חיפוש

מזל עקרב


23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

השמש עוברת למזל עקרב ואנרגיות שונות בתכלית מגיעות.

המאזניים שקודם לעקרב, הרמוני, אוהב יופי ושלווה ואילו העקרב שונה בתכלית.

העקרב פועל מהמעמקים, מרצון להבין כל מחשבה ואמירה, כל רגש, להתפתח ולשנות. העקרב מחובר לעבר ולומד ממנו כדי להתפתח.

העקרבים יותר מכל האחרים עוסקים בכוח ושליטה, כסף ומיניות והקיצוניות שלהם היא כדי לחוות ולהרגיש בעוצמות גם את הכאב וגם את הטוב. יש עקרבים חזקים, בעלי כבוד ושליטה עצמית, נאמנים ועושים הכל על הצד הטוב ביותר, בעלי הבנה פסיכולוגית ועוזרים (בסתר) למי ולמה שבחרו שנכון לעזור לו ויש את אלה שגם הם מונעים על ידי העבר, אך ע"י פחדים וחרדות ומשתמשים ביכולות הפסיכולוגיות למניפולציה, מאגיה, שליטה, התעסקות מופרזת במין והם אינם סולחים , נוטרים ונוקמים. כשעקרבים מתאהבים ונותנים אמון הם יתנו את הלב והנשמה ויגנו עד נשמתם האחרונה על מושא אהבתם. המיניות המפורסמת שלהם אינה תאוות בשרים גרידא, זהו חיבור ברמה העמוקה מתוך רצון להתמזגות, שליטה ולחוות בעוצמה.

הם ממגנטים, חושניים ומאפיינת אותם מסתוריות מה.

תמצאו עקרבים רבים במקצועות ההצלה והלחימה, הבנת וחקר הנפש (פסיכולוגים, קרימינולוגים, מטפלים הוליסטיים ועוד...) ובעצם כל תחום שיש בו סיכון, עזרה והצלה.

המילה שהכי מאפיינת אותם היא: טרנספורמציה.

מזל טוב, עקרבים יקרים ומרתקים.

****הערה: כשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם.

השמש מראה מה אנו שואפים להיות, אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד שונה ומיוחד.**להבנת הכישורים, השיעורים והנתיבים בחיים, עפ"י מפה אישית ומדויקת דברו אתי ונקבע פגישה מרתקת ומועילה

חגית 050-8344816, בשמחה ואהבה.

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלי כדי להיות בקשר (מבטיחה לא להעמיס).

10 צפיות