חיפוש

השמש, הכוכבים ומה שביניהם ובינינו


כשאתה אומר שאתה מזל אריה לדוגמא, מה זה אומר ?

זה אומר שבמועד לידתך השמש בשמים שהתה במזל אריה.

האם כל בני מזל אריה דומים ?חד משמעית – לא !

מיקום השמש במפה מראה למה הנשמה שואפת וחלק מאתנו מגיעים לעולם עם מאגר כישורים וניסיון שמאפשר בקלות יותר להגשים את השמש וחלק עם פחות ולהם יש עבודת התפתחות גדולה יותר כדי להגשים את מאפייני השמש במזל הלידה.

בנוסף, יש 9 כוכבים שאני מתייחסת אליהם יחד עם השמש, שמראים את הקארמה, את השיעורים, את הכישורים, חוזקות, חולשות וכד' שמאפיינים כל מפה באופן ייחודי.

מספיק להיוולד בהפרש של דקה וכבר המפה שונה. כוכב מרקורי לדוגמא, מספר לנו על התקשורת, פלוטו על הקארמה והסוד, אורנוס על המחשבה, נפטון על הרגש הטהור ביותר ואהבה, ונוס על התשוקה וההנאה ומארס על האנרגיה הזכרית יותר ודרך הפעולה (אלו נקודות כלליות בלבד ועל חלק מהכוכבים).

בנוסף, יש קשרים בין הכוכבים שמראים על דרך הפעולה, על היחסים, האם יש אתגר בתחום או שבנושא זה זורם בקלות.

נקודה נוספת וחשובה היא, שאנו נולדים למציאות מסוימת, מדינה, משפחה, שכנים... ועם נתוני הפתיחה שלנו, אנו צריכים להשתמש והדרך שבה נפעל חשובה. לא הכל גורל, יש בחירה ואפשר לשנות כך, שלמעשה, המפה מורכבת ביותר, בדיוק כפי שכל אדם מורכב וכשאני מייעצת על פי המפה, אני מדגישה את המקומות החזקים, הטובים, הכישרונות, הדברים שמאפשרים הצלחה, שמחה וסיפוק ומהצד השני, על מה צריך לעבוד או להבין כדי להתנהל בצורה נכונה יותר.

כשמשווים שתי מפות, אפשר לראות אם לקשר בין שני אנשים יש סיכוי טוב להיבנות לתקופה ארוכה או שתי נשמות שמתחברות לתקופה וממשיכות ועדיין לכל אחד יש את המפה שלו ואת הבחירות שעשה עד לאותו מפגש, אז גם את זה צריך לדעת ולהבין ולשקלל בין שאר הנתונים.

אז אם אתה רוצה להבין את עצמך ואת האתגרים שהחיים מציבים לך, להיעזר בהכוונה וטיפול אם צריך, אתה מוזמן אלי, זה הייעוד שלי, בשמחה ואהבה.

חגית דאבוש 050-8344816

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלי כדי להיות בקשר (מבטיחה לא להעמיס).

1 צפיות