חיפוש

מי הם בני ובנות מזל בתולה ?


בתולה – 23 באוגוסט – 22 בספטמבר -

השמש עוברת למזל בתולה והאנרגיות משתנות. אריה הקודם לה הוא מלכותי ורואה עצמו ככוכב ראשי בדרמה של החיים ומסתכל עליהם בגדול, אך הבתולה היא מיסוד האדמה, מעשית ודקדקנית כנמלה חרוצה ומלאת ענווה ונכונות לעזור, לשרת, לעשות את המקום טוב יותר, לשפר ולהשתכלל בטכניקה עדינה ובכל מה שמדויק ולטהר כל מה שהוא נוגע בו. בתולה מאופיינת גם בכבוד, ביעילות, בהבנת המשאבים וניצולם בדרך הנכונה. מאפיין נוסף של בתולה הוא נושא הבריאות, מודעות לתזונה נכונה, רפואה אלטרנטיבית, שמירה על הגוף וניקיון פיסי וסביבתי. מודעות למכלול גוף נפש ושמירה על איזון. לעתים המודעות הופכות לאובססיביות והיפוכונדריה. כדאי להיות במודעות ולא להיגרר. ארכיטיפ בתולה מזוהה עם ביקורתיות וציניות, אך למעשה הביקורתיות והציניות הן מרצון להגיע לטוהר ולקדושה והדרך לשם דורשת, יושר, דייקנות, איזון ובריאות ובמקרה שהבתולה אינה מאוזנת היא מקצינה לכיוון של ביקורתיות יתר ושליטה. איזון ומודעות נדרשים בכל ארכיטיפ והדרך אל האיזון רצופה עבודה עצמית והתפתחות. כשהבתולה מאוזנת האדם יכול להיות המרפא הטוב ביותר, איש הכספים המדויק והישר מכולם וגם טכנאי מוכשר. אנשים שאינם מושכים תשומת לב, אך תורמים רבות לעולם. מזל טוב לבתולות המוכשרים והמוכשרות בתחומם יותר מכל אחד.

*הערה: כשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד מהם משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם. השמש מראה מה אנו שואפים להיות , אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד מאתנו שונה ומיוחד.

לייעוץ אישי ומקיף עפ"י מפת לידה מדויקת:

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, NLP דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים ורטרו הילינג 050-8344816

*בנוסף, הרצאה חינמית, בזום, על אסטרולוגיה, תהליך קבלת החלטות והדגמה על מפות משתתפים, תיערך ב 24/8/20. קישור לפרטים נוספים והרשמה בקישור "אסטרולוגיה מה זה השטויות האלה" מחכה לכם.

3 צפיות