חיפוש

מערכות יחסים בראי האסטרולוגיה בעידן החדש שנוצר עתה


בימים אלה שבהם מכורח הנסיבות גם לי יש יותר זמן פנוי, אני מנצלת את הזמן לכתוב למענכם על תחומים שונים והנושא היום הוא: מערכות יחסים בראי האסטרולוגיה, אבל לא רק.

בכללי מאד, הכוכבים הקשורים לנושא אהבה וזוגיות הם: ונוס שמייצגת את הנשיות, היופי והסיפוק, מארס את הגבריות והישירות שלנו, פלוטו מפעיל את התשוקה מהקרביים ומספר על הסוד, הירח קשור לרגש האימהי והטיפולי יותר ונפטון הוא האהבה השמימית ללא תנאי, אבל גם קורבניות במקרים של ערפול הראייה.

במפה האישית מיקום וקשרי כוכבים אלה לאחרים מראים על המבנה האישיותי שמפעיל את בעל המפה כולל סוג הזיכרונות מחיים אחרים שנמצאים בתת מודע ומפעילים בלי שנבין ונדע וכן את תקופות החיים שבהן אנו פתוחים יותר לשינויים וגם שהיקום מאפשר לנו זאת ביותר קלות או להיפך.

כשבודקים התאמה וסיכוייו של קשר להתקדם או להתמסד, בודקים קודם כל את הצרכים של כל אחד במפתו האישית ורק לאחר מכן את החיבורים בין השניים (התאמת מפות) וזאת כי גם אם יש אהבה וחיבור קארמתי חזק, אבל אחד מהצדדים או שניהם נושאים מטען רגשי שלא מאפשר מחויבות לקשר הנוכחי או בכלל הקשר לא ישרוד או שיתנהל בצורה מתסכלת וכואבת. לעתים המצב הפוך, אין אהבה ענקית, אבל יש חברות וחיבור שמראים על קשר לאורך השנים והשאלה אם זה יישאר כידידות או יתפתח לכיוון אחר.

בשנותי כאסטרולוגית נתקלתי בקשרים רבים שהראו על קשרים נשמתיים ואהבה ויכלו להוביל לקשרים ארוכים ואוהבים, אבל הפחדים וקשיים לפחות מצד אחד, לא אפשרו לקשר לממש את הפוטנציאל היפה שבו, מה שהוביל לשיברון לב והמשך שיטוטים, חיפושים וכמיהה אל הנשמה הנכונה והמתאימה.

כאן נכנסת זכות הבחירה: האם לטפל בעצמי ולהגשים את האהבה או לברוח ולהמשיך לחפש וליפול באותו מקום שוב ושוב.

(הכוונה לחיבורים באסטרולוגיה היא שלדוגמא, יש קשר בין פלוטו במפה אחת לירח במפה השנייה. חיבור שמעיד על קשר חזק מגלגולים קודמים, קשר שקשה להשתחרר ממנו אם ההיבטים דיסהרמוניים. קשר בין שמש למארס מראה על משיכה מינית ועוד ועוד)

ולמה אני כותבת ומעמיקה בנושא דווקא בתקופה זו ?

כי בתקופה זו רבים בבידוד ברמה כזו או אחרת ובשל הגבלות התנועה ומקומות הבילוי שסגורים, גם הזמינות למפגשים מיניים אקראיים או סתם בשביל ריגוש חולף או עניין פוחתת, דבר שמחדד את הצורך בקשר אצל אלה שבלאו הכי רצו בו וגם אצל אלה שלא. לחלופין, ישנם את אלה שחוגגים על "התירוץ" לא ליצור קשרים למרות לחץ של אחרים או של עצמם על עצמם כי "צריך גם אם לא באמת רוצים".

לעניות דעתי, המגיפה הנוכחית תשנה גם את עולם הדייטים.

כבר שנים שרבים מחפשים "סטוצים" ולא רוצים להתחייב או להשקיע, ההיצע באתרי ההיכרויות והפתיחות שינו את חוקי המשחק והתחושה היא שיש שפע ופחד להפסיד משהו. אולי אכיר אותו או אותה ויש מישהו אחר/ת מעניין יותר בפרופיל הבא. קצב העולם המהיר משפיע גם על היחסים.

עכשיו הקצב ירד, מתוך השקט והעצירה ההקשבה לעצמנו ולאחרים תגבר. הצורך להיפגש פנים מול פנים ולהעמיק בשיחה גם הוא יועצם וההזדמנות להכיר באמת את מי שמולך תוכל להתממש.

מן הסתם יהיו גם את אלה שירצו "לטרוף" את העולם ולמלא את החסר (אלה שפספסו את כל השיעור של התקופה הנוכחית) וימשיכו מאותה נקודה

ולכן בתקופה זו במיוחד, הצעתי למי שלא נמצא בקשר למרות שהוא רוצה היא, לבדוק עם עצמך מה אתה רוצה מקשר קודם כל ולאחר מכן לנסות להבין מה יכול למנוע את השגת הקשר הזה וכך כשתזדמן ההזדמנות לפגוש נשמה מתאימה תהיה מוכן להיכנס לקשר בריא ונכון עבורך ולהתנהל בצורה שונה מזו שהייתה עד עתה.

בדוק עם עצמך:

אולי אתה מחפש קשר אינסטנטיבי, מיני ועוצמתי וכשהעוצמה דועכת אתה מתאכזב ?

אולי משתוקק לאהבה שמימית ללא תנאי, אבל האם אתה יודע לאהוב את עצמך בראש ובראשונה ?

האם אתה יודע בעצמך לאהוב ללא תנאי ?

אולי מעוניין בקשר חברי, אבל השגרה ללא משיכה משעממת ?

אולי הצורך בקשר מבוסס על רכוש, מעמד והבטחון שהוא מקנה, אבל לא פשוט לחיות עם מישהו שאין אליו רגש אהבה אמיתי ?

אולי אתה רוצה קשר, אבל מצד שני קשר מבחינתך הוא אובדן חופש ?

אולי חשוב לך שהקשר יהיה אינטלקטואלי, אבל זה לא עונה על מה שהנשמה שלך זקוקה לו ?

אולי ההזדקקות לקשר גורמת לך לעשות אידיאליזציה למי שמראה בך התעניינות, אבל זו פשרה גדולה מדי ולא כי אתה רוצה ?

הצגתי פה מספר סיבות נפוצות, אבל קיימות סיבות רבות שיכולות למנוע מהגשמה והדבר הראשון הוא להתבונן לעומק באומץ ולהבין את המבנה הרגשי והנפשי שעל פיו פועלים.

השלב השני הוא לשנות בהתאם לתובנות. הרשת מוצפת בחומר לעבודה עצמית ואין כמו ההווה כדי לשבת לחקור, לקרוא ולעלות שלב במודעות העצמית ולהכין את הקרקע והנשמה לאהבה הנכונה, המספקת והמעצימה.

אני נמצאת במרחק שיחת טלפון אחת, כדי ללוות בתהליך החשיפה הפנימי, השינוי וההגשמה ובאהבה גדולה.

מברכת בבריאות את כולנו,

חגית דאבוש – מלווה לשינוי והגשמה באמצעות אסטרולוגיה, NLP וטיפולים אנרגטיים 050-8344816

@כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש

2 צפיות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©  2014 by Hagit Dabush Astrology. Peoudly created with Wix.com            

 

© כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש אסטרולוגיה. נוצר ע"י Wix.com

  • Wix Facebook page
  • WhatsApp-PNG-Image-1.jpg
  • Instagram