חיפוש

מזל תאומים


תאומים –

מזל תאומים שייך ליסוד האוויר (המזלות האחרים ביסוד זה: מאזניים ודלי) והשליט שלו הוא כוכב מרקורי, המייצג תקשורת, כתיבה ותנועה. רבים מבני מזל זה מרגישים שהחצי השני שלהם חסר ולכן הם מחפשים חברים, מנטורים, זוגיות ואנשים חדשים בעלי מחשבה ורעיונות שונים כדי לנסות למלא את החוסר.

מזל תאומים מזוהה עם זריזות מחשבה, ידע רב, אלתור ותנועה רבה.

לחלק מבני המזל אין את הסבלנות לשבת ללמוד (או סבלנות בכלל), אך הידע נקלט במוחם במהירות מכל רסיס מידע חולף. מחוברים לכל מה שקשור לתקשורת ומדיה, מחשבים, אינטרנט, רדיו ומעודכנים בחדשות כמו בגאדג'טים שרק יצאו.

בני מזל תאומים יכולים לנהל "סמול טוק" עם כל אחד ואחת, מחליפים מידע, מפלרטטים ובאמת מתעניינים, אבל קשרים עמוקים יוצרים רק עם מעטים.

הוראה, כתיבה, מחקר ומדע וכל מה שקשור ביצירת הקשרים והסקת מסקנות ואפילו בילוש מתאים להם כמקצוע וגם כתחביב.

רב התאומים משאירים רושם של נחמדים ומקסימים. הם מרתקים ומושכים בשיחה בחן ומילה,

אך תכונות אלה יכולות להתפתח לצד השלילי, ה"סמול טוק" וההתעניינות יכולים לגלוש לרכלנות וכשרון האלתור וזריזות המחשבה יכולים להביא לנוכלות וחוסר אמינות.

חוסר הסבלנות יכול להוביל לידע שטחי בנושאים רבים.

אם זה יהיה כך או כך זה תלוי במפה האישית, הכוכבים האחרים וההיבטים.

בזוגיות זקוקים לנושאי שיחה רבים, גירוי שכלי ובן הזוג צריך להישאר מעניין כל הזמן, לא לספר הכל כדי לסקרן, לאגור בעצמו ידע כדי לרתק, אחרת התאום שממולו משתעמם וזה הסוף.

תאומים רבים אינם נכנסים לקשר עמוק, הקשר שכלי יותר מאינטימי, אבל חברי ומתעניין.

אין ספק שצריך ללמוד לחיות עמם, אך מה שבטוח לרגע לא משעמם אתם.

מזל טוב תאומים חביבים J

הערה: כשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד מהם משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם. השמש מראה מה אנו שואפים להיות , אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד מאתנו שונה ומיוחד.

לייעוץ והכוונה למיצוי מלוא הפוטנציאל האישי עפ"י מפה אישית ומדויקת - חגית דאבוש 050-8344816

באהבה,

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, NLP וטיפולים אנרגטיים 050-8344816

1 צפיות