חיפוש

מזל מאזניים


מאזניים - 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

מאזניים שמיסוד האוויר כשמו הוא, מחפש ושואף לאיזון, שוויון וגם הרמוניה במערכות יחסים מכל הסוגים ובכלל עניין מערכות היחסים הוא נושא רב משמעות עבור בני מזל זה.

ארכיטיפ זה משויך למילים, לידע, לרוח, לצדק, יופי ואמנות.

יופי, אסתטיקה ומראה מטופח הם מאפיינים בולטים אצלם ולעתים הופכים לאובססיה והתעסקות יתר במראה החיצוני.

בני מזל מאזניים, מאירי פנים, סבלניים ואדיבים ונותני שרות מעולים. הם חברים טובים, יודעים להקשיב, אך פחות משתפים אחרים בחייהם הפרטיים.

הם מעולים כיועצים מאחר והם מקשיבים, שוקלים, שואלים ומפשרים, אך אינם כופים או דוחקים באחרים ולמרות זאת כשהם צריכים להחליט לגבי עצמם הם יכולים להתקשות להגיע להחלטות.

בזוגיות הם נאמנים, רומנטים, משקיעים, חברים טובים וקשובים ומצפים לקבל את אותו היחס מבן זוגם. זהו האיזון והשוויון לו הם שואפים.

בני מזל זה יתחברו למקצועות הקשורים למאפיינים אלה. לתחום הצדק, ייעוץ, גישור וכמובן לכל תחום היופי והאסתטיקה, אופנה, עיצוב, אמנות וגם יחסי ציבור.

כשבן מזל מאזניים אינו מגשים את רצון השמש שלו, כלומר נוהג הפוך ממה שהשמש שלו מייצגת זה יתבטא בריצוי אחרים או בווכחנות עקשנית והתנהגות פוגענית, ההיפך מהאיזון אליו הוא צריך להגיע.

יש והתנהגות זו משתנה במהלך החיים בהתאם להתפתחות האישית ויש שלא ובמקרה זה יתקשה למצוא זוגיות, אהבה ושלווה, אך לרב בני מזל מאזניים, אכן מאוזנים או מאזנים עצמם בהצלחה במהלך החיים.

הערה: כשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד מהם משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם. השמש מראה מה אנו שואפים להיות , אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד מאתנו שונה ומיוחד.

לייעוץ והכוונה למיצוי מלוא הפוטנציאל האישי עפ"י מפה אישית ומדויקת - חגית דאבוש 050-8344816

61 צפיות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©  2014 by Hagit Dabush Astrology. Peoudly created with Wix.com            

 

© כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש אסטרולוגיה. נוצר ע"י Wix.com

  • Wix Facebook page
  • WhatsApp-PNG-Image-1.jpg
  • Instagram