חיפוש

חיבורים וניתוקים אנרגטיים

ניתוק אנרגטי –

כל אחד מאתנו הוא ישות נפרדת ועצמאית לחלוטין, אך בין כולנו ישנם קשרים אנרגטיים.

דמיינו חוטים דקים, עבים ובכל מיני צבעים המקשרים אותנו לאחרים. העובי והצבע הוא בהתאם למהות הקשר.

כשנוצר חיבור בינינו לבין אדם אחר, האנרגיות משפיעות זו על זו. לעתים זו אנרגיה שנשזרת ברכות ובתיאום ולעתים מצד אחד עוברת אנרגיה רבה ומהצד השני רק מעטה. הצד הנותן מתרוקן ומתרוקן וככל שהוא מתרוקן הוא מנסה לקבל כדי להתמלא. התהליך יוצר תלות, אובססיביות או כמיהה שמושכת אליה אנרגיה שאינה בהכרח רצויה.

הצד המקבל לעומת זאת או שמרוצה מהאנרגיות שממלאות אותו או שמוצף ומנסה להתרחק. לעתים זה קשה כי הוא רגיל להיטען ולעתים זה מתקבל בשמחה כי האיזון חוזר.

כשנוצר מצב שצד אחד שמרגיש שהספיק לו מהקשר, שהוא מותש, סובל, לא מאושר וכד' ומנסה להתנתק, מוצא עצמו כואב, מתגעגע ובהרגשה שהוא לא מסוגל לחיות בלי הצד השני או שמתאים לו המשפט רחוק מהעין, אך לא רחוק מהלב ובודק ללא הרף הודעות, עוקב באמצעי המדיה השונים, מנסה לקבל מידע בכל דרך כדי למלא את החלל, זה אומר שהאנרגיות נשארו מחוברות באותו אופן גם אם הקשר הפיזי נותק. זה מתיש, כואב ומייאש.

המצב זהה גם כשההחלטה לסיים את הקשר מגיעה מהצד השני.

כאשר כבר יש רצון ברור להתנתק או כשהפרידה הפיזית כבר נעשתה, אפשר וכדאי לעשות ניתוק אנרגטי ולהתנתק מהאנרגיה של האחר, אך כשרוצים את הקשר, למרות שסובלים בו יש לעבור שלב קודם והוא הבנת המבנה הרגשי, השיעורים ואת הסיבה לרצון להישאר בקשר שאינו טוב ומספק.

המחשבה שאני לא יכול לחיות בלעדי אדם אחר ואני מוכן לסבול בגללו מראה לנו שיש קושי נוסף מעבר לברור מאליו.

כל אחד ראוי וזכאי לקבל כבוד ואהבה ואם הוא לא שם, צריך להבין את הסיבה ורק אז אפשר להתנתק ולא להיכנס לקשר דומה בעתיד.

הניתוק מפסיק את ריקון האנרגיה הבלתי מבוקר ו/או את קבלת האנרגיה של הצד השני ובכך מאפשר להמשיך הלאה. התחושה לאחר הניתוק היא של חזרה להיות אני.

פעמים רבות לאחר ניתוק נשאלת השאלה: מה קרה לי ? זה בכלל לא מתאים לי.

גם קשרים עם חברים ובני משפחה, לעתים קרובות פולשניים ומגבילים וגם כאן ניתוק אנרגטי מאזן, מאחר והניתוק אינו מנתק בין נשמות, אלא משחרר את הכבלים ומאפשר לנו להתנהל בדרך שבה אנו רוצים וכך הקשר בריא יותר.

חישבו על תינוק שמתנתק מחבל הטבור, הוא לא עוזב את אמו, אך הוא נושם לבדו ובהמשך החיים צריך לצאת לדרך עצמאית ואם הוא נשאר "תלוי" באמו, רגשית או כלכלית זה מראה שהוא לא ניתק ממנה אנרגטית. הניתוק יוצר קשר מאוזן יותר.

אפשרות נוספת היא ניקוי של החוטים המקשרים והאורגים את הקשרים בינינו לאנשים אחרים ולא אדם ספציפי אחד. ניקוי לצורך סיומים והתחלות חדשות ממקום נקי ובריא יותר. לשחרר את האנרגיות המיותרות ולהשיב אלינו את שלנו.

איך עושים את זה ? ישנן מדיטציות שונות ליצירת התהליך באופן עצמאי וזאת במקרים הקלים יותר, אך במקרים שהכאב רב וקשה יותר להתנתק, מומלץ להגיע אלי לטיפול המשלב שיחה, תדרים מהבריאה ודמיון מודרך.

באהבה,

@חגית דאבוש – 050-8344816

155 צפיות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©  2014 by Hagit Dabush Astrology. Peoudly created with Wix.com            

 

© כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש אסטרולוגיה. נוצר ע"י Wix.com

  • Wix Facebook page
  • WhatsApp-PNG-Image-1.jpg
  • Instagram