חיפוש

נסיגת ונוס במזל תאומים


נסיגת ונוס היפה שלנו במזל תאומים התחילה באופן רשמי אתמול 13/5/2020 ותסתיים ב 25/6/2020.

באסטרולוגיה ונוס מייצגת סיפוק, תשוקה לאוכל, ליופי, אסתטיקה, חוויות מגע נעימות, זוגיות ואמנותיות.

ונוס היא שליטת מזל שור היציב ואוהב היופי והנוחיות ואת מזל מאזניים. שניהם קשורים להרמוניה, יופי ומערכות היחסים.

מכך ניתן להבין, שוונוס מסמלת את דרך התנהגותנו הכללית וביחסים, את התרבות, המראה וההתענגות על חושים וחיפוש הסיפוק.

כשוונוס בנסיגה היא מעוררת בנו תחושות כדי לבחון את רמת הסיפוק בחיינו. כלומר, האם מספק אותי המראה שלי? האם תחום היחסים בחיי מספק עבורי? האם ההרגשה הפיזית שלי נוחה לי? האם המצב הפיננסי דורש התערבות ומה אני עושה עם זה עכשיו?

ונוס אינה לוחצת ודוחפת בעוצמה כמו פלוטו שנוגע במקומות הכי עמוקים ולעתים מרסק אותנו ומשנה אותנו מהיסוד, אלא יותר בארצי ובחושי, מזיזה אותנו לשאוף לסיפוק אישי.

כשחושבים על התהליך שעברנו ועוברים עדיין, על הסגר שגרם לרבים מאתנו לפנות למקרר יותר מהרגיל, לזוז פחות למקום אחרים, להזניח ברמה זו או אחרת את החיצוניות וכשמערכות היחסים שלנו עם הקרובים יותר או פחות השתנו, קל להבין שזה הזמן לצאת מהבועה ולחזור לחיים "הרגילים", אבל ואבל גדול הרגיל הוא כבר לא הרגיל שהיה לפני.

מערכות היחסים השתנו לטוב או לרע, התא המשפחתי קיבל התייחסות שונה ובמקרים רבים נוצר קשר חזק יותר. החיבור לתא המשפחתי ושלנו כחלק ממנו, שינה את חוקי המשחק והזמן שיוקדש למשפחה, לכן "השגרה" משתנה לצד ההתעסקות באהבות ויחסים שמיצו את עצמם וחיזוק התחושה האישית במקרה שנגמר. אצל אחרים הודגש הצורך במציאת זוגיות והקמת תא משפחתי.

עיסוק במראה החיצוני, בהנאות ואנרגיות טובות יעזור לרפא את המקום הכואב ובכלל לשדרוג.

ונוס מכניסה אותנו לתקופה לשיפור יחסים ששווה להשקיע בהם, להנות מאהבות חדשות כי מגיע לכם, לעשות משהו כייפי למען עצמכם ולתכנן תוכנית פיננסית במידת הצורך.

אני חייבת לציין, שמהלכים והיבטים אחרים מקשים על התהליך, שיש בו אופטימיות, אך ונוס מאפשרת לנו למצוא את המקום האישי, הנעים, שיגרום לנו להרגיש טוב יותר וכך גם נוכל להתמודד עם נושאים כבדים ושינויים עמוקים לצד צורך אמיתי ליצור שינוי חברתי ומדיני,

לעתים ירידה במשקל, היכרות מרגשת, עיסוי או טיפול אנרגטי אחר, נותנים לנו את "הפוש" והחיוך והרגשה שאנחנו יכולים להתמודד עם כל העולם ולהתקדם למקום טוב יותר.

מוזמנים אלי להבנה מעמיקה של תהליכים אישיים ומקצועיים, תוך מציאת הדרך הנכונה בשבילכם ע"י מפה אישית ומדויקת.

באהבה,

חגית דאבוש – אסטרולוגיה התפתחותית, NLP וטיפולים אנרגטיים 050-8344816

6 צפיות