top of page

הורוסוקופ שנת 2022 - תחזית אסטרולוגית שנת 2022

מזלות לתחזית שנתית 2022.jpg

לחץ על סמל המזל למעבר אליו 

הורוסקופ 2022 - תחזית אסטרולוגית 2022

מפות אסטרולוגיות ממפות את העתיד על ידי התבוננות בדפוסים בין אירועים ארציים לבין תנועת הפלנטות בשמים.

 

מבחינת היבטים פלנטריים שנת 2022 פחות אינטנסיבית מאשר השנים 2020 ו 2021 ברמה העולמית, אבל במפה האישית זה יכול להיות שונה לחלוטין והסיבה היא שגם אם אין נקודות השקה מדויקות בשמים בין הכוכבים ה"כבדים" הם יכולים ליצור מגעים כאלה עם כוכבים במפה האישית ולכן ההורוסקופ הזה הוא למעשה תחזית אסטרולוגית שנתית כללית ותדייק יותר אצל מי שבמפתו המזל שלו הוא מזל האופק או דומיננטי במפה.

לכן, מומלץ לקרוא גם את התחזית/הורוסקופ למזל האופק שלך בנוסף למזל (מיקום השמש) האישי.

(אפשר לפנות אלי עם תאריך, עיר ושעת לידה מדויקת ואבדוק עבורכם את מזל האופק.)

 

שנת 2022 תאופיין בידע, בהשקעה, בתקשורת. זו שנה ללמוד, לעשות, ליצור קשרים רלוונטיים. השקעה תביא תמורה.

באסטרולוגיה, כוכבי הלכת החיצוניים נחשבים לדוריים בגלל שמהירות איטית והם רחוקים ממערכת השמש שלנו ולכן הם מספרים את הסיפור ברמה קולקטיבית והיסטורית.

קשרים חשובים שהשאירו ומשאירים חותם מהשנתיים האחרונות הם:

בשנת 2020 שבתאי ופלוטו שהם כוכבי לכת דוריים, התאחדו במזל גדי והכניסו כוחות חדשים לחיינו. כוח ושליטה של מוסדות, שברורה לכולנו השפעתם.

בשנת 2022 הם לא יקיימו קשרים זה עם זה, אבל יצרו קשרים עם כוכבי לכת אישיים שישפיעו עלינו.

פלוטו יביא שינויים עמוקים בחיי היחיד, נפטון השמימי יעזור להתפכחות ומודעות רוחנית ואורנוס יידחף להתעוררות אישית וקולקטיבית.

יופיטר שמחובר לצדק ולשפע חומרי ורוחני, יעבור בין דגים הרגיש לטלה הנמרץ וידגיש עוד יותר את הצורך במרחק לצד הצורך בקרבה. יופיטר בדגים מעורר את הצורך בקרבה, בעולם הרוח ואהבה ואילו בטלה מדגיש את העשייה הנועזת של היחיד.

התנהלות הכוחות החזקים תיצור את הצורך ביצירת קהילות קטנות ומרחבים מצומצמים יותר של הפרט כדי ליצור מקום נוח ובטוח להיחשף ולהימנע מתחושת החשיפה ההולכת וגדלה בשל האמצעים הטכנולוגיים ותחושת אובדן החופש האישי וזכויות הפרט.

תהליכים אישיים וקולקטיביים שהתרחשו בין מאי ליולי 2021 יקבלו משנה תוקף השנה.

יופיטר בדגים מעורר אופטימיות לגבי תהליכים של אמפטיה והכלה של אחר, שכרגע די חסרה.

 

מרקורי, כוכב התקשורת ייסוג השנה (רטרו) במזלות האוויר: דלי, תאומים ומאזניים ויציפו את נושא המידע והתקשורת האישית והמוסדית. חודשי הנסיגות יעודדו אנשים להשמיע את מחאתם ולהתקומם כנגד כוחה של התקשורת וכוחות ההון והשלטון שמנוצלים באגוצנטריות ושליטה.

סוף שנת 2022 תתאפיין בביקורת חברתית אישית וקולקטיבית, תובנות, שיקולים חדשים ועיבוד מידע בצורה מאסיבית. העידן הטכנולוגי ממשיך להתפתח ביתר שאת.

ולגבי הקורונה שמעסיקה את כולם, בשנת 2022 תושג שליטה ותחושת הבריאות תחזור למחזותינו גם אם לא לכל חלקי העולם.

הקורונה לא תיעלם, אך אנו בעידן הדלי וכתבתי לא מעט על התפתחות המידע והטכנולוגיה והם נרתמו ויעצרו את התפשטות הנגיף ונלמד לחיות לצדו.

 

אוסיף בנימה אישית, שהשינויים שמתרחשים בעולם הם לא בדיוק אלה שדמיינתי כשראיתי את האירועים הפלנטריים בשמיים בשנים האחרונות. מה שמוכיח שהמשפט "המציאות עולה על כל דמיון" נכון.

גם כשראיתי שינוי ואת כוחה של הטכנולוגיה, התחזקות האידיאלים והצורך בהומניטריות, לא שיערתי את המצב שאליו נגיע, לא הערכתי עד כמה הקצוות יתחזקו והאמצע יטשטש, את כוח ההון והשלטון, הטרור והפחד שנזרע באנשים ללא רחמים, אך כן צפיתי את היציאה של האנשים לרחובות, את המחאה ואת ההתנגדות של הפיכת כולנו למספר ואני צופה שגם השנה תמשיך המלחמה על זכויות הפרט וביתר שאת.

 

היקום מעביר אותנו שיעור חשוב של טכנולוגיה ומדע שמשמשים גם לשליטה, לעומת ייחודן וכוחן של הנפש והנשמה, של הייחוד של כל אחד מאתנו והזכות הבסיסית לדעה וחופשי אישי.

 

שנת 2022 תמשיך את התהליך שאנו חווים ויתרחשו אירועים שיקרבו אותנו לשינוי גדול נוסף שיתרחש בשנת 2023, אך אנו עדיין בעיצומו של תהליך.

 

אני מקווה ומתפללת שיותר ויותר אנשים יתחברו לאנרגיה הקוסמית, להדדיות ולהבנה שכולנו פה צריכים לחיות ביחד.

התהליכים הפלנטריים בשמיים מקרינים לנו מפה ואנרגיה מתאימה, אבל אנחנו בסופו של דברים בוחרים מה לעשות אתה ובאיזו דרך ללכת.

 

בהמשך מפורטת תחזית שנתית לכל מזל, אך מזכירה שוב שזו תחזית כללית ביותר. יש השפעות פלנטריות נוספות רבות מלבד מזל השמש, שלפיו אנחנו קובעים באיזה מזל נולדנו.

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת.

 

לקביעת פגישה צור קשר

 

באהבה,

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים 050-8344816

 

 

הורוסקופ טלה 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 - טלה

עפ"י המפה האסטרולוגית של שנת 2022 לבני מזל טלה, הנושאים שמקבלים דגש רב בשנה זו יהיו הקריירה, הידע והקשרים החברתיים.

זו שנה טובה עבורכם להתקדם מקצועית ע"י רכישת ידע והתמקצעות ולאלו מכם שמקיימים קשרים עם חברות או אנשים בחו"ל יגיעו הזדמנויות להתקדם ולרכוש השפעה בעזרתם.

הטכנולוגיה תשפיע מאד על בני מזל טלה וגם אם אתם מאלה שלא מחוברים אליה, כדאי לכם לפתוח את עצמכם אליה, שכן היא תעזור לכם ליצור קשרים ולהתפתח מקצועית למקומות גבוהים הרבה יותר.

 

יופיטר הכוכב שעפ"י האסטרולוגיה מעניק הזדמנויות ומטיב עמנו שוהה במזל דגים השנה למעט חודשים מאי עד אוק' 2022 שבהם ישהה במזלכם.

בחודשים שבהם יופיטר ישהה במזל דגים תרגישו שהקצב יורד, אך יחד עם זאת יכולת הראיה של מה שמעבר, של חיבור לרגש ולהבנת הרבדים העמוקים שבכם יעלה אתכם מדרגה רוחנית. שנה מושלמת לגילוי עצמי, ליצירתיות ומימוש הפוטנציאל שלך בשילוב של דיע חיצוני ופנימי כאחד.

בחודשים שבהם יופיטר ישהה במזלכם, האנרגיה תעלה והתקופה תהיה טובה לטיולים, נסיעות ולהתחיל לבצע תוכניות חדשות וללמוד. מיקום יופיטר במזלכם הוא מעולה ומבטיח התחדשות וחיבור לשפע ועשייה.

 

שבתאי האחראי והרציני ישהה לאורך השנה במזל דלי, שאצלכם מתקשר לארגונים וחברה.

שבתאי במיקום זה עוזר לכם ליצור קשרים, עסקים וכל הסוג של התקשרות עם חברות וארגונים.

לכן, שימו לב להזדמנויות והצעות שקשורות לחברות וארגונים גדולים גם בתחום האישי וגם המקצועי. התחברות אליהם ושיתופי פעולה הם שיקדמו אותכם בבטחה להתקדמות בהם למעמד גבוה יותר.

אלו חיבורים שהשפעתם תהיה לטווח ארוך ומקדמים אם רק תתאמצו ותשקיעו בהן.

 

בתחילת השנה, בית הקריירה משופע בכוכבים, כשפלוטו ששוהה בו שנים ארוכות מבלה בו את השנה האחרונה לפני שימשיך לבית החברה. בשנה זו פלוטו יבצע את הטאצ' בחיזוק המעמד והכוח המקצועי שלכם, אבל שימו לב שפלוטו הוא כוכב שמבצע טרנספורמציה ואם עד כה לא עשיתם את השינוי הנכון לכם, הוא יכול ליצור סיטואציות שיגרמו לכם לעשות שינוי כדי להתפתח בצורה הנכונה לכם, אז אם מגיע שינוי גם אם הוא כפוי, קבלו אותו בברכה ובדקו מה אתם יכולים לקבל ממנו לטובה.

 

הורוסקופ 2022 מזל טלה – תחום כספי

אורנוס הכוכב שיוצר שינויים ממשיך את מסעו בבית הכספים והערכים שלכם והשנה מתחילה כשהוא יוצר זויות הרמונית לשמש בבית הקריירה שלכם, מה שמספר על הזדמנויות ויכולת להטבה בתחום הפיננסי אם על ידי קריירה חדשה, רעיון חדש או קידום במשרה קיימת.

בכל מקרה שילוב כוכבים בבית הקריירה והמעמד מראה שכוכבכם זוהר השנה. תבלטו, תוכלו להתפרסם ולעמוד בקדמת הבמה.

אלו מכם שעוסקים בחינוך והעברת ידע ימצאו עצמם משקיעים את הנשמה אף יותר מתמיד ולעתים זה יכול להיות על חשבון תחומים  אחרים.

בתחילת חודש מרץ שימו לב ובחנו הזדמנויות עסקיות ומקצועיות שיכולות לקדם אתכם בצורה משמעותית.

חודש מאי יביא התעוררות בתחום הרגשי ותרגישו יפים ופופולריים מהרגיל.

בחודש יוני יופיטר ומארס הנמרץ ישהו במזלכם וזה יהיה זמן מושלם להתחיל כל דבר חדש שדורש אנרגיה, יוזמה ועשייה נמרצת ואמיצה.

חודש ספטמבר, בשל נסיגת מרקורי יאופיין בהתמקדות במערכות היחסים האישיות והמקצועיות. יהיה צורך לראות את האחר ולהגיע לפשרות.

בחודשים נובמבר ודצמבר 2022 מארס, שליט מזלכם הנמרץ יבצע נסיגה במזל תאומים שקשור לידע, תקשורת ונסיעות ומומלץ בתקופה זו להאט ולא להתחייב התחייבויות גדולות.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל טלה

האסטרולוגיה מראה ששנת 2022  טומנת בתוכה אפשרויות קידום, פרסום, רכישת ידע וגם התפתחות פנימית וחיבור לאני הגבוה לבני מזל טלה. שימו לב להזדמנויות, תכננו ועשו.

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת.

 

לקביעת פגישה צור קשר

 

באהבה,

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים 050-8344816

 

הורוסקופ שור 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל שור

עפ"י המפה האסטרולוגית של בני מזל שור לשנת 2022 חיי החברה שלכם, ההתפתחות האישית ולקיחת אחריות מרצון או שלא, בנושא הקריירה גם היא תהיה הכרחית, אבל תגיע בצורה טבעית מתוך צורך פנימי לשפר את המעמד המקצועי, הכספי והחברתי וזאת בהשפעת שבתאי, המחנך הזקן שלנו, שישהה כל השנה בבית הקריירה ובמזל דלי, שמחבר אותך לרעיונות חדשים ומאפשר ואפילו מעודד לשינויים. שבתאי הוא כוכב שמכביד, אבל גם מתגמל בהתאם להשקעה שכל אחד משקיע. לא פחות ולא יותר. זכרו זאת כשהצורך השוורי במנוחה יתעורר.

 

יופיטר הכוכב שעפ"י האסטרולוגיה מטיב עמנו ומביא הזדמנויות ושפע פותח את השנה בבית החברה והארגונים ויצטרף לנפטון הרוחני ששם כבר זמן רב ומוסיף לחיי החברה שלכם שמחה, הזדמנויות ליציאות, להיכרויות, בילויים, אבל גם לעשייה חברתית. כן, זו שנה נהדרת לצאת מהמשבצת האישית ולפעול למען האידיאלים שמנחים אותכם.

בחודש יולי יעבור יופיטר למזל טלה וישהה בו עד סוף אוקטובר ובתקופה שבה ישהה במזל טלה יפתח לכם את הדמיון, יחבר אתכם לעולם הפנימי ולתודעה אחרת. זו תקופה טובה לסדנאות וקריאת ספרים הקשורים לרוחניות ולכל מה שקשור לעולם הפנימי ולמה שמעבר. מעשיר ומקדם.

 

פלוטו, הכוכב שמלמד אותנו מודעות וגורם לנו לטרנספורמציות, ממשיך את מסעו בבית האופקים והלימודים הגבוהים. זו השנה האחרונה שלו במיקום זה ובשנת 2023 יעבור לבית הקריירה, אבל על כך נרחיב בהורוסקופ השנתי הבא וזוהי השנה להמשיך במלוא המרץ את ההתפתחות התודעתית, לשחר את מה שכבר לא משרת, האמונות, דפוסי המחשבה שתוקעים ולהעז ללמוד משהו חדש, לצאת עם רעיון חדש לעולם והכי חשוב להיות פתוחים לחידושים גם טכנולוגיים.

זוהי שנה להתחיל בלימודים מכל סוג ותהיה טובה גם עבור אלה שכבר לומדים.

ב 14/1/22 מרקורי כוכב התקשורת יחל נסיגה (רטרו) במזל דלי ובבית הקריירה שלכם ובזמן הנסיגה יחזור גם לגדי, עד שיחזור למזל דלי ב 15/2/21. בתקופה זו יכולות להתרחש תקלות תקשורת, עיכובים בנסיעות וגילוי משימות או עניינים בלתי פתורים מהעבר, אבל זהו תהליך קצר, שבו יצופו דברים שצריכים להיפתר ותוכלו להמשיך הלאה עם דף נקי.

מרס הנמרץ ישהה במזל קשת בתחילת השנה ומספר לנו שהשנה תתעסקו בכספים גדולים, לפחות גדולים ביחס אל מה שאתם רגילים וגם על התפתחות פנימית מואצת. דרייב פנימי להבין, לעשות, להתפתח.

אורנוס הכוכב שיוצר שינויים ימצא גם השנה בבית 1, בית "האני" וימשיך להאיר לכם את הדרך לכיוון ההתפתחות האישית שנכונה לכם ולהבלטת האני העצמי.

היבט שאורנוס ושבתאי יוצרים ביניהם מחזק את הדרייב להתפתחות מקצועית במקביל לאישית. שני הדברים קשורים זה לזה באופן ישיר.

נסיגות מרקורי התקשורתי, יתרחשו בבתי החומר שלכם בשנת 2022, כך שבחודשים ינואר, מאי וספטמבר, תרגישו את הפיקים בתחומים הכספיים והמקצועיים. גם אם דברים משתנים או מתערערים, המשיכו ואל תעצרו, אך כן בחנו, מה הכוכבים והיקום רוצים שתשנו או תרעננו.

 

הורוסקופ 2022 מזל שור – מערכות יחסים

מבחינת מערכות יחסים, השנה די רגועה עם כמה אירועים חריגים:

אפריל יהיה חודש נפלא להיכרויות ובילויים חברתיים.

ב 15/5/22 ליקוי ירח בבית מערכות היחסים שלכם ישפיע נקודתית אך בעוצמה. איך? את זה צריך לבדוק במפה האישית שלכם, אבל בכל מקרה שימו לב לתאריך הזה, קחו נשימה עמוקה כדי לעבור אותו ללא פגע או לחלופין ליהנות מאנרגיה של חיבור ואהבה.

ליקוי דומה יתרחש גם ב 8/11 והכתוב מעלה, תקף גם לגבי תאריך זה.

בכלל חודש נובמבר הוא חודש שיעורר שדים טובים ורעים במערכות יחסים. צרו לעצמכם בסיס טוב כדי לעבור אותו בשלום ואם אין בסיס טוב העמודים ירעדו ואף יקרסו.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל שור

בהתאם לאסטרולוגיה, שנת 2022 צפויה להביא עמה לבני מזל שור הזדמנויות לצמיחה, שמחה ולהתפתחות חברתית ואישית. זה תלוי בכם אם תתפסו את ההזדמנויות בשתי הידיים ותרוצו או שתישארו במוכר ובידוע ואז כנראה תפספסו.

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים  050-8344816

הורוסקופ תאומים 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל תאומים

עפ"י המפה האסטרולוגית של בני מזל תאומים עולם הרגש, ההתפתחות והחיבור לכוח הפנימי שבכם עובד במלוא הכוח וימשיך בכך גם בשנת 2022.

יופיטר, הכוכב שמביא עמו הזדמנויות מתמקם בבית הקריירה שלכם ויביא עמו הזדמנויות מרגשות, אבל שימו לב שזהו המשך של תהליך התפתחות שכולל הגדרת הייעוד והמטרות בחיים. מה מעניין אותי באמת ומה אני עושה כי צריך להתפרנס, באיזו זוגיות אני נמצא ולמה? 

חלק גדול מהתהליך נחווה בהשפעתו של אורנוס, הכוכב שמאיר לנו כמו זרקור על כל מה שעובד ולא עובד ושנמצא במזל שור ובבית תת המודע שלכם,

בנוסף אליו שבתאי הרציני והאחראי נמצא בבית הרחבת האופקים ומשפיע על כל ראיית העולם, האמונות ודפוסי המחשבה ואי אפשר שלא להתייחס לפלוטו שממוקם במזל גדי שאצלכם קשור לתהליכים פסיכולוגיים ולתחושת כוח או חוסר כוח בחייכם.

אז אם אתם שואלים מה קורה לכם ומסתכלים שנה-שנתיים אחורה, אתם יכולים להבין שאתם משתנים ומתפתחים ואיך לחוות את התהליך זו כבר בחירה של כל אחד ואחת מכם.

כשמתעורר הלחץ או חוסר שקט, מה אתם עושים? מתעצבנים, מתבודדים או יוצרים?

ההבנה שזהו תהליך לצורך צמיחה יכולה להקל על התהליך. מומלץ להשקיע מחשבה ולמצות את החוויה ולא לתת לתהליך לעבור ולחלוף ללא התייחסות מעמיקה.

המפה האסטרולוגית מראה שנושא הכוח הפנימי קשור גם לתחום הכספי והמקצועי, כלומר יש קשר יש בין תחושת הבטחון העצמי והכוח לבין המעמד הכספי והמקצועי.

שנת 2022 תעזור לכם ליצור את הדרוש לכם לצורך חיזוק הכוח הפנימי ותוכלו להשיג זאת על ידי שיתופי פעולה ועבודה שתעניק לכם גם סיפוק רגשי. ככל שהתחום יכלול עשייה למען אחר או מענה לצורך של אחרים, הסיפוק יגדל.

מיקום שבתאי מראה על אפשרות להגיע להסכמים משביעי רצון תוך הגעה להסכמים שיהיו הוגנים לשני הצדדים.

 

הורוסקופ 2022 מזל תאומים – מערכות יחסים

השנה מתחילה עם השפעתו  הלוחמנית של מארס בבית מערכות היחסים, אך המצב ישתנה כבר בחודש מרץ, כשמארס הזכרי וונוס הנקבית יעברו לדלי ולבית האופקים הרחבים והרגשות יירגעו.

בתקופה זו יהיה קל ליצור ידידויות, לטייל, לצאת לסדנאות מעניינות וליצור לעצמכם חוויות קלילות ומפצות, אז אמנם השנה מתחילה עם אנרגיה תזזיתית, אבל בהמשכה יש פוטנציאל נהדר להתקרב לבני זוג קיימים ולהכיר חדשים לאלו שפנויים.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל תאומים

בהתאם לאסטרולוגיה, עבור בני מזל תאומים, שנת 2022 היא שנה של עשייה לצורך התקדמות עם שכר בצדה. אפשרויות להגדלת ההכנסות יגיעו, מערכות יחסים שבהן תשקיעו יפרחו וההתפתחות האישית ממשיכה במלוא כוחה. ככל שתשקיעו תרוויחו, זה המוטו של השנה.

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

 

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים  050-8344816

הורוסקופ סרטן 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל סרטן

עפ"י המפה האסטרולוגית שלכם בני מזל סרטן, שנת 2022 תפתח לכם את הלב ותמלא אותכם ברגש, אמפטיה והשראה. זו שנה טובה לכל סוגי מערכות היחסים האפשריות.

זו שנה שבה עבורכם האהבה באוויר. גם אם מערכות היחסים שלהם קצת גוועו, הכניסו את הרומנטיקה בחזרה לחייכם ותרעננו את אהבתכם.

פלוטו שממוקם בבית מערכות היחסים שלכם כבר זמן ממושך, עדיין שם ואתם כבר לאחר תהליך ארוך של למידת האני מול האחר, הבנת הצרכים שלכם במערכות יחסים. למידה לא פשוטה, אך מעמיקה, שתלווה אותכם  בהמשך חייכם.

זוהי שנה שבה רבים מהסרטנים ימסדו את קשרי אהבה שלהם, בהסכמת הסובבים להם וגם אם זו לא תהיה.

השנה נפתחת כשיופיטר הכוכב שמייצג שפע וידע נמצא במזל דגים ובית האופקים הרחבים שלכם ומביא הזדמנויות והצלחות בלימודים, לקשרים בחו"ל, מסעות וגם הצלחות בתחום המשפטי.

במיקום זה יופיטר מחבר אותכם אל העולם הרחב, אל הידע, פותח את המיינד לאמונות חדשות וחיבור חזק לאינטואיציות.

בחודש מאי יעבור יופיטר למזל טלה וישהה בו עד סוף חודש אוקטובר 2022 וזו תקופה שבה יגיעו הזדמנויות להתפתחות בקריירה, להתקדם ולזכות בהערכה.

 

נוסיף, שנסיגות מרקורי (רטרו) השנה, בחודשים ינואר, מאי וספטמבר יהיו במזלות האוויר ויערערו או יקשו על הבטחון הרגשי הטמון בחומר. זו השנה לבדוק ממה אתם שואבים את הבטחון הרגשי שלכם והאם זה נכון עבורכם.

 

מסוף אוקטובר ועד סוף שנת 2022 ייסוג מארס הנמרץ בבית תת המודע שלכם. מעבר זה במקביל למעבר מרקורי התקשורתי במיקום הקשורים למשפחה וילדים מספר שאלו חודשים שבהם מירב תשומת הלב תופנה לקרובים אליכם ותימצאו עצמכם כמשכיני שלום ומאחדים את כל הצדדים.
תקופה זו תדרוש מכם כוחות נפשיים ויכולות שהתחזקו בכם במהלך ההתפתחות האישית.

 

בתחום החברתי משפיע עליכם אורנוס הכוכב שאוהב שינויים וחידושים, כך שבשנת 2022 תוכלו ליצור קשרים חדשים, שונים, עם אנשים שונים מאלה שאליהם אתם רגילים. החברויות יכולות להיווצר סביב תחומי עניין משותפים או נושאים אידאולוגיים שיפתחו לכם פתח לתחומים חדשים עבורכם ומרתקים. שמרו על ראש פתוח ודמיון פעיל.

 

הורוסקופ 2022 מזל סרטן – תחום כספי

שבתאי הרציני, נמצא במזל גדי ומבקש מכם אחריות כספית. השקעות בצעו בשיקול דעת ולא בחיפוש אחר רווח מהיר, לא בשנת 2022 לפחות.

שנת 2022 משמעותית מבחינת צבירת כספים או נכסים, אך הקפידו שהכל ברור, חוקי, כתוב וחתום. שיטת "הסמוך" מסוכנת מתמיד בשנה זו. הימנעו ממנה גם במחיר של ביטול עסקה.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל סרטן

בהתאם לאסטרולוגיה, שנת 2022 היא שנה שבה מערכות היחסים יהיו דומיננטיות. זו שנה של חיבור לרגש, לאהבה, לבדיקת התחומים שגורמים לכם תחושת בטחון וחיבורים חברתיים חדשים. מעניין ומקדם ובהחלט שנה שיכולה לספק לכם את הנדרש לכם מכל הבחינות. גם הפיננסיות.

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

 

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים 050-8344816

 

הורוסקופ אריה 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל אריה

עפ"י המפה האסטרולוגית שלכם, בני מזל אריה, שנת 2022 תתמקד בקריירה והתמקצעות, שנה של פעילות, שגשוג והתקדמות, אך לא נראית יציבות בשל נוכחות אורנוס, הכוכב שמאתגר אותנו עם שינויים וחידושים. אורנוס שוהה בבית הקריירה שלכם גם בשנה זו. היבט בין אורנוס המרדן לשבתאי היציב שנמצא בבית מערכות היחסים והשותפויות מאתגר שותפויות מקצועיות וקשרים עם קולגות, כך שאין נוכחותו מעידה דווקא על שינויים במקום העבודה או בתחום, חוסר השקט והשינויים כאמור יכולים להתרחש בנושא השותפויות.

יופיטר המיטיב ונפטון הרגשי במזל דגים מספרים על חיבור לשפע. היקום לצידכם בנושא הפיננסי.

האריות אוהבים את החיים הטובים ומוציאים כספים ביד רחבה, אך יחד עם זאת יודעים לעצור כשצריך ובשנת 2022 יצטרכו לשים לב להוצאות הגדלות, למרות ההכנסות שיגדלו אף הן.

לרב בני מזל אריה פועלים במהירות ונחישות, אבל יוצאים לדרך עם תוכנית מסודרת, אך בשנת 2022 קצב הפעולה יהיה כה גבוה, שלעתים ירוצו בלי תכנון וצריך לשים לב ולהימנע מכך ככל האפשר כדי שהמאזן בסוף השנה יהיה לטובתכם.

 

פלוטו הכוכב הדורי שעושה לנו טרנספורמציות עמוקות וארוכות עדיין בבית המקצועיות ממשיך להשפיע על התחום המקצועי, גיבוש דרך הייחודית או צורך להיות הטוב ביותר בתחום, אבל גם דוחף לשים לב לתחום הבריאות, לתזונה בריאה, ספורט וכל מה שיעזור לגוף להתמודד עם העומס והקצב הגבוה.

 

הורוסקופ 2022 מזל אריה – תחום מערכות היחסים

שבתאי הרציני והאחראי ישהה כל השנה במזל דלי ובבית מערכות היחסים שלכם. במקום זה שבתאי מבקש לעשות בדק בית רציני. שבתאי מבקש במקרה שהיחסים לא טובים, לבדוק איך לשפרם ואם לא ניתן לשפר, להמשיך הלאה.

על הפנויים הוא ישפיע לחפש קשר יציב וקבוע ואת אלה שביחסים לא ממוסדים ידרבן להיכנס למסגרת מחייבת כזאת או אחרת.

השנה נפתחת עם מארס וירח במזל קשת, שאצל האריות קשור לרומנטיקה, ילדים ויצירתיות ומבטיח שתחום היחסים יהיה מלא עניין, רגש ואקשן.

 

בשנת 2022 נסיגות (רטרו) מרקורי כוכב התקשורת יתרחשו במזלות האוויר שאצל האריות קשורים לתקשורת ומערכות יחסים שונות.

ב 14/1/2022 תחל נסיגה במזל דלי. הנסיגה תסתיים ב 3/2/2022, אך תורגש עד 3/2/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל אריה, מזל דלי קשור למערכות יחסים זוגיות ושותפויות. הנסיגה תציף שאלות לגבי מערכות היחסים, התקשורת תהיה נפיצה ותעורר את הצורך לטפל, לשפר, לפרק או להתקדם.

 

ב 9/5/2022 תחל נסיגה במזל תאומים. הנסיגה תסתיים ב 3/6/2022, אך תורגש עד 14/6/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל אריה, מזל תאומים קשור לחברה, לארגונים ולאידיאלים.

הנסיגה במיקום זה תעורר לעשות בדק בית בנושאים אלה. מה המקום שלי בחברה הקרובה ובחברה הגלובלית? איזה אידיאלים מובילים אותי והאם אני פועל לטובתם?  מה אני רוצה לעשות והאם אני יכול?

בנוסף, הנסיגה יכולה לעורר קשיים מול מוסדות וארגונים. מסמכים שלא מגיעים, הודעות לא ברורות וכד'. לכן כדאי לוודא שהניירת מסודרת והתקשורת ברורה וזורמת.

 

ב 10/9/2022 תחל נסיגה במזל מאזניים. הנסיגה תסתיים ב 1/10/2022 ותורגש עד 11/10/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל אריה, מזל מאזניים קשור לנסיעות, תקשורת ותנועה. בתקופת הנסיגה עלולות להתעורר תקלות טכנולוגיות שונות, אובדן חפצים וקצרים בתקשורת עם אנשים.

מומלץ בתקופה זו לשים לב שהנייד אתך, שהוא טעון לפני שאתה יוצא ושיש מספיק דלק ברכב ולא לחכות שהנורה תהיה כתומה והכי חשוב, לוודא שמבינים את המסרים שהעברתם ושקיבלתם.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל אריה

בהתאם לאסטרולוגיה שנת 2022 תביא עמה הצלחה, שם ומעמד ועוסקת באיזון ובבחירה הנכונה בחיים האישיים והמקצועיים כאחד.

הצורך בקריירה מספקת ושכר מתגמל, לצד הצורך להיות נוכח במערכות היחסים השונות ובכלל שיהיו חיים אישיים ידחפו את האריות למצוא את האיזון, שכן במקרה שהתיזוז והלחץ ימשך הבריאות עלולה להינזק.

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

 

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים 050-8344816

 

הורוסקופ בתולה 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל בתולה

עפ"י המפה האסטרולוגית שלכם, בני מזל בתולה, שנת 2022, תביא עמה עניינים רבים הקשורים למערכות היחסים.

יופיטר המיטיב מתמקם בתחילת שנת 2022 במזל דגים שקשור למערכות היחסים שלכם ויביא עמו אפשרויות והזדמנויות להתאהבויות לפנויים והתעוררות בקשרים קיימים.

פלוטו, הכוכב שעושה לנו טרנספורמציות ממשיך את מהלכו בבית הרומנטיקה והילדים וישפיע עליכם לכיוון מעורבות בחיי הילדים, להורים שביניכם ולהיות יצירתיים ואף רומנטיים לכל בני המזל.

אתם בולטים ותבלטו השנה יותר ממה שאתם רגילים. הצורך להתבלט, להתלבש קצת אחרת ולהציג סגנון אישי גם הוא יאפיין רבים מבני המזל בשנת 2022.

 

אורנוס התזזיתי שוהה במזל שור ומגביר את הצורך בידע אם על ידי השכלה ואם על ידי טיולים במקומות שבהם לא הייתם. הסיכויים לפגוש אנשים מעניינים ואף להתאהב, במהלך הנסיעות והטיולים גבוה.

בנוסף, היצירתיות המחשבתית גבוהה מהרגיל. ברק מחשבתי ורעיונות מקוריים.

 

הורוסקופ 2022 מזל בתולה – תחום מקצועי

כוכב שבתאי, המורה הזקן והמחנך שלנו, ימצא במהלך שנת 2022 בבית העבודה והמקצועיות.

שבתאי דורש ומתגמל בהתאם, כך שעל מה שהשקעתם ועוד תשקיעו תתוגמלו בהתאם.

שבתאי במיקום זה דורש אחריות חריצות, דייקנות ורמה טכנית גבוהה ושוב תיתן, תקבל. ככל שתשקיע יותר, תתאמץ ותתמקצע,

 

בשנת 2022 נסיגות (רטרו) מרקורי כוכב התקשורת יתרחשו במזלות האוויר שאצל הבתולות קשורים לעבודה, כסף וקריירה.

 

ב 14/1/2022 תחל נסיגה במזל דלי. הנסיגה תסתיים ב 3/2/2022, אך תורגש עד 3/2/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל בתולה, מזל דלי קשור למקצועיות ונזכיר ששבתאי גם הוא באותו מיקום.

הנסיגה תיצור צורך להשקיע יותר מתמיד בעבודה, להיות דייקנים, חרוצים, תיצור עומס ועלולות גם להיות תקלות ועיכובים, אבל בסופו של דבר כל עכבה תתגלה כטובה.

 

ב 9/5/2022 תחל נסיגה במזל תאומים. הנסיגה תסתיים ב 3/6/2022, אך תורגש עד 14/6/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל בתולה, מזל תאומים קשור לקריירה, מעמד וסמכות.

נסיגת מרקורי במיקום זה עלולה ליצור קשיים מול בעלי תפקידים, חברות וגם לעורר שאלות לגבי המקום של כל אחד מבני המזל בעבודה או כסמכות ביתית.

 

ב 10/9/2022 תחל נסיגה במזל מאזניים. הנסיגה תסתיים ב 1/10/2022 ותורגש עד 11/10/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל בתולה, מזל מאזניים קשור לכספים.

בתקופת הנסיגה עלול להתעורר קושי בניהול החשבונות או לגרום לעיכוב בכספים שצריכים להגיע.

שאלות כמו אם אני במקום הנכון, גם יכולות להתעורר.

מומלץ בתקופה זו לשים לב יותר מתמיד שהחשבונות משולמים, שיש הסכמים חתומים ולהקפיד על הפרטים הקטנים בכל תחום מקצועי.

 

ב 30/10/20222 יחל מארס הנמרץ בנסיגה במזל תאומים.

הנסיגה תסתיים ב 11/1/2023. נסיגה זו תעניק דרייב חזק להתקדם ולהזיז עניינים, אך עלולה גם ליצור עימותים ומאבקי כוח מיותרים.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל בתולה

בהתאם לאסטרולוגיה שנת 2022 תביא עמה אקשן לעולם הרומנטי ולמערכות היחסים, אך גם תאתגר מבחינה מקצועית.

תידרשו להשקעה רבה, אך היא תהיה מאתגרת בשל נסיגות מרקורי במזלות האוויר שקשורים אצלכם לעבודה וכספים.

שמרו על טוהר המידות, על מקצועיות ולב פתוח וכך תוכלו להתגבר על האתגרים והקשיים שבדרך.

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

 

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים 050-8344816

 

הורוסקופ מאזניים 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל מאזניים

עפ"י המפה האסטרולוגית שלכם, בני מזל מאזניים, שנת 2022, צופנת בתוכה התעסקות סביב הבית, משפחה והסביבה הקרובה.

יופיטר המיטיב ישהה השנה במזל דגים שאצלכם קשור למקצועיות וגם לטיפול ובריאות ומספר שזו השנה שלכם לטפל להתמקצע בתחומכם ולהשקיע בבריאותכם ונפשכם. מאחר ועל דגים אנחנו מדברים, חיבור להוליסטי, מדיטציות, שינוי תזונתי, ספורט רגוע וכד' יאזנו אתכם ויעשו טוב לנפשכם ולגופכם.

 

שבתאי, המורה הזקן, שמלמד אותנו אחריות מהי, נמצא במזל דלי, שאצלכם קשור לרומנטיקה, יצירתיות, ילדים וגם פרסום ואצל אלה מכם שהאומנות בנפשם, זה הזמן לממש אותה לכלל מעשה ואלו מכם שעוסקים באומנות השנה תביא עמה הזדמנויות לפרסום.

שבתאי במיקום זה מדרבן להתבגר גם בקשרים הרומנטיים, כלומר להתקדם למערכת יחסים רצינית לאלו מכם שפנויים, להשקיע ביחסים קיימים.

הורים לילדים יוכלו לפתח גישה חדשה, נאורה ומתקדמת יותר בחינוך ובטיפול.

 

אורנוס, הכוכב שמפתיע אתנו עם שינויים וחידושים ושמאיר את הדברים שלא עובדים נכון, ממשיך את מסעו במזל שור ומציע לכם להכניס קצת ריגושים ופלפל לחיים האינטימיים.

 

פלוטו, הכוכב שמעביר אותנו טרנספורמציות ממשיך את מסעו הארוך, שמתקרב לסופו במזל גדי ובבית המשפחה שלכם וזוהי שנה שבה מומלץ לטפל בנושאים שאינם פתורים ומודחקים מהעבר, שכן הבסיס שבתוככם נבנה בעבר וכדי לחיות את ההווה בדרך המתאימה למי שאתם עכשיו, יש מקום לבדוק ולשנות אמונות שהוטמעו בכם.

 

שנת 2022 תאופיין בנסיעות, קורס קצרים, יצירת קשרים אישיים חבריים חדשים ובחינה של הסביבה שבה אתם חיים.

 

נסיגות מרקורי התקשורתי יתרחשו במזלות האוויר שעפ"י האסטרולוגיה אצלכם קשורים לידע ונסיעות.

 

ב 14/1/2022 תחל נסיגה במזל דלי. הנסיגה תסתיים ב 3/2/2022, אך תורגש עד 3/2/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל מאזניים, מזל דלי קשור לרומנטיקה, יצירתיות וילדים ונזכיר ששבתאי גם הוא באותו מיקום.

הנסיגה תיצור צורך להשקיע יותר מתמיד בתחומים אלה. בתחום הרומנטיקה יתעורר שינוי תודעתי לגבי הצרכים ומה אתם רוצים, הורים לילדים יכולים להבין שיש צורך בשינוי גישה והיצירתיות תקבל נופך חדש ותקדם אתכם לקידמה.

 

ב 9/5/2022 תחל נסיגה במזל תאומים. הנסיגה תסתיים ב 3/6/2022, אך תורגש עד 14/6/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל מאזניים, מזל תאומים קשור להרחבת אופקים, לימודים גבוהים וגם לחו"ל.

נסיגת מרקורי במיקום זה תשפיע בהתאם למפתכם האישית. אם אתם תלמידים תיצור צורך להשקיע יותר, לשים לב למועדי עבודות וכד'. אצל אחרים תעורר צורך ללמוד ולאלה מכם שיש זיקה מקצועית לחו"ל שאינה ממומשת, תציף אפשרויות חדשות.

 

ב 10/9/2022 תחל נסיגה במזל מאזניים, שהוא מזלכם. הנסיגה תסתיים ב 1/10/2022 ותורגש עד 11/10/2022.

נסיגה זו תעורר שאלות בנוגע למי אני?, מה תפקידי בעולם? טוב לי או לא טוב לי? ומה אני רוצה.
תקופה חשובה לעשיית בדק בית פנימי לצורך התפתחות וסיפוק.

 

ב 30/10/20222 יחל מארס הנמרץ בנסיגה במזל תאומים.

הנסיגה תסתיים ב 11/1/2023. נסיגה זו תעניק דרייב חזק ללימודים ואלו מכם שנמצאים בתהליכים משפטיים ידרשו להתעסק בהם לא מעט בתקופה זו.

 

הורוסקופ 2022 מזל מאזניים – תחום כספי

השפעה נוספת של אורנוס היא על התחום הכספי. למרות שמטבעכם אתם זהירים ושקולים, אורנוס מעורר דחף לריגושים ובזבוזים לצורך הנאות ובילויים. זה טוב ויפה, אך זכרו את המאזניים שבכם ושמרו על איזון בין הוצאות להכנסות.

אורנוס יכול להציג בפניכם עסקאות מפתות, שכדאי בזהירות לבדוק וחלקכם יקבלו כספי ירושות.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל מאזניים

בהתאם לאסטרולוגיה שנת 2022 תעסוק בעקר בתהליכים הקשורים למשפחה, לימודים וקשרים אישיים.

זהו השנה לחשוף את הצרכים הפנימיים, האמונות שמלוות מילדות לטוב ולרע וליצור לעצמכם סביבה רגשית שנכונה למי שאתם כעת.

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

 

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים 050-8344816

 

הורוסקופ עקרב 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל עקרב

עפ"י המפה האסטרולוגית שלכם, בני מזל עקרב, שנת 2022, צופנת בתוכה התעסקות בנושאי מגורים, משפחה וילדים וגם נושאים רומנטיים, התאהבויות לפנויים וגם לאלה שבמערכות יחסים.

 

יופיטר, הכוכב המיטיב יבלה השנה ישהה עד מאי במזל דגים שאצלכם מתקשר ליצירתיות, ילדים ורומנטיקה ויכניס לנושאים משב רוח מרענן, רגש והזדמנויות להיפתח לשמחה ואהבה שיש ליקום להציע לכם. בהחלט יש לכם למה לצפות מבחינת תענוגות ובילויים.

חודש אפריל הוא חודש עם פוטנציאל גבוה במיוחד להתאהבויות.

 

בחודש מאי, יופיטר יעבור למזל טלה, שאצלכם מתקשר למקצועיות וגם בריאות ויכניס לכם דרייב להשקיע בבריאות, בספורט וגם יביא עמו הזדמנויות לפיתוח מיומנות מקצועית.

באוקטובר יופיטר יחזור לדגים וייתן לכם זריקת אנרגיה רומנטית שמחה עד סוף שנת 2022.

 

שבתאי, הכוכב שמלמד אותנו אחריות ומחויבות ישהה השנה בבית המשפחה והמגורים ולכן נושאים אלה ידרשו מכם התייחסות רצינית ואחראית. זה יכול להתבטא ברכישת בית, שיפוץ או מעבר מגורים אחר.

בנוסף שבתאי במיקום זה מבקש מכם לבדוק את השפעות העבר המשפחתי ואירועים מהילדות על חייכם הנוכחיים. מה שצריך לפתור, לפתור, מה שצריך לשחרר, לשחרר, מה שצריך לשפר, לשפר, העיקר לקחת אחריות על ההווה והעתיד בעזרת סגירת נושאים פתוחים מהעבר.

 

אורנוס המרדן ואוהב השינויים שוהה וימשיך לשהות במהלך שנת 2022 במזל שור, שאצלכם קשור למערכות היחסים בחייכם ויוצר שינויים, ריגושים וגם ניתוקים במערכות יחסים שאינן מספקות.

 

פלוטו, הכוכב שגורם לנו לטרנספורמציות רגשיות עמוקות, ממשיך לשהות במזל גדי גם השנה ומעניק לכם את העומק החשיבתי והרגשי הדרוש ללימודים מעמיקים וליצירת קשרים עמוקים עם אחים, אחיות ואנשים מהסביבה הקרובה. בניגוד לאורנוס שגורם לדחפים ו"קצרים" במוח, פלוטו עושה עבודת עומק.

 

נסיגות מרקורי התקשורתי יתרחשו במזלות האוויר שעפ"י האסטרולוגיה אצלכם קשורים לבטחון הרגשי, לעולם המשפחתי והפנימי.

 

ב 14/1/2022 תחל נסיגה במזל דלי. הנסיגה תסתיים ב 3/2/2022, אך תורגש עד 3/2/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל עקרב, מזל דלי מקושר לבית המגורים והמשפחתיות ונזכיר ששבתאי גם הוא באותו מיקום.

הנסיגה תיצור צורך להשקיע יותר מתמיד בתחומים אלה. אם נושא נדל"ן היה על הפרק לפני כן, סביר להניח שהזדמנות לקדם אותו תגיע. בתקופה זו היחסים המשפחתיים עלולים להיות מתוחים, אבל שמרו על פרספקטיבה, הקשיבו זה לזה ותעברו את התקופה בשלום.

 

ב 9/5/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל תאומים. הנסיגה תסתיים ב 3/6/2022, אך תורגש עד 14/6/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל עקרב, מזל תאומים קשור לכספים, מיניות והתפתחות תודעתית.

נסיגת מרקורי במיקום זה תשפיע בהתאם למפתכם האישית, אך תעלה נושאים אלה למודעות. תחושת כוח וחוסר כוח ומה גורם להרגיש כך או כך ואצל חלקכם יתעוררו נושאים כספיים כמו ירושות, קופות ובמקרים אחרים סגירת חובות והלוואות.

 

ב 10/9/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל מאזניים, שעפ"י האסטרולוגיה קשור לתת המודע שלכם. הנסיגה תסתיים ב 1/10/2022 ותורגש עד 11/10/2022.

נסיגה זו תגרום לכם לסגת קצת לתוך עולמכם הפנימי לבדק בית ורגיעה. זו תהיה תקופה טובה לחיבור לאני הפנימי, לאני העליון ולכל מה שקשור בנפש ורוח.

 

ב 30/10/20222 יחל מארס הנמרץ בנסיגה במזל תאומים.

הנסיגה תסתיים ב 11/1/2023. נסיגה זו תעניק דרייב חזק לסיים את מה שהתעורר בנסיגת מרקורי בתאומים בחודשים מאי ויוני או לחלופין לעלות מדרגה.

 

הורוסקופ 2022 מזל עקרב – תחום כספי

שנת 2022 תאופיין בהוצאות גדולות על עצמכם ואצל רבים מכם גם על נדל"ן, אך היקום ידאג לספק לכם הכנסות בהתאם. גם אם לא תחסכו, תוכלו לשמור על איזון בעזרת תשומת לב וחישוב. זו שנה שתאפשר לכם לסגור חובות ולהתקדם.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל עקרב

בהתאם לאסטרולוגיה שנת 2022 צופנת בתוכה הזדמנויות לאהבה, ריגושים, שיפור תנאי מגורים ויחסים משפחתיים.

בהחלט יש לעקרבים למה לצפות, לתפוס הזדמנויות, להתפתח ולהתקדם בנושאים רגשיים וחומריים.

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

 

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים 050-8344816

הורוסקופ קשת 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל קשת

עפ"י המפה האסטרולוגית שלכם, בני מזל קשת שנת 2022 תביא שפע לביתכם, למגורים וגם לעניינים משפחתיים וזאת בשל יופיטר המיטיב שישהה במזל דגים ובמיקום הקשור לנושאים אלה עד חודש מאי ובחודשים אוקטובר עד דצמבר 2022. יופיטר במיקום זה יביא הזדמנויות לשיפור מקום המגורים ואף להרחבת המשפחה לאלה מכם שמעוניינים בכך. זו שנה שבה החזרה הביתה במובן הרוחני גם היא תטיב עמכם. חיבור למשפחה, להורים, ולשורשים תחזק את תחושת השייכות והבטחון הרגשי.

 

כוכב שבתאי האחראי והרציני ישהה לאורך השנה במזל דלי, מיקום שקשור לתקשורת, למידה, ידע ופיתוח דפוסי חשיבה. שבתאי יעודד אתכם ללמוד תוך כדי תנועה, גמישות מחשבתית והתחדשות רעיונית.

 

אורנוס הכוכב המרדן, שאוהב להזיז אותנו מהמקום הנוח והמוכר ישהה גם בשנת 2022 במזל שור ובמיקום הקשור למקצועיות. במיקום זה שבתאי מעורר להתמקצע ובעיקר לחדש ולהתחדש ואם המקצוע לא מספק, הוא יאיר לכם את חוסר הסיפוק והשעמום עד שלא תוכלו לשאת זאת ויזיז אתכם למקום אחר.

פתחו את הראש לרעיונות חדשים ולעשייה מעניינת ויצירתית, שתענה לכם על הצרכים הרגשים.

 

את השנה אתם מתחילים כשמרס האנרגטי במזלכם ומעניק לכם בוסט אנרגטי מרומם.

תראו טוב, תמשכו ותבלטו מול פרטנרים פוטנציאלים. באם ההזדמנויות שיגיעו יתפתחו לקשרים עמוקים אצל אלה מכם שפנויים זה תלוי רק בכם ובתהליך הפנימי שכבר עברתם, שכן שנת 2022 תיתן הזדמנות לרפא לבבות פצועים וליצור קשרים על בסיס יציב לאלה מכם שכבר השקיעו בתהליך.

 

נסיגות מרקורי התקשורתי יתרחשו במזלות האוויר שעפ"י האסטרולוגיה אצלכם קשורים למערכות יחסים מכל הסוגים.

 

ב 14/1/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל דלי. הנסיגה תסתיים ב 3/2/2022, אך תורגש עד 3/2/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל קשת, מזל דלי קשור לתנועה, ידע וקשרים בסביבה הקרובה. הנסיגה עלולה לעורר תקלות ועיכובים בדרכים, בפגישות ולהקשות על הריכוז, אך גם תעורר לפתור בעיות וליצור יחסים טובים עם הסובבים, שכנים, אחים וחברים.

 

ב 9/5/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל תאומים. הנסיגה תסתיים ב 3/6/2022, אך תורגש עד 14/6/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל קשת, מזל תאומים קשור למערכות היחסים הזוגיות והמקצועיות.

נסיגת מרקורי במיקום זה עלולה לגרום לבעיות תקשורת. תוכלו להרגיש שאתם לא מובנים וגם בעצמכם לא להבין את הצד השני. בתקופת נסיגה זו כדאי לוודא שהבנתם לפני נקיטת מהלכים ובטח לפני שעונים. הנסיגה תציף עניינים לא פתורים וזה יהיה הזמן שלכם להבין ולפתור אי הבנות ומחלוקות לשביעות רצונכם.

 

ב 10/9/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל מאזניים, שעפ"י האסטרולוגיה, במזלכם, קשור לחברה ולארגונים. הנסיגה תסתיים ב 1/10/2022 ותורגש עד 11/10/2022.

נסיגה זו תגרום לכם לבדוק את מקומכם בחברה האישית והגלובלית. בדיקה של האידיאלים החברתיים שלכם, מה אתם עושים או לא עושים בהתאם להם ומה אתם רוצים לעשות בהמשך.

הנסיגה תדגיש מגרעות בחברויות שאינן מתאימות לכם כבר ובסופה רבים מכם ינפו חברים בתחושת שלמות.

נושא נוסף הוא הקשר לארגונים. שימו לב למסמכים ממוסדות, אם צריך לשלם, להגיש דו"חות עשו זאת ללא דיחוי. אם קיים בתוככם רצון להצטרף לארגון שפועל לטובת אחרים ואתם דוחים זאת, זה הזמן שהנושא יתעורר וכדאי אותו לקדם.

 

ב 30/10/20222 יחל מארס הנמרץ בנסיגה במזל תאומים.

הנסיגה תסתיים ב 11/1/2023. נסיגה זו תעניק דרייב חזק לסיים את מה שהתעורר בנסיגת מרקורי בתאומים בחודשים מאי ויוני או לחלופין לעלות מדרגה בקשרים.

 

הורוסקופ 2022 מזל קשת – תחום כספי

פלוטו, הכוכב שאחראי על טרנספורמציות עמוקות שאנו חווים במהלך החיים, ישהה גם בשנת 2022 בבית הכספים.

תקבלו הזדמנות ליישם פרויקטים שעל הפרק בעזרת גיוס תמיכה פיננסית. פרויקטים אלה יכולים להיות בתחום המגורים וגם בתחום המקצועי. פעלו בצורה שקולה, העזרו ביועץ כלכלי אם אפשר ותזכו להצלחה.

אמנם היקום לצידכם, אך זו תהיה תמורה להשקעה שרבים מכם משקיעים בעבודה קשה לאורך שנים.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל קשת

בהתאם לאסטרולוגיה שנת 2022 תטיב עמכם. מערכות יחסים יבחנו וגם אם התהליך לא יהיה פשוט, בסופו תרגישו שאתם עם האנשים הנכונים לכם ותחושו פחות מתוסכלים.

זו שנה של תנועה, למידה תוך כדי תנועה ואנרגיה גבוה להתפתחות והצלחה.

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים 050-8344816

 

הורוסקופ גדי 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל גדי

עפ"י המפה האסטרולוגית שלכם, בני מזל גדי, שנת 2022 תהיה שונה מקודמתה בעיקר בכך, שתתחברו יותר לעצמכם, לצרכים שלכם תוך חיפוש שלווה ללא קשר למה שקורה מסביבכם. הכוונה החיבור שלכם ליצירתיות, למימדים אחרים וידע קוסמי יגבר וההתפתחות הפנימית והרוחנית תשנה את הצורה שבה תחוו את החיים ותוכלו לחוות את החיים במינימום לחץ.

זוהי שנה טובה לחזור לעסוק בדברים שאתם אוהבים ובהם אתם טובים. עיסוקים מספקים.

לא שהשנה תהיה נטולת אתגרים לחלוטין, אך הסבלנות, העקשנות, המודעות והאופי העקשן שלך יעזרו לכם להתמודד עם כל אתגר בקלות ולהרגיש טוב.

 

יופיטר המיטיב שישהה במזל דגים עד מאי וגם בחודשים אוקטובר עד דצמבר 2022. יופיטר במיקום זה יחדד את ההשראה והיצירתיות ויפתח לכם את התודעה לחיבור לידע קוסמי ותדרים אחרים. שימו לב לכך.

שבתאי האחראי והרציני, שהוא גם שליט מזלכם, ישהה בבית הכספים והערכים שלכם ובמיקום זה יעזור לכם לארגן ולהתארגן ולתכנן לטווח ארוך את העניינים הכספיים בצורה טובה ואחראית. זו אינה שנה להימורים, אל להתנהלות שקולה ומחושבת מתחילתה ועד סופה.

זוהי שבה תוכלו להבטיח את עתידכם בצורה טובה ומושכלת.

אורנוס הכוכב שאוהב שינויים, חידושים נמצא ימשיך את שהותו במזל שור וישהה בו עד לסוף שנת 2022.

במיקום זה אורנוס משפיע עליכם ליצור קשרים חדשים עם אנשים שיש לכם אתם תחומי עניין משותפים. אנשים יצירתיים, שאוהבים יופי ונוחות.

פלוטו הכוכב שגורם לנו לטרנספורמציות פנימיות, ממשיך את מעברו במזלכם ובבית האני שלכם ומלמד אתכם את כוחכם הפנימי, את מי אתם ואת הצרכים שלכם מאחרים ומהעולם בכלליותו אתם כבר בתוך התהליך שנים ונשאר לכם את הישורת האחרונה לעבור.

למרות שמעברים אלה לא פשוטים, השילוב בין כולם מראה שדווקא יהיה טוב בשל ההתפתחות הפסיכולוגית המואצת והחיבור לאמת האישית שלכם.

 

נסיגות מרקורי התקשורתי יתרחשו במזלות האוויר שעפ"י האסטרולוגיה אצלכם קשורים כספים, ערכים ונושאים חומריים.

 

ב 14/1/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל דלי. הנסיגה תסתיים ב 3/2/2022, אך תורגש עד 3/2/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל גדי, מזל דלי קשור לכספים וערכים ובזמן הנסיגה מרקורי יעורר את הצורך לעשות סדר תוך נקיטת גישה אחראית. בתקופה זו יכולה להיות תחושה של בלבול ועומס ניירת, אך אל ייאוש, הדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר.

 

ב 9/5/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל תאומים. הנסיגה תסתיים ב 3/6/2022, אך תורגש עד 14/6/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל גדי, מזל תאומים קשור למקצועיות וקשור לגוף ולהתייחסותכם אליו. כלומר, בתקופה זו הקשיבו לגופכם ומצאו את הדרכים ההוליסטיות לטפל בו, להעניק לו את שהוא זקוק לו וגם לטפל בבעיה בריאותית במידה והיא תצוץ.

 

ב 10/9/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל מאזניים, שעפ"י האסטרולוגיה קשור לקריירה, מעמד וסמכות.

נסיגה זו תגרום לכם לבדוק את מקומכם במשפחה ובעבודה וכן את מעמדכם החברותי והאם את מספיק סמכותיים.

תחושה זו היא כמובן סובייקטיבית, אך תתקלו בסיטואציות שבהן תמצאו עצמכם פותרים בעיות, מייעצים ומכוונים ואנשים יקשיבו לכם. היו אחראים לגבי המילים שיוצאות לכם מהפה.

 

ב 30/10/20222 יחל מארס הנמרץ בנסיגה במזל תאומים.

הנסיגה תסתיים ב 11/1/2023. נסיגה זו תעניק דרייב חזק לסיים את מה שהתעורר בנסיגת מרקורי בתאומים בחודשים מאי ויוני, להתקדם מקצועית, טיפולית וגם להשקיע בבריאות עד שתרגישו שאתם זורחים.

 

הורוסקופ 2022 מזל גדי – תחום כספי

כאמור, התחום החומרי יתפוס נתח חשוב בחיים השנה. למידה, השקעה והתנהלות שקולה יניבו את התמורה לטווח ארוך שנים ולכן כדאי לקחת אחריות השנה, להתעניין ולהתערב ולא לשבת על הגדר. התמורה תגיע.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל גדי

בהתאם לאסטרולוגיה שנת 2022 תטיב עמכם. התחום הכספי ישתפר, האני העצמי יתחזק. תלמדו הרבה על עצמכם ועל העולם שמעבר, מה שיעזור לכם לפתח גישה חיובית, אמונה חזקה ולחוות את החיים בצורה שלווה יותר.

יש לכם למה לצפות בשנת 2022. בהחלט חיובית עבורכם.

 

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

 

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים  050-8344816

 

הורוסקופ דלי 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל דלי

עפ"י המפה האסטרולוגית שלכם, בני מזל דלי, שנת 2022 תהיה שנה שבה רבים מכם יעברו תהליך פנימי של זיהוי החסמים, של מה שכבר לא מתאים לך והכי חשוב מה כן מתאים לכם.

במהלך החיים צוברים חוויות וניסיונות ובזמנים מסוימים מרגישים צורך להתקדם. תחושה של בסדר, הבנתי, מיציתי, הלאה... לשלב גבוה יותר של מימוש וסיפוק. השנה היא שנה כזאת.

 

יופיטר הכוכב שמיטיב עמנו, ישהה במזל דגים השנה, למעט חודשים מאי עד אוק' שבהם יעבור לטלה ואז יחזור לדגים ועבורכם דליים המשמעות היא שהזדמנויות לשפר את מצבכם הפיננסי יגיעו, אך גם החשק והצורך לבזבז וליהנות יגבר. כשיצר הבזבזנות וההרפתקנות יגבר נסו להזכיר לעצמכם שיש לכם הזדמנות לשפר את המצב אם רק תהיו שקולים.

מי שיעזור לכם לשמור על אחריות הוא שבתאי, הכוכב שמלמד אותנו אחריות ורצינות ששוהה כעת וימשיך לשהות בשנת 2022 במזלכם. במיקום זה יש לשבתאי השפעה רבה על התודעה שלכם והוא משפיע ומלמד שלמעשה יש תוצאה והשיעור שלכם ואני מאמינה שאתם תלמידים טובים הוא לקחת אחריות על ההווה והעתיד שלכם ולפעול בהתאם, אם ע"י חיבור לכוחות הפנימיים, לרעיונות, לצרכים וליכולות ואם ע"י מדריך חיצוני שאליו תחברו כדי להשיג את מטרותיכם.

 

אורנוס, הכוכב שאוהב שינויים, שהוא שליט מזלכם ישהה גם השנה במזל שור ובמיקום הקשור לבית ולמשפחה שלכם. השפעתו תהיה בהתאם למפה האישית, אך הוא יביא עמו הזדמנויות לשינוי מגורים, להקמת משפחה, ליציאה מבית ההורים לאחרים ולשינוי תפיסה לגבי מבנה המשפחה המסורתי והשפעות העבר.

 

פלוטו, הכוכב שגורם לנו לטרנספורמציות פנימיות שוהה אצלכם כבר שנים ארוכות במזל גדי שאצלכם משפיע על תת המודע וממשיך לחשוף בפניכם את נבכי נפשכם, הפחדים, הנושאים שמפעילים אתכם ואופן החשיבה שלכם. תהליכים עמוקים ואתם נמצאים בישורת האחרונה שלהם. כשיסתיימו תרגישו בוסט של תובנות וכוח עשייה, אבל על כך נרחיב בשנה הבאה.

 

נסיגות מרקורי התקשורתי יתרחשו במזלות האוויר שעפ"י האסטרולוגיה אצלכם קשורים לידע, מחשבה, אידיאלים חברתיים ויצירתיות אישית.

 

ב 14/1/2022 תחל נסיגת מרקורי במזלכם. הנסיגה תסתיים ב 3/2/2022, אך תורגש עד 3/2/2022.

במפה האסטרולוגית של מזלכם מיקום זה קשור לאני העצמי, לגיבוש הפנימי וגם לזה שמול העולם, כך שהשנה מתחילה עם שאלות בסגנון: מי אני? מה אני רוצה לעשות או להיות? מי אני מול העולם ואיך אני רוצה להציג את עצמי? קצת מבלבל, אבל בסיום הנסיגה, יהיה לכם כיוון ומטרות לכוון אליהן.

 

ב 9/5/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל תאומים. הנסיגה תסתיים ב 3/6/2022, אך תורגש עד 14/6/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל דלי, מזל תאומים קשור ליצירתיות, רומנטיות וגם ילדים.

השפעת הנסיגה תהיה בהתאם לשלב האישי שלכם בחיים. לאלה מכם שנטולי רומנטיקה, זאת יכולה להגיע, אצל כולם היצירתיות המחשבתית תתעורר. רעיונות מעניינים, יכולת הפלירטוט תעלה גם היא, אבל כדאי לשים לב שאתם מובנים ומבינים.

 

ב 10/9/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל מאזניים, שעפ"י האסטרולוגיה לבני מזלכם קשור להרחבת אופקים, חו"ל ולימודים גבוהים. כך שמי שרוצה ללמוד ולא יודע מה, ימצא את הנושא המעניין, זה שלומד יכול למצוא את עצמו מתמודד עם עומס. בנוסף אפשרויות לעבוד או לטייל בחו"ל גם הן עשויות להגיע.

אם יתעוררו נושאים משפטיים חדשים בתקופה זו, מומלץ לחכות לסיומה בקבלת החלטה, אבל במקרים שכבר החלו יכולה להתקבל החלטה הוגנת או פשרה.

 

ב 30/10/20222 יחל מארס הנמרץ בנסיגה במזל תאומים.

הנסיגה תסתיים ב 11/1/2023. נסיגה זו תעניק דרייב לקדם את מה שהתעורר בנסיגת מרקורי בתאומים בחודשים מאי ויוני.

 

הורוסקופ 2022 מזל דלי – תחום כספי

כאמור, בשנה זו יגיעו הזדמנויות להגברת הרווחים, אך הנטייה לבזבוזים גם היא תגבר. עשו חושבים מה יענה לכם על המטרות לטווח הארוך יותר ולא רק לצורך המיידי. הבחירה איך לפעול היא בידיכם.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל דלי

בהתאם לאסטרולוגיה שנת 2022 עם פוטנציאל גבוה להתקדמות פנימית וגם חיצונית. ההתפתחות האישית תמשיך ואף תקפיץ אתכם מדרגה, האפשרויות לשיפור המצב המשפחה והרומנטי גם הן יגיעו, הזדמנויות פיננסיות טובות גם הן אפשרויות, אז בהחלט אפשר להגיד לכם דליים יקרים, שיש לכם סיבות טובות לצפות בשנת 2022.

 

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

 

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים 050-8344816

 

הורוסקופ דגים 2022

תחזית אסטרולוגית שנת 2022 – מזל דגים

עפ"י המפה האסטרולוגית שלכם, בני מזל דגים אתם כבר נמצאים בתהליך של התחלות והתהליך ימשיך ברוב שנת 2022. הזדמנויות ליחסים חדשים, הזדמנויות להכיר את עצמכם טוב יותר ולהרגיש טוב עם עצמכם במקביל, לפתח גישה חיובית ומטרות חדשות בחיים. מטרות שיענו על הצרכים הנפשיים שלכם ולא לריצוי אחרים.

 

נכון, התהליך לא פשוט, בהתחשב בכך ששבתאי הרציני והאחראי, שוהה וישהה לאורך השנה בבית תת המודע, במזל דלי.  שילוב זה יוצר מצד אחד גישה אחראית כבדה ורצינית שהיא לא תמיד נעימה, כשרוצים לחיות בעולם אוטופי ומלא אהבה, כיאה לבני מזלכם ומצד שני התהליך יחשוף את דפוסי המחשבה, האמונות והפחדים שמעכבים אתכם מלממש את עצמכם, את ייעודכם ולהגיע למנוחה והשלווה שאליהם אתם חפצים.

זכרו זאת במהלך התהליך. זה זמני וחלק מהדרך אל האושר הנכסף.

 

אורנוס הכוכב שאוהב שינויים ולא פעם ממריד, שוהה במזל שור שאצלכם קשור לחשיבה, ידע ותנועה ויגביר את מהירות מחשבתכם, יגרום לכם לרצות לזוז יותר מהר. המחשבה תהיה מהירה יותר, הצורך בתנועה ועשייה מהנה ומספקת גם הוא יגבר. אורנוס במיקום זה יעזור לכם  לזוז ולעשות את השינויים להם אתם נזקקים ואת מה שעושה לכם טוב.

 

פלוטו, הכוכב שגורם לנו לטרנספורמציות פנימיות ממשיך את שהותו במזל גדי ובבית החברה שלכם ועוזר לכם להבין את השייכות החברתית שלכם, את האידיאלים וגם יצירת קשרים עם ארגונים חברתיים אם בחיים הפרטיים ואם המקצועיים. שנה זו גם קשורה לחברים ברמה האישית. הכרויות חדשות וניפוי של קשרים שכבר פחות מתאימים.

 

נסיגות מרקורי התקשורתי יתרחשו במזלות האוויר שעפ"י האסטרולוגיה אצלכם קשורה להתפתחות האישית והפסיכולוגית תוך הבנת הקשר לעבר ולכל מה שמאופסן בתת המודע. הנסיגות קשורות ומשלימות את התהליך הפנימי שאתם עוברים ועוד תעברו.

 

ב 14/1/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל דלי. הנסיגה תסתיים ב 3/2/2022, אך תורגש עד 3/2/2022.

במפה האסטרולוגית של מזלכם מיקום זה קשור לתת המודע ולעולם הפנימי והרטרו (נסיגה) יהיה חלק מהותי מתהליך ההתפתחות הפנימי. תקופה שעשויה להיות מבלבלת וכדי לעבור אותה בקלות, מומלץ להתבודד קצת, לחשוב, לעבד...

 

ב 9/5/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל תאומים. הנסיגה תסתיים ב 3/6/2022, אך תורגש עד 14/6/2022.

במפה האסטרולוגית של מזל דגים, מזל תאומים קשור למשפחה ולבית.

הנסיגה תציף שאלות הקשורות להתנהלות בבית הנוכחי, להשפעות העבר וגם למגורים

הצפת הנושאים עלולה להיגרם בשל מחלוקות עם בני משפחה, צורך לפנות דירה או שפשוט תגיע הזדמנות לעבור דירה.

 

ב 10/9/2022 תחל נסיגת מרקורי במזל מאזניים, שעפ"י האסטרולוגיה אצל בני מזלכם קשור ל"מעבדה הפסיכולוגית" וגם לתחושת כוח וחוסר כוח והתחושות יכולות להיות בהתאם: להרגיש או מאד חזק או אפס מאופס.

כך או כך זכרו שזה זמני וחלק מתהליך.

 

ב 30/10/20222 יחל מארס הנמרץ בנסיגה במזל תאומים.

הנסיגה תסתיים ב 11/1/2023. נסיגה זו תעורר את הנושאים שצפו בנסיגת מרקורי בתאומים בחודש מאי ותעזור לכם לסגור את הקצוות ולהתקדם הלאה בסופה.

 

הורוסקופ 2022 מזל דגים – תחום כספי

שנת 2022 היא שנה של התחלות חדשות עבורכם בני מזל דגים והזדמנויות שונות יגיעו אליכם, אבל אתם עדיין בתוך תהליך, שכולל התחלות חדשות בנושאים פיננסיים. אם אלה השקעות, הסדרים ורכישות נדל"ן בעקר למגורים. חודשים מאי – ספטמבר 2022 הם החודשים עם הפוטנציאל הגדול יותר להתקדם פיננסית בשל מעבר יופיטר למזל טלה הנמרץ. באמצע דצמבר 2022 הוא יחזור למזל טלה לאחר נסיגה לדגים ואז תוכלו להתקדם עוד יותר בהתאם לפעולות שביצעתם במהלך השנה.

 

סיכום הורוסקופ שנת 2022 – מזל דגים

בהתאם לאסטרולוגיה שנת 2022 בעיקרה קשורה להתפתחות נפשית. לחיזוק נפשי, חיבור לכוח והיכולות וגיבוש האני העצמי. תהליך שיכול להיות חוויתי או קשה בהתאם לגישה הננקטת, אך בכל מקרה היא לחיוב, שכן תאפשר לכם להמשיך את חייכם ממקום הרבה יותר בריא, שמח ומספק.

 

לבדיקת התאמה לבני מזלות אחרים לחצו כאן

 

כדי להבין טוב יותר את התהליכים שאתם עוברים באופן אישי, לחשוף כישורים וזמנים מתאים לשינויים כאלה ואחרים, אני פה בשבילכם להכנת מפה אישית, מדויקת ומכוונת. צור קשר

 

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, אימון הוליסטי, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים 050-8344816

טלה 2022
שור 2022
תאומים 2022
סרטן 2022
אריה 2022
בתולה 2022
מאזניים 2022
עקרב 2022
קשת 2022
גדי 2022
דלי 2022
דגים 2022
bottom of page