חיפוש

תחזית שנת 2020


תחזית אסטרולוגית שנתית 2020

מציגה לכם באהבה, מבט כללי על השנה שבפתח.

שנה עם אנרגיות חדשות, מאתגרות ומתגמלות. אני כבר מצפה לה.

והרי התחזית:

יש הרבה מיתולוגיות והשערות לגבי שנת 2020 וכל אחת מהן קשורה לתרבות אחרת ולדרך המחשבה ו/או האמונה שלה, אך כולם מסכימים ששנת 2020 תביא עמה שינוי. גם אני.

נחווה מספר אירועים קוסמיים משמעותיים והראשון יתרחש ב 7/1/2020 – שבתאי, המורה הזקן והחכם ייצמד לפלוטו שיוצר טרנספורמציות ונוגע במקומות העמוקים ביותר שבתוכנו. (במזל גדי)

צמידות זו מתרחשת בממוצע אחת ל 34 שנים. כשכוכבי הלכת המשפיעים האלה נפגשים הם מביאים עמם הגבלה או אירוע שמכריח לעבוד וקשה בכדי לשנות מה שכבר לא עובד. תהליך ארוך, אך עם בניית יסודות חדשים וחזקים לשנים. מי מאתנו שישקיע, ירוויח ובגדול.

באפריל יפגשו יופיטר, הכוכב שמביא עמו הזדמנויות ושבתאי. שני כוכבים אלה יפגשו, ייפרדו ויפגשו שוב בפעם האחרונה ב 11/2020, כשבזמן זה גם יעברו למזל דלי, אחרי שהיו בגדי.

אירוע / תהליך זה מתרחש אחת ל 11 שנים וגורם לנו להיות ממוקדים יותר, מונעים להצליח במה שאנחנו הכי רוצים, דוחף להתאמץ ומביא מזל טוב וכוח לשינוי גדול.

התחום והתוצאות קשורים כמובן למפה האישית של כל אחד מאתנו ולכן צריך להבין היטב מה הרצון האמיתי ובמה להתמקד, עסקים, כסף, טיולים, מעמד, אהבה, לימודים וכד', לתכנן, להתמקד ולהסתער.

חשוב לדעת שיופיטר גורם לרצות בגדול ובתהליך זה, אכן עוזר להצליח בגדול, אבל צריך לדעת להכיל, להישאר על הקרקע ולא לאבד את הראש והמוסריות. הדרך הרוחנית במקביל לצמיחה בתחומים אחרין, תעזור לשפר את הנדרש תוך שמירה על יחסי אנוש תקינים ואף נדיבות. דרך אחרת תביא עמה קשיים וצרות.

ב 5/6/20 יתרחש ליקוי ירח במזל קשת. הפעם הליקוי יביא עמו כעס ואימפולסיביות בשל היבטים שייצור עם כוכבים אחרים. מערכות יחסים יציבות ישרדו, אך אחרות עלולות להיהפך למתוחות, כשתסכולים רגשיים ומיניים יתפרצו ויחסי אהבה יהפכו לשנאה. כמובן שמי שמחובר לרוח, לשליטה עצמית ושיודע לנקז את האנרגיה בצורה יעילה תוך הורדת אגו גם כשקשה ולבחון את המצב בצורה ריאלית יזכה בתחושה מזקקת וניקוי הרגשות השליליים או סיום של יחסים שאינם מתאימים בצורה נכונה, שתביא עמה הקלה של ממש.

ב 12/20 יתרחש אירוע משמעותי נוסף, שמתרחש אחת ל 19 שנה בערך, יופיטר שעליו כתבתי למעלה, ייצמד הפעם לשבתאי המורה החכם והיציב שלנו.

בהיסטוריה, תועדו מקרים של החלפת מנהיגים תחת השפעת תהליך זה.

גם תהליך זה מביא עמו הזדמנויות של צמיחה ומזל טוב, אך בניגוד לתהליך שיתרחש במהלך השנה בהשפעת צמידות יופיטר ופלוטו, תהליך זה ילווה בתחושת השלמה ושביעות רצון ומגיע בתזמון נפלא, שרק היקום הנהדר שלנו יכול ליצור, לאחר תהליכים של שינויים עמוקים.

אם עבדת נכון במהלך השנה, תוכל להתפתח ולגדול עוד יותר תוך מודעות עצמית וחוסר הסתפקות במקום הבטוח אם הוא משעמם, מגביל או שהיחסים בו לא נעימים לך.

גם אם לא תרגיש מוגבל, עדיין צורך והזדמנויות לחופש ושגשוג ינחו והזדמנויות לצמיחה יגיעו. זו יכולה להיות צמיחה רוחנית, של יחסים אישיים, מקצועית, כספית, לימודית או אפילו יציאה לתור את העולם ולהכיר תרבויות חדשות. (שוב, בהתאם למפה האישית). אם יישארו עכבות לאחר השנה האינטנסיבית הזאת, בסיומה כבר יובן שהם מעכבים בדרך לאושר והצלחה והצורך בשינוי יהפוך לחזק יותר מהפחד והשינוי יגיע.

בסיכום, השנה הכוחות הקוסמיים ישפיעו עלינו בחוזקה ברמה האישית ועולמית.

השנה מתחילה עם אנרגיה חזקה לשינוי וצמיחה, באמצע השנה, יהיה יותר סוער וכמו בכל סערה מה שחזק ישרוד ומה שלא יפנה מקומו ומסתיימת שוב עם שינויים, אך יותר נכונים ובונים.

זו שנה שאפשר לצמוח בה, למצוא האהבה ולהגשים חלומות, כשהולכים עם צו הנשמה, אומץ, יוזמה, דמיון, תשוקה לנושא או האדם ואהבה.

למפה אישית ומדויקת, להבנה והכוונה למימוש מלוא הפוטנציאל של השנה המדהימה שבפתח, אשמח לקבוע פגישה אישית ומקיפה.

מאחלת לכולם צמיחה מהנה.

באהבה,

חגית דאבוש 050-8344816

פייסבוק: https://www.facebook.com/hagit.astrology?pnref=lhc

42 צפיות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©  2014 by Hagit Dabush Astrology. Peoudly created with Wix.com            

 

© כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש אסטרולוגיה. נוצר ע"י Wix.com

  • Wix Facebook page
  • WhatsApp-PNG-Image-1.jpg
  • Instagram