חיפוש

ונוס

ונוס היפה והמקסימה, מייצגת את היופי והאהבה, הרמוניה וצמיחה וגם הנאה.

היא מתחנחנת ומפתה.... אך, למרות היופי והחן של ונוס היא עקשנית וכשהיא צריכה אינה רכה.

דרך ונוס אנו מבינים את הצרכים הרגשיים שלנו כדי להגיע לאהבה, את דרך ההתנהלות שלנו במערכות יחסים, את הערך העצמי ומה לא עובד בשבילנו בתחומים אלה, וממקום זה אפשר לעבוד על שינוי הדפוסים למציאת האיזון וההרמוניה עם עצמנו ועם האחר.

במיתולוגיה הרומית ונוס היא אלת האהבה והיופי ולפיכך הכוכב הבוהק מבין כוכבי הלכת שהיו ידועים לקדמונים קיבל את שמה.

במיתולוגיה היוונית נקראת ונוס, אפרודיטה וישנם מיתוסים שונים לגבי אופן הולדתה. הידוע מכולם הוא שהטיטן קרונוס סירס את אביו אורנוס והשליך את איבריו לים ליד האי קפריסין. הגלים הפרו את קצף גלי הים ומהם היא נולדה.

את המיתולוגיה של ונוס עולה יפיפייה וזוהרת מתוך גלי הים מכירים כולם ומקשרים אל מאפייני ונוס, אך יש לזכור את הדרך שבה הופרתה – הסירוס, הסירוס קשור למהות ונוס, להבנתה, לריצוי /סירוס שבה.

במפה האסטרולוגית ונוס מייצגת את היופי והאהבה, את הערך העצמי, את הרצון שלנו להיראות טוב בעיני אחרים, ולאו דווקא חיצונית, להיראות הרמוניים ומאוזנים, היא מראה את היכולת שלנו לחוות הנאה והחיבור שלנו לחומר.

ונוס שליטת המזלות מאזניים ושור ומכך שגם של בית 7 - בית הזוגיות ובית 2 שהינו בית הערכים/כספים.

מאזניים הינו קרדינלי (יוזם) ומיסוד האויר, דורש צדק, משקף הרמוניה, אהבה לאמנות ותרבות, רגישות לזולת, עבודת צוות, לעתים מרצה ומייצג את מערכות היחסים שלנו עם האחר.

שור הינו פיקסי (יציב) ומיסוד האדמה. השור בעל נטייה לאמנות, מוסיקה, אהבת יופי וטבע, נוחיות, חומרנות, עקשנות.וגם חושניות.

שילוב מזלות אלה עם ונוס היפה, נותן לה את הכוח והעקשנות לספק את הצרכים הרגשיים שלה בלי לבטל את עצמה. ונוס מבטאת את הכוח שבנשיות וחושניות.

ונוס והיבטיה מראים למי אנו נמשכים, אך לא רק, אלא גם לדרך תפיסתנו את עצמנו.

במפת אשה תשקף את הדימוי הנשי סקסואלי העצמי, במפת גבר את טיפוס האשה שאליה הוא מתמגנט. הסיבות למשיכה ו"ההתמגנטות" קשורות להתנסויות הנשמה בחיים אחרים וההשלכות לחיים אלו.

הקשר ונוס לשור ולבית הכספים, משקף את הצד החושני, ההנאה ממין ברמה הארצית, את הצורך בדברים יפים והנאה חושית, את יחסנו לאוכל, ליין טוב וכן את ההתפנקות או העדרה.

בסיכום, ונוס מספרת לנו על הצרכים שלנו במערכות יחסים, על יכולתנו להפיק הנאה ולאהוב, האם אנו מרצים, מסרסים או מאוזנים, על יחסנו לחומר ולחושניות שיש או אין בנו.

השפעת ונוס ייחודית לכל אחד על פי המפה האישית.

להבנת הונוס האישית שלכם הנכם מוזמנים ליצור קשר לפגישה אישית.

10 צפיות