חיפוש

נסיגת (רטרו) מרקורי בעקרב 2020


היום ה 14/10/20 מרקורי החל את נסיגתו במזל עקרב. הנסיגה תסתיים ב 2/11/20, אך השפעתו תורגש כשבוע נוסף בערך, אך בעוצמה חלשה יותר.

במקביל לנסיגה זו נמשכת נסיגת מרס האנרגטי במזל טלה ושני אלה ביחד יוצרים בלאגן בלשון המעטה.

מארס מבעיר את האש ומרקורי מוציא את כל מה שהצטבר לנו בפנים ומלבה את האש עוד יותר.

עקרב שייך למזלות המים הרגשיים, חודר למעמקי הנפש והנשמה, אינטנסיבי, חשדן, חוקר וממגנט ומרקורי כידוע הוא כוכב התקשרות שלנו, השילוב ביניהם יוצר תקשורת עמוקה, מילים שיוצאת מהבטן ובעצמה, לצד קנאה וחשדנות, כך שאם יש עוד חומרים שצריכים לצאת לאור מהמעמקים האישיים, המדיניים והקולקטיביים, נחפור עד אליהם וגם יותר.

תקופה ממושכת אנו חשופים לאינטריגות מתחת ומעל לפני השטח, לקומבינות, לתקשורת אלימה ומעשי אלימות פיזיים ולצערי, נסיגת מרקורי בעקרב תציף עוד ועוד כעסים וייאוש כשהשילוב עם מארס שנסוג בטלה יקפיץ את המתח והאלימות לדרגה גבוהה אפילו יותר. מאפיין נוסף של תקופה זו הוא הכניסה לנבכי הנשמה. חשיפת השדים שיושבים עמוק בפנים, עבודה פסיכולוגית עמוקה והבנה של הדחפים והדברים שמפעילים אותנו ללא שליטה.

גם מי שהצליח להתעלם מהמצב עד עכשיו ימצא עצמו מתקשה להמשיך בכך עכשיו.

התקשורת בין מפלגות, וועדות ובין השלטון לעם אינו גלוי וכנה וקשה לנטרל את האגו והכעסים והכוחניות במילים ובמעשים עלולים להתפרץ בכול שניה ומסיבה קטנה כגדולה.יש לשים לב להתנהלות רגועה במחאות כדי שלא נשמע על פגיעות מיותרות, להתאפק יותר מתמיד מול התנהגות מעצבנת ומקוממת בכל מקום ועם כל אחד.

בנוסף, הנסיגה מעוררת את השדים הפרטיים, את הפחדים, הקנאה ובכלל מכניסה לחפירה אישית עמוקה.

זה זמן טוב לשיחה עם אדם קרוב שאתו נוח לדבר, לקבל נקודת מבט אחרת, להרגיש ולחשוב, אבל אם זהו נושא חדש או דילמה טרייה, מומלץ להמתין לסיום הנסיגה ורק אז להגיע להחלטה.

לעומת זאת, במקרה של נושא שהנחתם בצד או שלא קיבלתם בו החלטה עוד טרם הנסיגה, זה זמן טוב להגיע להכרעה.

עיכובים וקשיים מעוררים שאלות לגבי המשך הדרך במערכות יחסים וגם בתחומים המקצועיים תוך בחינת חוזק היסודות של הקשרים והחלשים לא יישרדו

אנו, כפרט, צריכים לשים לב כפליים למכל מילה שנאמרת, להתרחק מאירועים מסוכנים ולהימנע מעימותים אלימים. להתאפק גם כשקשה ולהיות הצד המרגיע גם כשקשה.

"עדיף להיות חכם מאשר צודק" הוא המשפט שצריך להיחרט עמוק מוחנו כמנטרה

זה כן זמן לפתוח את הלב במקום הנכון, לחשוף רגשות ותהיה התוצאה אשר תהיה, לקלף את השכבות שמגנות ובעצם עוצרות. אם זה צריך לקרות זה יקרה ואם לא, אז זה הזמן להתמודד. זו תקופה שבה המשיכה למאגיה גבוהה יותר. שמרו על עצמכם והישארו באור תמיד. לסיכום ובנימה אופטימיות וחיובית שחסרה בפוסט הזה שלא כהרגלי, השקט עדיין לא פה, אבל חשוב לדעת ולזכור, שבדצמבר האנרגיות ישתנו לחלוטין. לא נותר זמן רב למבחן שהיקום מעביר אותנו. בואו נשאף להיות תלמידים טובים ולצלוח את התקופה עם אופטימיות ואהבה.

כל אחד מאתנו הוא חלקיק קטן וביחד ניצור אנרגיה חזקה ומגנה.

זכרו לאהוב תמיד כי אהבה היא מהות הכל.

באהבה,

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים ורטרו הילינג 050-8344816

19 צפיות