שהורוסקופ 2023 הינו כללי ביותר ונערך לפי מיקום השמש בלבד (המזל שלכם) ואני ממליצה לקרוא גם את ההורוסקופ ששייך למזל האופק שלכם.

אבל, כדי להבין את ההשפעה המדויקת של מעבר הכוכבים על כל אחד מכם, יש צורך בהכנת מפה אישית, לפי שעת לידה, שמשקפת את האנרגיה האישית והמיוחדת לכם

 

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך. צור קשר

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

 

על אסטרוקואוצ'ינג שמעת?

זהו תהליך אימוני המשלב את המפה האסטרולוגית האישית, כדי לזהות את האני האמיתי, האותנטי, את מי שהיית לפני שאנשים אחרים עיצבו אותך או שתלו בך את האמונות, הפחדים והרצונות שלהם ולא מתוך כוונה רעה, אלא מחוסר ידיעה.

 

חיבור לכישורים, שחרור מחשבות שלא מתאימות למי שאתה, פחדים וחסמים, מאפשר לחיות את החיים בצורה טובה יותר, להגשים רצונות, גם כאלה שכעת נראים כמו חלומות, לקיים יחסים אישיים וחברתיים בריאים ואוהבים, להתחבר לטוב ולשפע ולחיות בשמחה כפי שכולנו ראויים.

 

האימון משלב עבודה תודעתית ורגשית עמוקה, שמשנה חיים.

מפה אסטרולוגית משקפת את הכישורים, השיעורים, הייעוד והאנרגיה עמה הגעת לעולם ונתונים אלה מאפשרים זיהוי עמוק בזמן קצר יותר מאשר באימון רגיל, אך אין חובה לשלבם.

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

 

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך.

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

הורוסקופ שנת 2023 מזל קשת

קשתים יקרים, השנה מתחילה באופטימיות ואם אתם לא באנרגיה הזו, כדאי שתאמצו אותה כי היא תמיד עוזרת להתקדם למקום טוב יותר והשנה במיוחד.

 

ריכוז כוכבים בבית הכספים שלכם מספר, שאתם פועלים למען הגדלת ההכנסה ואורנוס בשור גורם לכם להבזקי רעיונות וחשיבה על דרכים חדשות או חדשנות בפרויקטים קיימים.

מילות המפתח לשנה זו הן: המצאות וחדשנות.

 

הזדמנויות להתקדמות יגיעו. אם במקום העבודה הנוכחי אין אופציה כזאת, רב הסיכויים שתעשו שינוי, החל מחודש מרץ בו מתרחשים מספר אירועים פלנטריים שיעזרו לכם לבצע  את השינוי המיוחל.

 

נתחיל במעבר המשמעותי ביותר בעשור הקרוב, שיתחיל ב 24/3/2023.

מעבר פלוטו למזל דלי שעליו הרחבתי בהורוסקופ הכללי וכדאי לקרוא עליו  גם בקישור.

אצלכם המעבר ישפיע בעיקר על דרך התקשורת שלכם, העברת הרעיונות ויכולת ההקשבה במקביל.

גם אם אתם ביישנים ואוהבים לבצע את עבודתכם בשקט, מעבר זה יאתגר אתכם להביע את האינטליגנציה שלכם, את הרעיונות והדעות. הרי לאלה אין משמעות אם הם לא עוברים ממכם אל העולם.

דרך הביטוי והתקשורת עם האחרים תגבש בתוככם דימוי עצמי חדש ועוצמתי יותר.

אז, אני ממליצה בחום לכל מי שתקוע באזור הנוחות מאחרי המקלדת או במקום אחר להעז ולצאת, ליצור שיתופי פעולה, לפתוח אוזניים ועיניים לאיתור רעיונות עם פוטנציאל למימוש על ידכם וכד'.  זה ישתלם ביותר.

 

מידע יזרום אליכם וממכם תוך תנועה. תוכלו ללמוד שיטות חדשות, ללמד ואפילו להמציא שיטות בעצמכם, אבל אתם צריכים להיות במצב קליטה ושידור. אם אתם לא מרגישים שזה קורה בטבעי, נסו דמיון מודרך, מיינדפולנס או כל שיטה אחרת שמתאימה לכם.

 

שבתאי האחראי יעבור ב 8/3/2023 למזל דגים וישאר שם עד 13/2/2026 ויציף את נושא הביטחון האישי, ההישרדות והצורך שלכם בשייכות וחיבור לשורשים.

חלק מהשאלות שיעלו כחלק מהתהליך ההתפתחותי קשורות למי אתם ביחס למשפחותיכם.

טיפול או אימון כדי לחשוף רגשות ואמונות מגבילות אשר יצרו בכם דפוסים רגשיים ומנטליים שכבר אינם מתאימים לכם בתהליך הצמיחה וההתפתחות שלכם יהיה מבורך.

חשוב להבין שאמנם הילדות, אירועים והמשפחה עיצבו אותנו, אך הם אינם אנחנו ואפשר לשנות את דפוסי החשיבה והפעולה שלנו בדרך לאנשים שאנחנו רוצים להיות.

 

מעבר שבתאי לדגים יעודד לקחת חלק פעיל יותר בקהילה ורבים מבני מזלכם אף יעברו דירה כי מקום המגורים כבר לא יענה על הצרכים האישיים ו/או המשפחתיים.

 

יופיטר, הכוכב שמיטיב עמנו, שוהה במיקום הקשור לילדים, רומנטיקה ויצירתיות עד ל 17/5/2023 ולכן תקופה זו מאופיינת בהזדמנויות לפנויים שביניכם, בהתעוררות ושמחה ביחסים קיימים וגם מרגעים שמחים ונחת מהילדים להורים שביניכם.

יתכן כי בשבועיים הראשונים של השנה יחסים קיימים אינם רגועים בשל נסיגת מארס הנמרץ בבית מערכות היחסים שלכם, אך יחסים יציבים יעברו את הימים האלה בריבים וויכוחים במקרה הגרוע והרוחות יירגעו ויחלפו.

 

ב 17/5/2023 יופיטר המיטיב יעבור למזל שור ויביא עמו אנרגיות להצלחות מקצועיות.

תוכלו לקדם את הפרויקטים שאתם עובדים עליהם ביתר קלות, להחליף מקום עבודה או תפקיד ולמעשה לבצע מהלכים מוצלחים עבורכם.

 

התקופה מחודש יוני ועד ה 23/7/2023 תתאים להיכרויות, נסיעות לחו"ל, להשתתף בסדנא מעניינת וכל נושא אחר אשר יאפשר לכם להגיש מועשרים ומאושרים.

 

מ 23/7/2023 ועד ה 2/9/2023 ונוס תהיה בנסיגה והתחושה יכולה להיות של בלבול וחוסר מיקוד.

מומלץ בתקופה זו לשים לב יותר להוצאות, לעצור קצת ולבדוק אם אתם בדרך הנכונה ביחסים, בעבודה ובכל תחום שמעורר חוסר מנוחה. מן ארגון מחשבות מחדש.

 

 

מה 24/8/2023 ועד 14/9/2023 מרקורי ייסוג בבתולה ובבית הקריירה שלכם ויכולים להתעורר עיכובים ו/או תקלות. לא להתרגש, רק לשים לב יותר למסמכים, מועדי פגישות, שהבינו אתכם ושאתם בעצמכם הבנתם אחרים.

 

אוקטובר בחלקו יהיה עשיר בפעילויות חברתיות ובחלקו התכנסות עצמית.

בנובמבר מרקורי התקשורתי יעבור למזלכם ואתם תמצאו את עצמכם בשיח בלתי נגמר.

 

לסיכום, קשתים יקרים, שנת 2023 צופנת בתוכה התפתחות מקצועית ואישית ועד כמה הפוטנציאל הזה ימומש תלוי בכל אחד מכם. היקום מעניק הזדמנויות, אבל הרשות נתונה ויש לכם בחירה עד כמה לקבל, אבל אתם במהותכם סקרנים ואוהבים להרחיב את האופקים, אז מאמינה שרבים מכם ימצו את השנה עד תום.

 

*מזכירה, שהורוסקופ 2023 הינו כללי ביותר ונערך לפי מיקום השמש בלבד (המזל שלכם) ואני ממליצה לקרוא גם את ההורוסקופ ששייך למזל האופק שלכם.

אבל, כדי להבין את ההשפעה המדויקת של מעבר הכוכבים על כל אחד מכם, יש צורך בהכנת מפה אישית, לפי שעת לידה, שמשקפת את האנרגיה האישית והמיוחדת לכם.

 

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך. צור קשר

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

 

על אסטרוקואוצ'ינג שמעת?

זהו תהליך אימוני המשלב את המפה האסטרולוגית האישית, כדי לזהות את האני האמיתי, האותנטי, את מי שהיית לפני שאנשים אחרים עיצבו אותך או שתלו בך את האמונות, הפחדים והרצונות שלהם ולא מתוך כוונה רעה, אלא מחוסר ידיעה.

 

חיבור לכישורים, שחרור מחשבות שלא מתאימות למי שאתה, פחדים וחסמים, מאפשר לחיות את החיים בצורה טובה יותר, להגשים רצונות, גם כאלה שכעת נראים כמו חלומות, לקיים יחסים אישיים וחברתיים בריאים ואוהבים, להתחבר לטוב ולשפע ולחיות בשמחה כפי שכולנו ראויים.

 

האימון משלב עבודה תודעתית ורגשית עמוקה, שמשנה חיים.

מפה אסטרולוגית משקפת את הכישורים, השיעורים, הייעוד והאנרגיה עמה הגעת לעולם ונתונים אלה מאפשרים זיהוי עמוק בזמן קצר יותר מאשר באימון רגיל, אך אין חובה לשלבם.

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

 

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך.

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

 

הורוסקופ שנת 2023 מזל גדי

גדיים יקרים, שנת 2023 צופנת בתוכה אירועים פלנטריים רבים, אך המשמעותי ביותר הוא מעבר פלוטו למזל דלי אחרי שהיה במזלכם משנת 2008. (קראו עוד על המעבר בקישור)

 

השנה הוא יעזוב את מזלכם בשלבים מ 24/3/2023 ועד 11/6/2023 ואז יחזור למזלכם ויעזוב סופית ב 11/10/2023.

 

לאחר ששנים ארוכות גיבשתם את הזהות החיצונית שלכם, הגיע הזמן להמציא את עצמכם מחדש.

לבדוק על מה מבוסס הערך העצמי שלכם ולעצב ערך עצמי שמבוסס על עצמכם בלבד ולא על שום משאב חיצוני. לא על אדם אחר, לא על חומר, לא על מקצוע. על עצמכם בלבד.

השנה תחוו קדימון לשנים הבאות, אך בד"כ כשכוכב עוצמתי כל כך משנה מזל, האנרגיה מטלטלת.

 

גדיים יקרים, אתם נוטים לנהל ולשלוט בכל דבר בחייכם והאתגר שפלוטו מציב בפניכם הוא להבין שאתם לא יכולים לשלוט על אירועי חייכם ואתם לא יכולים לשלוט באחרים או ברגשותיהם כלפיכם, אבל אתם כן יכולים לשלוט בדפוסי המחשבות, בתגובות, ביחס ולנצל את הכוח הפנימי שלמדתם כבר שיש בתוככם כדי להתמודד עם חוויות ואתגרים בצורה שונה שתעשה את כל ההבדל בדרך החוויה שלכם את האירועים הפוקדים את חייכם.

 

פלוטו רוצה שתזהו אם אתם לוקחים על עצמכם אובר מטלות ולדעת לשים גבולות.

שינוי ביחס לחומר גם הוא יתחיל. שיעורי חיים עשויים להתרחש כדי לבנות בתוככם ערך עצמי, עקרונות ושחרור שליטה ורכושנות בכל תחום.

 

כל אחד מכם יוכל בעקבות אירועי השנה לזהות באיזה תחום בדיוק פלוטו נוגע ועליו להתמקד ולעבוד כדי ליצור המשך נכון ובריא יותר.

 

ב 8/3/2023 שבתאי הרציני יעבור למזל דגים שאצלכם מתקשר לתקשורת ולימודים וישהה שם עד 13/2/2026.
שבתאי עוזר לקחת אחריות, לבצע פרויקטים לטווח ארוך ובמיקום הזה מן הסתם רבים מכם יתחייבו ללימודים רציניים והתקשורת המילולית והכתובה תקבל נופך אחראי ורגיש יותר.

היחסים עם הסובבים אתכם גם הם יעברו לאוקטבה עדינה ומכילה יותר.

 

ונעבור ליופיטר המיטיב שבתחילת השנה שוהה במזל טלה ומשפיע מטובו על היחסים במשפחה, מאפשר לשפר תנאי מגורים ואף להרחיב את המשפחה לחפצים בדבר.

ב 17/5/2023 יעבור יופיטר למזל שור וישהה בו עד 25/4/2024.

יופיטר במיקום זה מביא עמו רומנטיקה לאוויר, פותח להיכרויות, מפגשים, בילויים מעניינים ומהנים.

מעבר שמרחיב את הלב ואת היצירתיות ומביא לנפש הרבה טוב.

 

מארס הנמרץ נמצא בתחילת השנה בבית העבודה שלכם ובנסיגה ומעמיס מטלות ואתגרים.

הנסיגה תסתיים ב 12/1/2023 וההקלה תורגש ותוכלו להניע דברים בקלות רבה יותר.

 

בחודש יוני ונוס היפה תעבור בבית מערכות היחסים שלכם ותכניס עניין ליחסים. בילויים ביתיים מענגים ואחרים.

ב 7/6/2023 תעבור ונוס שקשורה גם לחומר למזל אריה ולבית הכספים הגדולים שלכם ותביא הזדמנויות להשקעות או הגדלת ההכנסה.

ב 23/7/2023 תחל ונוס נסיגה שתימשך עד ה 2/9/2023 ובתקופה זו כדאי להימנע ממהלכים פיננסיים משמעותיים. שימו לב להוצאות ומומלץ לחכות לסיום הנסיגה בנושאים הדורשים החלטות או השקעות גדולות.

 

ספטמבר ואוקטובר טובים ליצירת קשרים ושיתופי פעולה ובכלל להישמע. חודשים של התעוררות מקצועית וחברתית במקביל.

 

בנובמבר תרגישו קצת יותר צורך להתכנס בעצמכם וזה לגיטימי ובסדר.

 

לסיכום, גדיים יקרים, שנת 2023 תביא עמה אירועים שמרחיבים את הלב ואחרים המאתגרים את הנפש.

אתם כבר יודעים מי אתם, מכירים את הכוחות שבתוככם והגיע השלב לעלות כיתה וליצור בטחון פנימי שאינו תלוי בדבר. שנה של למידה עמוקה וגם הצלחה.

 

*מזכירה, שהורוסקופ 2023 הינו כללי ביותר ונערך לפי מיקום השמש בלבד (המזל שלכם) ואני ממליצה לקרוא גם את ההורוסקופ ששייך למזל האופק שלכם.

אבל, כדי להבין את ההשפעה המדויקת של מעבר הכוכבים על כל אחד מכם, יש צורך בהכנת מפה אישית, לפי שעת לידה, שמשקפת את האנרגיה האישית והמיוחדת לכם.

 

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך. צור קשר

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

 

על אסטרוקואוצ'ינג שמעת?

זהו תהליך אימוני המשלב את המפה האסטרולוגית האישית, כדי לזהות את האני האמיתי, האותנטי, את מי שהיית לפני שאנשים אחרים עיצבו אותך או שתלו בך את האמונות, הפחדים והרצונות שלהם ולא מתוך כוונה רעה, אלא מחוסר ידיעה.

 

חיבור לכישורים, שחרור מחשבות שלא מתאימות למי שאתה, פחדים וחסמים, מאפשר לחיות את החיים בצורה טובה יותר, להגשים רצונות, גם כאלה שכעת נראים כמו חלומות, לקיים יחסים אישיים וחברתיים בריאים ואוהבים, להתחבר לטוב ולשפע ולחיות בשמחה כפי שכולנו ראויים.

 

האימון משלב עבודה תודעתית ורגשית עמוקה, שמשנה חיים.

מפה אסטרולוגית משקפת את הכישורים, השיעורים, הייעוד והאנרגיה עמה הגעת לעולם ונתונים אלה מאפשרים זיהוי עמוק בזמן קצר יותר מאשר באימון רגיל, אך אין חובה לשלבם.

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

 

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך.

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

הורוסקופ שנת 2023 – מזל דלי

דליים יקרים, שנת 2023 היא שנה שבה תתחיל הזהות שלכם להתפתח ממה שחשבתם שאתם צריכים או רוצים להיות, למה שאתם אמורים להיות. מעבר של פעם בחיים שלא כל בני המזלות זוכים לו.

וזאת בשל מעבר פלוטו למזל דלי שעליו הרחבתי בהורוסקופ הכללי וכדאי לקרוא עליו  גם בקישור.

 

התהליך יתרחש בשלבים כשפלוטו יעבור למזלכם ב 24/3/2023 ישהה בו עד ה 11/6/2023, יחזור שוב למזל גדי שכרגע הוא שוהה בו ויחזור למזלכם ב 11/10/2023 ויישאר בו ב 20 השנים הבאות.

אפשר להבין מכך שזהו תהליך ארוך והשנה הוא ישהה במזלכם רק בחלק מהזמן, אך תקופת המעבר היא תקופה מטלטלת. הבנה וקבלה של התהליך תביא עמה חוזק נפשי ופיזי ולמעשה יכולת להשיג כל מה שאתה רוצה.

אז מה בעצם פלוטו רוצה מכם?

פלוטו רוצה שתתבוננו פנימה כדי להתמודד עם חוסר הביטחון שלכם, שהמודעות העצמית שלכם תגבר ותלמדו להשקיט את הפטפוט הפנימי.

התנהגויות ותגובות אוטומטיות מתבקשות להיבחן מחדש למען הרווחה הנפשית שלכם.

המעבר מעורר שאלות פנימיות עמוקות ולא תמיד זה קל. אם אתם מרגישים מטולטלים מדי, מומלץ להיעזר באיש מקצוע להתמקדות והתעצמות בצורה עמוקה ונעימה.

 

כמו תמיד יש אירועים פלנטריים מקבילים שמביאים עמם את האנרגיה שלהם, אז בואו נמשיך.

 

השנה נפתחת כשאתם די סגורים עם עצמכם ועסוקים במשפחתכם, אך כבר ב 4/1/2023 ונוס היפה תעבור למזלכם ותטיב עם קשרים, גם חדשים.

מארס הנמרץ יסיים נסיגה (רטרו) ב 12/1/2023 בבית הרומנטיקה, יצירתיות וילדים וגם הוא יכניס רגש ליחסים, יעזור לסיים כאלה שכבר אינם מתאימים ולהמשיך לחדשים וגם יוסיף שמחה ליחסים עם הילדים לאלה מכם שהם הורים.

כך שאם האנרגיה בתחילת השנה מעיקה היא תשתנה במהרה.

 

יופיטר המיטיב ימצא מתחילת השנה ועד ה 17/5/2023 במזל טלה ובתקופה זו תוכלו לקדם רעיונות, להיפגש עם אנשים מקצועיים שיעזרו לכם לקדם את עצמכם וגם לאגור ידע ולהעביר אותו בקלות.

 

שבתאי, הכוכב שמבקש מאתנו אחריות ומתגמל בהתאם, יעבור ב 8/3/2023 למזל דגים וישהה בו שנתיים.

במיקום זה שבתאי מספר שתצטרכו להיות מחושבים יותר פיננסית, אולי בגלל הוצאות גדולות יותר, רכישת דירה וכד'. אם אתם פשוט חורגים בגלל חוסר מחשבה, אז זה הזמן לקחת אחריות.

 

ב 17/5/2023 יופיטר המיטיב יעבור למזל שור וישהה בו עד 25/4/2023 ורבים מכם תשפצו או תשנו מקום מגורים כדי לשפר את תנאי חייכם.

 

ב 7/6/2023 ונוס היפה תעבור למזל אריה. ונוס אחראית על היופי והסיפוק בחיינו ובמיקום זה היא תבחן את מערכות היחסים הזוגיות והשותפויות שלכם. האם הן מספקות, מתגמלות, הדדיות?

וב 23/7/23 כשונוס תתחיל נסיגה (רטרו) יבחנו היחסים. האם יש רצון של שני הצדדים לשפר וזה אפשרי?

אם כן, המעבר יחזק את הקשר ואם לא ייווצר משבר אפילו עד שבר.

ב 2/9/2023 תסתיים הנסיגה ואפשר יהיה להמשיך הלאה.

 

חודש אוקטובר יהיה טוב להתקדמות בקריירה וגם ידרוש השקעה בה.

 

חודשים נובמבר יביא עמו מפגשים עם חברים, נסיעות וגם חיזוק קשרים מקצועיים.

 

*נסיגות מרקורי (רטרו), כוכב התקשורת יתרחשו בשנת 2023 במזלות האדמה, שאצלכם קשורים לביטחון אישי מהמשפחה, מכספים ולעולם הפנימי.

 

בתקופות אלה כדאי לשים לב לנושאים שעולים, לבחון אותם, אבל לא להחליט או לנקוט פעולה עד לסיומה.

אלו תאריכי הנסיגות:

 

מתחילת השנה ועד 17/1/2023 במזל גדי

21/4-14/5/2023 במזל שור

24/8-14/9/2023 במזל בתולה

13/12/23-1/1/2024 בגדי וקשת

 

לסיכום, שנת 2023 תאתגר את האני הפנימי שלכם, אך גם תביא עמה אנרגיות של אהבה, הצלחות, אופציות לשיפור תנאי המגורים והכי חשוב, תתחילו להבין את הכוח הפנימי העצום שיש בכם ובכלל מי אתם.

 

*מזכירה, שהורוסקופ 2023 הינו כללי ביותר ונערך לפי מיקום השמש בלבד (המזל שלכם) ואני ממליצה לקרוא גם את ההורוסקופ ששייך למזל האופק שלכם.

אבל, כדי להבין את ההשפעה המדויקת של מעבר הכוכבים על כל אחד מכם, יש צורך בהכנת מפה אישית, לפי שעת לידה, שמשקפת את האנרגיה האישית והמיוחדת לכם.

 

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך. צור קשר

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

על אסטרוקואוצ'ינג שמעת?

זהו תהליך אימוני המשלב את המפה האסטרולוגית האישית, כדי לזהות את האני האמיתי, האותנטי, את מי שהיית לפני שאנשים אחרים עיצבו אותך או שתלו בך את האמונות, הפחדים והרצונות שלהם ולא מתוך כוונה רעה, אלא מחוסר ידיעה.

 

חיבור לכישורים, שחרור מחשבות שלא מתאימות למי שאתה, פחדים וחסמים, מאפשר לחיות את החיים בצורה טובה יותר, להגשים רצונות, גם כאלה שכעת נראים כמו חלומות, לקיים יחסים אישיים וחברתיים בריאים ואוהבים, להתחבר לטוב ולשפע ולחיות בשמחה כפי שכולנו ראויים.

 

האימון משלב עבודה תודעתית ורגשית עמוקה, שמשנה חיים.

מפה אסטרולוגית משקפת את הכישורים, השיעורים, הייעוד והאנרגיה עמה הגעת לעולם ונתונים אלה מאפשרים זיהוי עמוק בזמן קצר יותר מאשר באימון רגיל, אך אין חובה לשלבם.

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

 

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך.

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

 

הורוסקופ שנת 2023 – מזל דגים

דגים מתוקים, שנת 2023 תכיל בתוכה תהליכים פלנטריים משמעותיים מאד עבורכם.

שנה שבה הזהות שלכם תיבחן על ידכם ותוכלו לבצע שינויים באורח החיים שלכם.

תהליכי עומק הם מאתגרים ולא תמיד קלים, אבל הם הכרחיים למען השגת החיים האמיתיים שנועדתם לחיות במחזור חיים זה ולא רק.

חשוב במיוחד השנה, לנהל את הרגשות שלכם ולתת מקום רציני למחשבה ולהיגיון.

יש דרכים טובות לתעל את הרגש: לכל סוג של יצירה ואמנות, לעזרה לאחרים, בהמצאת שיטות טיפול וחינוך או שינוי גישה לטיפול בילדים הפרטיים שלכם ובכל דרך שתגרום לכם להרגיש מחוברים בצורה מאוזנת ורגועה.

 

השנה נפתחת עם ריכוז כוכבים במיקום הקשור לחברה וארגונים וכשיופיטר הכוכב המיטיב, נמצא במזל טלה שקשור לכספים ושילוב זה מראה על הזדמנויות פיננסיות שמגיעות אליכם בעיקר דרך קשרים וארגונים שאתם יצרתם קשרים.

 

מקצועית, חודשים ינואר – מרץ 2023 יהיו טובים להתחלות חדשות, ליזום ולהתרכז בפרויקט שחשבתם עליו זמן רב.

 

ב 28/1/2023 ונוס היפה תעבור למזלכם ותביא רוח רעננה ורומנטיקה למערכות יחסים קיימות ואפשרויות להיכרויות לאלה מכם שפנויים.

 

במרץ האנרגיות ישתנו בצורה משמעותית.

ב 8/3/2023 שבתאי, הכוכב שמלמד אותנו אחריות ורצינות יעבור למזלכם וישהה בו עד 13/2/2026 ואם נגיד זאת בבוטות, יבקש מכם להפסיק להתעסק בשטויות ולקחת אחריות על החיים שלכם, וזה טוב ויפה, אבל אליה וקוץ בה, ב 24/3/2023 פלוטו, הכוכב שעושה לנו טרנספורמציות יעבור למזל דלי, שאצלכם קשור לעולם הפנימי ויאתגר אתכם להישאר במיקוד מעשי.

 

מעבר פלוטו למזל דלי שעליו הרחבתי בהורוסקופ הכללי וכדאי לקרוא עליו  גם בקישור, יתרחש בפעימות:

כאמור, פלוטו יעבור למזל דלי ב 24/3/2023 ישהה בו עד ה 11/6/2023, יחזור למזל גדי שכרגע הוא שוהה בו ויחזור שוב למזל דלי ב 11/10/2023 ויישאר בו ב 20 השנים הבאות.

הפעימות יעזרו להתרגל לשינוי הפנימי.

 

פלוטו במיקום זה יציף אירועי עבר, יפגיש אתכם מפגשים קארמתיים עם אנשים שהיו והלכו ואם הם צריכים להיות חלק מחייכם הפעם הם יישארו ובמקרה השני יסתיימו סופית, בעיקר כאלה שסחבתם בתוככם ולא אפשרו לכם להמשיך למשהו טוב יותר. סיומים אלה יאפשרו לכם לפגוש את האדם הנכון.

 

זהו מעבר חשוב, אך אם תרגישו מטולטלים מדי או שקשה לכם להתמודד, בקשו עזרה מקצועית או שתפו אנשים קרובים כדי שתעברו אותו מחוזקים ונקיים.

 

פלוטו במזל דלי יפתח אתכם יותר לעולם שמעבר. התמונה שעולה בראשי היא של אנטנות שיוצאת מראשכם לקליטת מידע כזה או אחר.

 

כך, שהחל ממרץ, שימו לב לתהליכים שקורים, חלקם יהיו נפלאים, חלקם מאתגרים, אך כולם חשובים ועבדו אתם תוך שיקול דעת ומחשבה.

 

ב 17/5/2023 יופיטר, הכוכב המיטיב יעבור למזל שור וישהה בו עד 25/4/2023 ויביא עמו הזדמנויות ללימודים, מפגשים עם חברים ואנשים מעניינים.

אלו מכם שהקפיאו לימודים או צריכים להשלים תהליכים להסמכה וכד', זה הזמן לחזור אליהם ולסיים.

 

חודשים יוני ויולי יהיו פעילים במיוחד בחיים האישיים והמקצועיים, אך באוגוסט נראה שתצטרכו לעצור קצת כדי להשקיע בעבודה, להתמודד עם פוליטיקה פנימית וגם ביחסים בינאישיים.

 

באוקטובר רבים מכם יחזרו לספסל הלימודים והחודש יהיה טוב לאוהבים.

נובמבר יביא אפשרויות להתקדמות בעבודה וגם כאלה להגדלת ההכנסה.

 

חשוב לציין כי נסיגות מרקורי (רטרו), כוכב התקשורת יתרחשו בשנת 2023 במזלות האדמה, שאצלכם קשורים למערכות יחסים מכל הסוגים.

 

בתקופות אלה מומלץ לוודא שהבינו אתכם, שהבנתם אחרים בעצמכם וממש להקפיד לא להיסחף אחר פרשנויות אישיות שמסתמכות על העולם הפנימי והרגשי שלכם.

אם אתם נפגעים או שמישהו נפגע מכם, בררו את הנושא.

 

אלו תאריכי הנסיגות:

 

מתחילת השנה ועד 17/1/2023 במזל גדי

21/4-14/5/2023 במזל שור

24/8-14/9/2023 במזל בתולה

13/12/23-1/1/2024 בגדי וקשת

 

לסיכום, דגים מתוקים, שנת 2023 צפויה לאתגר את העולם הפנימי שלכם, את הפרשנויות וגם תשנה את יחסכם לכסף. שנה שבה תיקראו לקחת אחריות על חייכם ורגשותיכם ותוכלו לעשות זאת בהצלחה רבה, אם תזכרו להפעיל את ההיגיון, לשאול שאלות מה נכון ומה לא? האם מה שאני חושב שהוא התכוון או רוצה זה בטוח זה?

גם אם זה נראה מאד ברור, זכרו שתמיד יש עוד אפשרויות ואנחנו מסיקים מסקנות ומפרשים בהתאם לסך החוויות האישיות שלנו.

 

*מזכירה, שהורוסקופ 2023 הינו כללי ביותר ונערך לפי מיקום השמש בלבד (המזל שלכם) ואני ממליצה לקרוא גם את ההורוסקופ ששייך למזל האופק שלכם.

אבל, כדי להבין את ההשפעה המדויקת של מעבר הכוכבים על כל אחד מכם, יש צורך בהכנת מפה אישית, לפי שעת לידה, שמשקפת את האנרגיה האישית והמיוחדת לכם.

 

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך. צור קשר

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

על אסטרוקואוצ'ינג שמעת?

זהו תהליך אימוני המשלב את המפה האסטרולוגית האישית, כדי לזהות את האני האמיתי, האותנטי, את מי שהיית לפני שאנשים אחרים עיצבו אותך או שתלו בך את האמונות, הפחדים והרצונות שלהם ולא מתוך כוונה רעה, אלא מחוסר ידיעה.

 

חיבור לכישורים, שחרור מחשבות שלא מתאימות למי שאתה, פחדים וחסמים, מאפשר לחיות את החיים בצורה טובה יותר, להגשים רצונות, גם כאלה שכעת נראים כמו חלומות, לקיים יחסים אישיים וחברתיים בריאים ואוהבים, להתחבר לטוב ולשפע ולחיות בשמחה כפי שכולנו ראויים.

 

האימון משלב עבודה תודעתית ורגשית עמוקה, שמשנה חיים.

מפה אסטרולוגית משקפת את הכישורים, השיעורים, הייעוד והאנרגיה עמה הגעת לעולם ונתונים אלה מאפשרים זיהוי עמוק בזמן קצר יותר מאשר באימון רגיל, אך אין חובה לשלבם.

בשנה משמעותית כל כך מומלץ לעבור תהליך אימוני כדי להפיק את המקסימום מהאנרגיות שהיקום שולח.

 

אני מזמינה אותך אלי לפגישה אישית פרונטלית או בזום כדי להפיק את המיטב ולמצות את החיים בצורה הטובה ביותר עבורך.

 

חגית דאבוש – מאמנת לשינוי תודעתי ואסטרולוגית  050-8344816

דגים2023
עקרב 2022
bottom of page