חיפוש

מעבר שבתאי למזל דלי


אין תמימות דעים לגבי מועד תחילתו של עידן הדלי, אך אין ספק שאנו בקו התפר מזה שנים (באסטרולוגיה ובכלל) מעבר שבתאי לדלי השנה ומעבר פלוטו בעוד כ 3 שנים גם הוא למזל זה יעבירו אותנו לחוות את עידן הדלי במלואו. מאחלת לכולנו מעבר קל ומלא אהבה.

*****

מעבר שבתאי למזל דלי –

שבתאי "המורה הזקן" שלנו נמצא מאז דצמבר 2017 במזל גדי שהוא גם שליטו וכתבתי על כך רבות. שבתאי בגדי מלמד קשור באחריות, מסגרות, ממסד ועוד (מצ"ב קישור לפוסט בתגובה הראשונה).

ב 23/3/2020 שבתאי עבר למזל דלי החדשני והחברתי, אך במאי מתחיל רטרו ובאוגוסט שבתאי יחזור לגדי עד דצמבר 2020. בדצמבר 2020 יכנס באופן סופי למזל דלי וישהה בו עד מרץ 2023.

כלומר, עד דצמבר 2020 אנו חווים תהליך של שינוי מסגרות, עקרונות ויותר מכל שינוי בתפיסה החברתית והאידיאלים האישיים והחברתיים. מאחר ומזל גדי עדיין מעורב, התחושה היא של כבדות ואחריות. אנחנו כבר לא איפה שהיינו, אבל גם עוד לא במקום / עולם חדש.

במזל דלי שבתאי מלמד אותנו טכנולוגיה, שיטות חדשות לטיפול ולתקשורת, שינוי התקשורת הקהילתית והקולקטיב ברמה של חברה מקומית וגלובלית.

שבתאי בדלי מלמד אותנו לבקר את המערכת, לצאת מהבועה האישית ולחזק את המעורבות החברתית, את המעורבות בעמותות הקשורות לנזקקים, לאקולוגיה, לשיויון חברתי ותרומה לקהילה.

כאמור דלי הוא חדשני, ולכן המצאות חדשות ועוצמתיות בפתח וגם מקבלי ההחלטות ילמדו לשים את האגו בצד ולעשות את הנכון בעבור הקולקטיב.

בעוד ששבתאי בגדי הוא מכביד ומגביר חששות וקשור גם לחומר, בדלי המוקד מופנה למשהו גדול יותר מאתנו. בשנת 2021 כוחם של הקבוצות והתנועות החברתיות יתחזק מאד.

שבתאי בדלי הוא שכלתני ולכן ההחלטות יתקבלו תוך התנתקות מההצפה הרגשית ובצורה מחושבת וריאלית תוך מבט קדימה ושחרור העבר.

אל תופתעו מרעיונות ו"והברקות" שיבליחו בראשכם לפתע או שתשמעו אותן מאחרים.

(בהקשר הזה, אפרסם מדיטציה שעוזרת להתנתק מהרגש הנמוך וחיבור לראייה אובייקטיבית יותר.)

אין ספק שמעבר זה מורגש ובגדול כבר עכשיו, ההתייחסות לקבוצות שונות בדרך נאורה יותר (לדוגמא למגזר החרדי בנושא הקורונה), התפתחות הסדנאות והמפגשים הוירטואליים ועוד.

הלמידה ו"הזעזוע" יתרחשו עד סוף השנה ואז נכנס לעידן חדש. באופן אישי אני מחכה לו כי השינוי בהחלט נדרש ואם נדע כל אחד מאתנו להפנים את השינוי הוא יהיה לטובתנו האישית והגלובלית.

שינוי הוא דבר טוב כשאנו לא פוחדים ומבינים את מטרתו.

נקודה נוספת שעולה לי עכשיו זה הקשר למעקב על כל תנועה שאנו עושים – חיבור של טכנולוגיה וקולקטיב. אנו נהיים יותר ויותר חלק ממארג שלם לטוב ולרע.

ברמה האישית השפעת שבתאי תורגש עפ"י המפה האישית. כל בית במפה מייצג תחום שונה וזה התחום שבו יתרחש השינוי האישי בעיקר. (למפה אישית, מכוונת ומדויקת פנו אלי).

למאותגרים טכנולוגית ולאנשים שקשה לעשות שינויים בחיים מן הסתם השינוי יהיה קשה יותר, הצעירים יגדלו בעולם חדש יותר והאחרים יסתגלו בדרך זו או אחרת. חשוב לשמור על ראש פתוח, להבין שהשינוי הוא בלתי נמנע וניתן להפיק ממנו רבות.

הבידוד הנוכחי יחזק בנו את הצורך בחברה ולכן התהליך יתרחש בצורה טבעית. היקום שלנו חכם, אנו צריכים להקשיב לו.

ובנימה זו, מאחלת לכולם תהליך מפרה, בריאות ואהבה.

חגית דאבוש -אסטרולוגיה, NLP, דמיון מודרך וטיפולים אנרגטיים 050-8344816

@כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש

14 צפיות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©  2014 by Hagit Dabush Astrology. Peoudly created with Wix.com            

 

© כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש אסטרולוגיה. נוצר ע"י Wix.com

  • Wix Facebook page
  • WhatsApp-PNG-Image-1.jpg
  • Instagram