top of page
חיפוש

הורוסקופ חודש אפריל 2018


תחזית אסטרולוגית אפריל 2018

חברים, חודש אפריל מתחיל בחגיגות חג החירות והאביב ומה מתאים יותר מאשר ריכוז כוכבים במזל טלה, הראשון בגלגל המזלות, אשר מסמל ראשוניות וגם אנרגית עשייה וריכוז עצמי גבוה ואכן החזרה לראשוניות היא קודם כל אצלנו, התחברות לצרכים האישיים וצורך לנקוט פעולה.

ראשוניות זו והאנרגיות הגבוהות הן חיוביות, אך שחקנים והיבטים אחרים מראים לנו שצפוי חודש יצרי, שיכלול בתוך נטייה לפעולות אימפולסיביות ומסוכנות עד רמת אלימות פיזית ומילולית.אימפולסיביות זו אינה חייבת להתבטא בצד האלים, אלא בשבירת כלים, לקיחת סיכונים בעסקים, ביחסים ובדברים מהותיים.

נסיגת מרקורי תימשך עד אמצע החודש. באמצע החודש תתחיל נסיגת שבתאי הרציני וגם של פלוטו היצרי והכוחני. אזכירכם שגם יופיטר בנסיגה, כך שאת אנרגיית העשייה הגבוהה הזאת עדיין מומלץ למקד בעבר, כלומר לקדם ולסיים פרויקטים מהעבר, לסגור מעגלים פתוחים שמוצו ביחסים ולא להתעקש על מיזמים שלא זורמים. המשפט "כל דבר בעתו" יעזור מאד למנוע תסכול בחודש הקרוב.

.

ב 21/4 עם מעבר השמש למזל שור היציב ובהמשך מעבר כוכבים אישיים נוספים למזל שור, הרוחות יתמתנו, אך צפויים לנו מספר חודשים של הסתכלות עמוקה בקרביים למימוש הרצונות, השאיפות ויחסים עם דמויות סמכויות והשפעתם עלינו וככל שנהייה תלמידים טובים יותר נגיע למקומות טובים יותר.

הדרך רצופה חוויות מרגשות יותר ופחות, אך כל אחת משאירה חותם בגופנו ונפשנו, לכן התמקדו בטוב ובאנרגיית האביב השמחה, בעשייה ברוכה ותיהנו מהמסע.

מזכירה לכם כדרך שגרה, לאהוב תמיד כי האהבה היא מהות הכל.

כדי להפיק מירב מהשינויים המשמעותיים ולהבין את השפעתם עליכם באופן אישי,

צרו עמי קשר לפגישה או ייעוץ טלפוני אישי: 050-8344816

באהבה,

חגית דאבוש

*****

טלה - 21 במרץ עד 19 באפריל

טליים יקרים, חודש אפריל מתחיל כשהשמש, מרקורי ואורנוס במזלכם. ריכוז משמעותי ועם מעבר ונוס היפה למזל שור. המגמה היא לבחינה ועשייה של מה שאתם באמת, אבל באמת רוצים לעשות. מרס הנמרץ, שליט מזלכם נצמד לשבתאי הרציני ויחדיו הם יעניקו לכם את היכולות לנתב את האנרגיות בצורה נכונה, אבל ואבל גדול, אמנם החודש מתחיל וממשיך עם תנופה טובה וכוח, אבל הנטייה להפעלת כוח ולפעול באימפולסיביות נכונה לכולם ואצלכם היא ידועה במיוחד ולכן, כדי להפיק את המיטב, הימנעו מ"התכסחויות", התמרדות מול סמכויות וכד' וזאת בעקר בתאריכים 4-5/4 ו 10-11/4. זכרו שאיפוק הוא הכוח שלכם בזמן זה ויביא עמו את ההצלחה.

ב 15/4 מרקורי יסיים את נסיגתו במזלכם. השפעתו תורגש עוד קצת, אבל ההרגשה תשתפר ותרגישו שההתלהבות חוזרת או גוברת ושאתם חוזרים לנתב את החיים כרצונכם. זה הזמן להחלטות חדשות וסימון מטרות לשנה הקרובה. החל מחודש מאי, יהיה קל הרבה יותר להגשים, מתוך מקום פנימי חזק וגם לטפל בדברים שמהם נמנעתם עד לאותו הזמן.

ב 17/4 שבתאי הרציני, יתחיל נסיגה שתמשך עד 9/18 וב 22/4 פלוטו היצרי יתחיל נסיגה שגם היא תסתיים ב 9/18. נסיגות אלה יתרחשו במזל גדי ובבית הקריירה שלכם ויאתגרו אתכם לסכם שנה קודמת, להבין מה התרחש בה ולהתאים את התוכניות להמשך. אם ע"י סיום פרויקטים קיימים ואם ע"י הבנה שמיציתם תחום נוסף או כל שינוי אחר. הנקודה החשובה היא להבין מה עבד טוב עבורכם, מה סיפק ומה לא, למיין ולסנן. תהליך שהוא לא תמיד יהיה קל, אך תהיו מספיק חזקים כדי לעבור אותו בצורה הטובה ביותר, למען עתיד מספק יותר.

ביום המדובר, תתייצב ונוס מול יופיטר ותפעיל בכם מקום של רצון לעוד ועוד, מה שיתבטא בעקר בקניות, אז שימו לב לא לאבד את הראש.

ב 21/4 השמש תעזוב את מזלכם ותעבור למזל שור, שמיסוד האדמה ותגביר את הצורך ביציבות חומרית ופנימית בתוך כל התהליכים וזה יתקשר לתהליכים המקצועיים, כלומר השיקולים הכלכליים והצורך ביציבות חומרית ומעמדית יכנסו למשוואה.

ב 25/4 תעבור ונוס היפה למזל תאומים, שמיסוד האוויר ותחבר אתכם רגשית ותקשורתית לקרובים ולאהובים ובכלל תעזור לכם ליצור תקשורת נעימה וחופשייה יותר. שיחות ארוכות, כתיבה ויכולת העברים מסרים בצורה ברורה יותר, תאפיין את החודש שלאחר המעבר.

ב29/4 יתרחש ירח מלא במזל עקרב והיצרים יחגגו. תכננו לעצמכם זמן איכות J

בסיכום, חודש מורכב ומאתגר מבחינת הגדרות היעדים האישיים והמקצועיים עם עליות וירידות בתחושות. שמירה על סבלנות תהפוך אותו למהנה יותר.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

שור - 20 באפריל עד 20 במאי

שוורים יקרים, החודש הקרוב רווי תהליכים פלנטריים מהותיים עבורכם. אפשר בהחלט להגיד שאפריל הוא החודש שלכם.

החודש נפתח עם מעבר ונוס, שליטת מזלכם, למזלכם. מיקום שמעניק לכם קסם ויכולת לפתור ולהשיג דברים, בנעימות וחן בהצלחה רבה יותר מאשר באסרטיביות או כוחניות ובכלל השפעות שונות יהוו הקלה בתחושה הכללית והרגשה שאתם חוזרים לעצמכם, אחרי תקופה של התעסקות בנבכי נפשכם. התהליך עדיין לא הסתיים, אבל כאמור הקלה תהיה.

בפגישות או נושאים מהותיים, בימים הראשונים של החודש, פעלו בישירות. נצלו את המחשבה המהירה שתאפיין ימים אלה וקבלו החלטות מקצועיות על סמך תחושות ולא רק מחשבות, רק את האגו זכרו להשאיר בצד. אתם כבר לא שם.

ב 4-5/4 מרקורי התקשורתי ייצור היבטי פעולה עם שבתאי היציב ומרס הנמרץ ויעניקו לכם השראה ויכולת להוציא אותה לפועל ביעילות ומהירות. האמינו בעצמכם ובמה שאתם מרגישים ו/או מקבלים ופעלו בביטחון, גם אם הדברים שונים ממה שאתם רגילים ואתם לא ממש אוהבים שינויים.

ב 10-11/4 ההשראה תגבר עוד יותר, אך באותה מידה הסבלנות מתקצרת. זהירות בתגובות ובלקיחת סיכונים.

ב 15/4 מרקורי יסיים את נסיגתו במזל טלה וזה הזמן להשאיר את העבר מאחור ולרענן את המחשבה לקבלת אנרגיה אביבית חדשה.

ב 17/4 ונוס היפה שבמזלכם, תתייצב מול יופיטר שבבית מערכות היחסים שלכם ותעורר צורך במגע וגם לחוות אהבה. ארגנו לעצמכם זמן פנוי כדי לפלפל יחסים או ליצור חדשים.

בנוסף, בתאריך זה, יתחיל שבתאי נסיגה שתמשך עד 9/18 וב 22/4 תחל נסיגת פלוטו היצרי שתימשך גם היא עד ה 9/18. נסיגות אלה יגרמו לצורך להקדיש זמן להסתגלות לחוויות, מקומות או שינויים בחייכם, אם בתחום המקצועי, אם בלימודים או אפילו ביחסים. גלו גמישות ואל תלחיצו את עצמכם מדי. אפשרו לעצמכם זמן הסתגלות.

ב 21/4 השמש תעבור למזלכם וחודש חגיגות ימי ההולדת שלכם שוורים יפים, יתחיל.

השמש במזלכם תאיר אתכם ותעניק תחושה טובה כללית יותר וכן יכולת ואפילו רצון לקבל תשומת לב ולהתמקד במה שאתם רוצים ולהיפתח להזדמנויות וחוויות חדשות.

אנרגיה זו חיובית ובשילוב ונוס שכבר במזלכם תמוקדו בתוכניות לשנה הקרובה.

ב 24/4 ונוס תעבור למזל תאומים ותביא עמה הזדמנויות פיננסיות וצורך בקרבה פיזית לאהובים, צורך להתפנק וגם לרכוש דברים שמנעימים את החיים.

ב 29/4 הירח יהיה במזל עקרב ויתמלא ותוכלו להתמקד במערכות היחסים שלכם, לפתור בעיות, להיפתח, להתקרב וגם להתרחק אם לא תקבלו את תשומת הלב וההרמוניה לה אתם זקוקים כדי להרגיש בטוחים והרמוניים יותר.

בסיכום, בחודש אפריל דברים מסוימים ישתחררו והתחושה תהיה קלה יותר, לצד הסתגלות לשינויים.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

*****

תאומים - 21 במאי עד 20 ביוני

תאומים יקרים, נוכחות פלנטרית גבוהה במזל טלה, ממשיכה להשפיע על חיי החברה שלכם ועל הקשר עם ארגונים שונים אצל חלקכם.

מרקורי, שליט מזלכם, ממשיך בנסיגתו במזל טלה עד ה 15/4, אך השפעתו תורגש עוד זמן מה גם אם במידה פחותה, כך שהחלטות גדולות, חוזים, הסכמים וכד' מומלץ לדחות עד לחודש מאי, אלא אם כן הנסיגה שחררה עניין מהעבר שהיה תקוע, אבל הקפידו לבחון בקפידה את האותיות הקטנות והיקשים קשורים. בסיום הנסיגה תוכלו להתמקד מחדש בשאיפות שלכם, בקשרים חברתיים, היכרויות דרך מפגשים ומהנאה גדולה יותר מאחרים

החודש נפתח עם מעבר ונוס למזל שור ולבית תת המודע שלכם, מהלך שיביא אתכם לבחון את הסיפוק בחייכם, האם קיים או לא, את הקשרים האישיים ומהותם ולמעשה זוהי הסנונית הראשונה של מעבר הכוכבים למיקום זה, המהווה שלב הכנה לחודש יום ההולדת שלכם שמתקרב. (חשבון הנפש השנתי).

היבטים אחרים בתחילת החודש, מראים על התעסקות בנושאים כספיים וייתכן שחלקם קשורים לאנשים אחרים, חברים או מוסדות. הלוואות, עסקאות משותפות וכד'.

יש פוטנציאל טוב, אך גם במקרים אלה חשוב מאד לבדוק את כל הפינות כדי להימנע מתסכולים וסכסוכים בעקר אם מדובר בחברים או קרובים אחרים.

ב 10-11/4 השמש תיצור זווית אקטיבית לפלוטו היצרי והכוחני באותם נושאים. זווית זו יכולה להיות מבורכת ויכולה להיות מקוללת ומה שיקבע לכאן או לכאן, זו התגובה שלכם. האפשרויות הן ניתוב האנרגיה לעשייה בונה או להתנהגות קצרת רוח והריסת יחסים ותמיכה של אחרים. זכרו זאת במפגש עם סמכויות או קולגות עסקיים ואחרים.

ב 17/4 שבתאי האחראי והרציני, יחל נסיגה במזל גדי וב 22/4 גם פלוטו היצרי יחל לסגת באותו המיקום. נסיגות אלה יתרחשו עד ה 9/8 ותצטרכו להשקיע בתוכניות או נושאים כספיים מהותיים שישפיעו לטווח ארוך. התהליך ילווה בשינוי פנימי עמוק בנושאי התחייבויות ואחריות. גם אם אין לכם עניינים כספיים בולטים, תעברו את התהליך הפנימי מסיבות שונות. ב 21/4 השמש תעבור למזל שור ותצטרף לונוס שכבר שם והצורך להתבודד, לעבוד לבד ובכללי לספייס יגבר וזה בסדר. קחו לעצמכם את הזמן הנדרש, להתחבר לעצמכם ולעולם הרוח קצת יותר.

ב 25/4 ונוס תעבור למזלכם ותחליש את הצורך בספייס, תזדקקו ליותר חום ואהבה בחייכם ותהיו אטרקטיביים לאחרים. מעבר זה מגביר את המשיכה שלכם ואת ההזדמנויות להיכרויות ושיפור מערכות יחסים קיימות. פתחו את הראש והלב.

26-7/4 הם ימים יצריים, אך גם עם אנרגיית פעולה גבוהה. שימו לב למילותיכם ומעשיכם.

בסיכום, אפריל הוא חודש לא יציב. צורך באחרים וצורך להיות לבד, הרגשת הקלה, לצד דחפים פנימיים. סבלנות ושיקול דעת יביאו אתכם למקומות טובים בסיום תהליכים שונים.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

****

סרטן - 21 ביוני עד 22 ביולי

סרטנים יקרים, חודש אפריל הגיע ואתו ונוס היפה עוברת למזל שור ולבית החברה שלכם. מעבר חיובי ונעים שעוזר לכם להיראות טוב וליצור קשרים חברתיים בצורה נעימה יותר, אך במקביל כוכבים אחרים, אשר נמצאים בבית מערכות היחסים שלכם, יוצרים היבטים מתסיסים ומעוררים.

לעתים מעוררים חיובית, אך לפעמים מתסיסים את העצבים וזה מן הסתם פחות נחמד.

הנושאים הדומיננטיים בחודש זה הם היחסים הבינאישיים בתחומים מקצועיים וגם האישיים.

תזדקקו לתשומת לב מאחרים וגם של עצמכם לגופכם ונפשכם. תזונה טובה, פעילות אהובה ופינוקים עצמיים יאזנו אתכם בצורה נפלאה.

ה 1-2/4 יום עם אנרגיות גבוהות, אם תטיילו או תנפשו הכוכבים יחייכו אליכם עם אנרגיות עשייה גבוהות, פתיחות וקסם לרב ואם אתם בעשייה שגרתית, הכינו לעצמכם רשימת מטלות ובסופו של יום תראו שרובה אם לא כולה, מסומנת ב "וי".

4-5/4 ימים עם נטייה לווכחנות ותסכולים ביחסים בינאישיים ומקצועיים. הפעילו שיקול דעת לפני שדברים נאמרים ומעשים נעשים.

7/4 יום טוב להיכרויות ובכלל מפגשים חברתיים.

10-11/4 ימים לחוצים בעבודה ועלולים להיווצר חיכוכים עם סמכויות. הקפידו להגביל את שעות העבודה, לצאת להליכה ולשחרר מתח.

15/4 מרקורי, כוכב התקשורת מסיים נסיגה בבית הקריירה שלכם והתמונה והיכולת להבין ולהגדיר מטרות תגבר. קחו בחשבון שהשפעת הנסיגה תורגש עוד זמן מה וזה יקרה בשלבים עד 5/18.

17/4 שבתאי הרציני והאחראי מתחיל נסיגה בבית מערכות היחסים שלכם וב 22/4 גם פלוטו יחל נסיגה באותו מיקום. נסיגות אלה יארכו עד 9/18 ובתקופה זו תצטרכו להתמודד, להתרגל או לפתח מחויבות ואחריות בצורה שונה במערכות היחסים שלכם או לחילופין להבין שזה לא מתאים.

כך או כך יש צורך להגיע להחלטות בנוגע להתנהלות עתידית.

ב 25/4 תעבור ונוס היפה למזל תאומים ולבית תת המודע שלכם ותוכלו להתחבר בקלות לנושאים רוחניים או להתמקד בחלומות וברגשות שלכם וגם להביע חיבה ואינטימיות יותר מהרגיל.

לפנויים שביניכם מעבר זה יעורר את הצורך לחיבור נשמתי וכדאי לזמן ולצאת כדי לפגוש את הנשמה המתאימה.

בסיכום, אני מול האחר, אני מול הרגשות, אני ואהבה.... אלה הנושאים העיקריים. תאהבו ותיהנו מההתפתחות.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

*****

אריה - 23 ביולי עד 22 באוגוסט

אריות יקרים, חודש אפריל וחול המועד, נפתחים עם מעבר ונוס היפה למזל שור ולבית הקשור לקריירה ולסמכויות וצמידות של מרס הנמרץ ושבתאי הרציני במזל טלה ושילוב זה מראה לנו על אנרגיה גבוהה, רעיונות טובים שאתם יכולים להעביר לאחרים בצורה הטובה ביותר עם סיכוי גבוה מאד שגם יתקבלו. אם אתם בחופשה, תיהנו ממפגשים עם אנשים שונים ומחוויות מיוחדות ומרוממות.

ב 4-5/4 מרקורי, כוכב התקשורת ייצור היבט אקטיבי לשבתאי ולמרס והרעיונות או הדעות שלכם ושל אחרים עלולים להתנגש או לא להיות מובנים ולכן כדאי להחליט מראש להניח את האגו בצד ולהיות עניינים ויעילים כדי לקדם את הרעיונות שלכם.

גם ה 10-11/4 הם ימים טעונים ובמקום "לירות" צאו לאויר, לבית קפה, הליכה או אפילו מסע קניות קטן להרגשה טובה.

ב 15/4 מרקורי, כוכב התקשורת מסיים את נסיגתו במזל טלה. השפעתו תורגש עוד שבוע ואפילו שבועיים, אך כבר תרגישו את המיקוד והאופטימיות מתחזקים והרגשה שאפשר להתכוונן על המטרות ולהתחיל להגשים.

ב 17/4 שבתאי יתחיל נסיגה וב 22/14 פלוטו גם הוא יחל לסגת. שניהם נמצאים וייסוגו במזל גדי ובבית העבודה שלכם עד ה 9/18. התחושה תהיה של עומס יתר. אולי לקחתם על עצמכם יותר מדי או שמפילים עליכם עוד ועוד , כך או כך המגמה היא לארגן את החיים בצורה שתתאים לשינויים בחייכם אם בעבודה אם בבריאות, תזונה וספורט.

ב 21/4 השמש, שליטת מזלכם, תעבור למזל שור ולבית הקריירה שלכם ותעזור להתמקד במטרות ולעבוד קשה כדי להגשים יעדים. מעבר זה מגביר את השאפתנות ומעניק הזדמנויות, אך זכרו את נסיגת שבתאי ופלוטו שמבקשים להציב לעצמכם גבולות ואולי העניין הוא גם להאציל סמכויות.

ב 25/4 ונוס תעבור למזל תאומים ולבית החברה שלכם ותזכיר לכם שיש חיים מעבר לעבודה ומפגשים עם חברים יוסיפו לכם עניין ושמחה. מעבר זה מביא עמו הזדמנויות להיכרויות לפנויים שביניכם, חידוש קשרים עם חברים ובכלל יציאות ובילויים.

בסיכום, חודש עמוס צפוי, אבל המגמה חיובית בהחלט.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

*****

בתולה - 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

חודש אפריל וחול המועד נפתחים עם מעבר ונוס היפה למזל שור ולבית הרחבת האופקים והטיולים שלכם. בהחלט תזמון טוב עבורכם, כך שהמטיילים שביניכם ייהנו מתחושה טובה וכדאי לצאת למקומות שונים מהרגיל כדי להרחיב את האופקים וזה נכון לטיולי משפחות וגם זוגות.

4-5/4 ימים בעיתיים מבחינת רגישות ויחסים עם ילדים ופרטנרים רומנטיים. אולי הספיק לכם מהחופש, אולי משהו אחר. כך או כך רסנו את האימפולסיביות שלכם.

7/7 ונוס תיצור זווית הרמונית לשבתאי וכדאי לנצל זוית זו לביצוע אתגרים ולבילויים רומנטיים/משפחתיים, גם אם ביליתם מספיק בחול המועד.

10-11/4 – שמש בזווית פעולה לפלוטו תעורר אתכם לפעולה בנושאים רגשיים בעקר. זה הזמן להגיד מה שבלבכם או לעשות צעד כדי להתקדם, אך להשאיר את האגו והכוחניות בצד.

ב 15/4 מרקורי יסיים את הנסיגה במזל טלה ותוכלו להשתחרר מהכובד ו/או הבעיות שליוו את התקופה האחרונה ושכנו עמוק בתוככם תוך התמודדות עם הבעיות שיצרו את התחושות. זה לא נגמר ביום והתהליך יורגש עוד שבוע ואף שבועיים, אך במידה פחותה יותר.

ב 17/4 שבתאי יתחיל נסיגה וב 22/4 פלוטו יתחיל גם הוא לסגת. שתי הנסיגות יתרחשו במזל גדי ובבית הקשור לשמחה, רומנטיקה, ילדים ואף יצירתיות ויתכן כי תרגישו אחריות ומחויבות רבה במערכות היחסים השונות בחייכם.

נסיגות אלה יתרחשו עד 9/18 ומכוונות להתאמת השינויים שנעשו בשנה האחרונה במערכות היחסים בחייכם לחייכם.

ב 21/4 השמש תעבור למזל שור וזה הזמן להרחיב את חייכם, לצאת לטיול, סדנת העשרה וכל לימוד מתאים אחר ובמקרה שלא מתאפשר לפחות לקרוא ספר בנושא שמעניין אתכם.

ב 25/4 וונוס היפה תעבור למזל תאומים ולבית הקריירה שלכם ותוכלו להתמקד בשאיפות שלכם. יש לציין שמעבר זה גורם לשאפתנות להתגבר.

ב 26-27/4 אנרגיות גבוהות שיכולות מצד אחד לגרום לסכסוכים ופיצוצים, אך מצד שני, עם שליטה עצמית יכולות, אפשר לצאת לבלות וליהנות עד מאד.

בסיכום, אפריל מכיל בתוכו חוויות, התרגשויות והתפתחות גדולה.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

*****

מאזניים - 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

מאזניים יקרים, חודש אפריל נפתח כשריכוז הכוכבים במזל טלה ובבית מערכות היחסים שלכם נמשך ונושאים אלה יאתגרו אתכם גם בחודש הקרוב.

ב 1/4 ונוס היפה, שליטת מזלכם עוברת ממיקום זה למזל שור היציב והמתון וחוסר השקט הרגשי שמלווה אתכם בתקופה האחרונה ייחלש. בהדרגה, תמצאו עצמכם מתמקדים במצב הפיננסי ובכלל בלמצוא לעצמכם בטחון רגשי וכלכלי וקצת פחות במי אמר מה ולמה ולקחת ללב כל מה שחושבים עליכם.

ב 15/4 תסתיים נסיגת מרקורי בטלה ואז תרגישו את השינוי עוד יותר, תוך פיתוח יכולת לתקשר עם אחרים בצורה מאוזנת יותר ולהרגיש שהשליטה וההרמוניה חוזרים אליכם.

נראה שבחלק מהימים של חול המועד הסבלנות למשפחתיות לא תמצא אצלכם במלואה. שימו לב להקשיב למה שאומרים עד הסוף ולא להתפרץ לפני כי חוסר הקשבה והבנה עלולים להעכיר את האווירה ללא סיבה טובה וחבל.

ב 10/4 השמש ופלוטו ייצרו ביניהם זווית פעולה אקטיבית שתתסיס יחסים משפחתיים וזוגיים. אצל חלקכם הפעלה זאת תגרום לשינוים מהותיים בהתייחסות לכספים ודרך התנהלות עתידית ואצל אחרים להרוס יחסים יפים. הבעיה העיקרית היא מול סמכויות ואגו, אז זהירות.

ב 17/4 שבתאי יחל לסגת במזל גדי וב 24/4 גם פלוטו יחל נסיגה באותו מיקום. נסיגות אלה ימשכו עד ה 9/18. מטרת הנסיגות היא עבודה על מערכות היחסים המשפחתיות ו/או בנושאי מגורים.

עבודת עומק להבנת היחסים ואיך לפעול בהם כדי להגיע למקום שלוו ובטוח רגשית בצורה הטובה ביותר.

ב 21/4 השמש תעבור למזל שור היציב ותחזק אתכם ברמה נפשית ותרגישו טוב בעשייה, בקידום פרויקטים וגם תוסיף לכם מימד חושני.

ב 25/4 וונוס היפה תעבור למזל תאומים התקשורתי ולבית הלימודים והרחבת האופקים. האופטימיות, הצורך בשיתוף אחרים ויצירת חוויות חדשות, להתרגש ולטייל יגברו ויהיה קל יותר באופן כללי.

26-27/4 ימים שבהם מערכות היחסים יככבו. אתם יכולים לקבל תמיכה מבני המשפחה, אך שימו לב דווקא למילותיכם והתנהלותכם כדי לא לקלקל.

בסיכום, החודש הקרוב מכיל בתוכו מגמות שינוי במערכות היחסים. הקדישו זמן ומחשבה כדי לשפר או להחליט מה עושים כדי להיות במקום הרמוני ונעים כפי שאתם אוהבים.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

*****

עקרב - 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

עקרבים יקרים, ריכוז הכוכבים במזל טלה ונסיגת מרקורי במזל זה נמשכים והעומס נמשך גם הוא, אך ונוס היפה שעוברת ב 1/4 למזל שור ולבית מערכות היחסים שלכם, תסב את תשומת לבכם ליחסים ותזכיר לכם שיש חיים מלבד העבודה. זה הזמן לפתוח את הלב ולפנות זמן כדי לטפח או ליצור מערכות יחסים ולהתחבר קצת לצד הנהנתני.

בשבוע הראשון של אפריל עלולים להתגלות מוקשים ביחסים עם אחים או קולגות מקצועיים ואולי אלה יהיו רק אתגרים. כך או כך שימו לב להיות ברורים בשיתופי פעולה ובכלל לבדוק שהבנתם והובנתם בכל נושא שמעורר תחושה לא נעימה.

אלו מכם שמטיילים בחול המועד, רצוי לבדוק עשר פעמים לפני שיוצאים שלא שכחתם משהו ואמצעי התקשורת השונים תקינים והמטענים נמצאים.

ב 10-11/4 השמש ופלוטו יצרו זוית אקטיבית שיכולה להביא למחלוקות בעבודה וכדאי להימנע מתגובות סוערות. עסקאות והזדמנויות שיצוצו במפתיע ויהיו מפתות מדי, מומלץ לבדוק יותר מפעמיים.

ב 15/4 מרקורי, כוכב התקשורת, יסיים את נסיגתו במזל טלה ובבית העבודה שלכם והעומס יחל להשתחרר. זה יקרה בהדרגתיות עד לסוף החודש ותרגישו שניהול הזמן וההספק שלכם גובר.

ב 17/4 שבתאי יחל נסיגה במזל גדי ובבית התקשורת שלכם וב 24/4 יחל נסיגה באותו מיקום, פלוטו היצרי והכוחני. נסיגות אלה ימשכו עד 9/18 ויקשו על התקשורת שלכם. נושא נוסף שעלול להתעורר הוא צורך לשפץ או להשקיע בכלי הרכב, אך החשוב ביותר זה לשמור על מיקוד ולא להתפזר.

ב 21/4 השמש תעבור למזל שור ולבית מערכות היחסים שלכם ותוסיף יציבות. תרגישו צורך גובר ביחסים ובפעילות משותפת והקסם שלכם יגבר. כן, חיוך ממיס וליטוף אוהב יפעלו כמטה קסם כדי להחזיר או לחזק את האינטימיות.

ב 25/4 ונוס תעבור למזל תאומים ותכניס אתכם למקומות רגשיים יותר עמוקים. יותר שיחות, הבנה של אנשים שמולכם וגם של עצמכם ואל חלקכם ונוס תביא מישהו מסתורי שיסקרן אתכם. כך או כך מעבר זה יפעיל אצלכם חיישנים לחקור דברים שנאמרים או לא נאמרים בצורה יסודית יותר.

ב 26-27/4 היבטים שונים מראים על חוסר שקט בנושאים מקצועיים שיכול לגרור עימותים או שינויים מהותיים וחיוביים. שימו לב בימים אלה להיות ערניים, יעילים וסבלניים.

בסה"כ חודש חיובי, למרות אתגרים מקצועיים ותקשורתיים. התחברו לרגש ושאבו משם את העוצמות הידועות שלכם.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

*****

קשת - 22 בנובמבר עד 22 בדצמבר

קשתים יקרים, חודש אפריל נפתח עם ריכוז כוכבים במזל טלה מה שמעניק לכם מרץ רב ושמחה, אבל היבטים שונים מראים לנו על חוסר סבלנות וסובלנות בנושאים הקשורים לילדים ולרומנטיקה, לצד התלהבות ושמחה ויכולת עשייה ויצירה.

מרקורי כוכב התקשורת, ממשיך את נסיגתו במזל טלה והתקשורת מאתגרת. חשוב לשים לב לדבר ועוד יותר להקשיב למה שיש לילדים או פרטנרים שונים להגיד

ב 1/4 ונוס היפה תעבור למזל שור היציב ותביא עמה משבים רגועים, צורך לטפל בגוף, להיראות טוב יותר, להתעמל. זהו תזמון טוב, שכן תוכלו להתמודד יפה עם מאכלי חג הפסח עתירי השמן.

חול המועד פסח ידרוש מכם התמודדויות עם ילדים או אחרים. לצד התלהבות ושמחה, אימפולסיביות גבוהה מסכנת את התקופה. שימו לב למעשים גם כשהפתיל מתקצר במהירות. היו במודעות.

ב 15/4 מרקורי יסיים את נסיגתו ותוכלו לעבוד על היחסים שלכם עם הקרובים אליכם. תרגישו סבלניים יותר, תקשיבו יותר ויהיה לכם קל יותר להעניק חיבה.

ליצירתיים שביניכם צפויה תקופה של יכולת להוציא לפועל את הרעיונות שמתגלגלים בראשכם ולא הגשמתם. יש לציין שזה לא יקרה ביום אחד. השפעת מרקורי תורגש עד מאי, אך בצורה פחותה.

ב 17/4 שבתאי יחל נסיגה במזל גדי וב 24/4 גם פלוטו יחל נסיגה באותו המיקום. נסיגות אלה ימשכו עד ה 9/18 ובתקופה זו אתם עלולים להתמודד עם נושאים פיננסיים או להרגיש שאתם צריכים לעשות שינוי מהותי בחייכם, שאתם תקועים ולא מאושרים. כך או כך, זוהי תקופה לבחון לעומק מה מעניק לכם בטחון ומה נדרש לשנות ואיך כדי להגיע למקום הבטוח עבורכם.

ב 21/4 השמש תעבור למזל שור ותעזור לכם להתמקד בעבודה ובמשימות. תרגישו יעילים יותר ותוכלו לסמן "וי" על משימות שוטפות ומקצועיות בצורה משביעת רצון ואף יותר.

ב 25/4 ונוס תעבור למזל תאומים ולבית הזוגיות שלכם ותעורר שיחות, צורך לפעילות משותפת והשקעה ממקום קליל יותר במערכות היחסים השונות בחיים. זה הזמן לשתף ולשתף.

26-27/4 אלה ימים שבהם רכישות גדולות עלולות לפתות אתכם, אך כדאי לבדוק שוב שנייה לפני ששולפים את כרטיס האשראי, אך אלה גם ימים להיות אקטיביים ולפעול למען שיפור המצב הפיננסי.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

*****

גדי - 22 בדצמבר עד 19 בינואר

גדיים יקרים, אפריל נפתח עם מעבר ונוס הרגשית, למזל שור היציב ולבית הקשור ברומנטיקה, ילדים, יצירתיות וונוס במיקום זה מאפשרת לפתוח את הלב בפני אחרים, לשמוח עם הילדים, להביע רגשות יותר עדינים ואפילו להכניס רומנטיקה לחייכם, כן... זה נראה נחמד פתאום, בתוך התקופה הזאת של התעסקות בחומר, התפתחות והישרדות. פנו זמן לאהבה וזו תפתח לפניכם דלתות לדברים אחרים.

במקביל, שבתאי שליט מזלכם, פלוטו היצרי ומרס הנמרץ שוהים במזלכם ומכניסים המון אנרגיית עשייה, לצד חפירה ותהליכים פנימיים ארוכים שנמשכים.

גדיים יקרים, מיסודכם אתם שקולים ומאופקים וחלקכם אפילו כבדים, אך בתקופה זו קשה לכם לשמור דברים בתוככם והדרייב לעשייה למען עצמכם והגשמת שאיפותיכם גובר וזה טוב, גם אם מבלבל, כדי לקדם אתכם למען עשייה מהנשמה ולהגשה. לכו על זה. זה בסדר לחשוב על עצמכם.

ב 4-5/4 מרקורי, כוכב התקשורת יצור זויות אקטיביות למרס הנמרץ ושבתאי הרציני, מה שעלול ליצור דו שיח על נושאים רציניים עם האנשים הכי קרובים, מתוך דחפים וללא שיקול דעת בניגוד לאופייכם. שימו לב ונתבו את האנרגיה הזו לדו שיח מכבד ואחראי שיביא תוצאות לטווח ארוך.

ה 7/4 הוא יום נחמד בעיקר בתחום הרומנטי.

ב 15/4 מרקורי יסיים את נסיגתו במזל טלה ובבית המשפחה שלכם ותורגש הקלה בתחום המשפחתי. זה זמן טוב לחיזוק הקשרים הרגשיים המשפחתיים, להיתמך, לתמוך וגם להוציא לפועל תוכניות הקשורות למגורים.

ב 17/4 שבתאי, שליט מזלכם יחל נסיגה שתמשך עד 9/18 וב 22/4 יחל גם פלוטו היצרי נסיגה. כאמור, שניהם שוהים במזלכם ולכם אצלכם ההשפעה תורגש בעקר בנושאי אחריות אישית, מגבלות וזה יהיה הזמן לקבוע מגבלות לעומס שאתם לוקחים על עצמכם ולעבוד על מקום של חופש וארגון מחדש של חייכם.

ב 21/4 השמש תעבור למזל שור והיצירתיות תגבר. זה יהיה הזמן להשקיע במיזמים חדשים או לעסוק בתחביבים שהוזנחו, ליהנות יותר עם הילדים וכמובן מפרטנרים רגשיים ולפתוח את הלב לחדשים.

ב 25/4 ונוס היפה, תעבור למזל תאומים התקשורתי ולבית העבודה שלכם ותעמיק את הצורך בסיפוק בעבודה וגם את הנוכחות שלכם. צפו להבעת הערכה ואם לא תקבלו, סומכת עליכם שתבקשו אותה. בסיכום, חודש שמשלב בתוכו, רומנטיקה, יצירתיות, אך גם אתגרים בקביעת גבולות וארגון המטרות והחיים.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

.*****

דלי - 20 בינואר עד 19 בפברואר

דליים יקרים, חודש אפריל הגיע וריכוז הכוכבים במזל טלה נמשך, כך שהרעיונות, תוכניות והמחשבות ממשיכות לרוץ, למרות שלפעמים מבולבלות ודי מאתגר לגבשן ולהוציאן לפועל וזאת מאחר ומרקורי התקשורתי נסוג במיקום זה.

המהלך שפותח את החודש הוא מעבר ונוס היפה ממזל טלה הנמרץ, למזל שור היציב ולבית המשפחה. מעבר זה יאפשר לכם להשקיע יותר בביתכם, במארג האנושי שבתוכו וגם בבית עצמו. בתחושה נעימה יותר או שצורך לטפחו, לקנות רהיט, אביזר... לשנות עיצוב... זה לא חייב להיות שיפוץ מאסיבי, אלא משהו קטן. אצל חלקכם ניקיונות פסח הספיקו ליצירת התחושה המתאימה J.

מעבר זה נחמד מאד לתקופת החג והאווירה המשפחתית.

יחד עם זאת ב 4-5/4 מרקורי שנסוג, ייצור זוויות אקטיביות למרס הנמרץ ולשבתאי הרציני ומצד אחד המחשבות והרעיונות, ההשראה וההבנה יהיו מהירים וחדים ומצד שני, גם התגובות והפעולות עלולות להיות אימפולסיביות ומהירות מדי. כתבו את רעיונותיכם בימים אלה, ספרו עליהם אפילו, אבל שימו לב לא לפעול בקלות דעת, לבדוק לעומק גם אם מתלהבים ולשים לב למילים שאומרים.

ב 10-11/4 היבט בין השמש לפלוטו יפעיל אתכם חזק מול שותפים וסמכויות והתוצאה יכולה להיות בשתי דרכים. הראשונה היא של עצבים ומלחמה כתוצאה מאגו או חוסר סבלנות, השנייה היא הפוכה, התאהבות, יצירת שותפות עסקית וכד' שיגיעו במהירות ובעוצמה. כך או כך בהתאם למפת חייכם.

ב 15/4 מרקורי יסיים את נסיגתו ומשלב זה, בשלבים, הרגיעה תחזור, אפשר יהיה לארגן את התוכניות והרעיונות שצצו והתפתחו לאחרונה, להביע את עצמכם ברור ומדויק יותר וגם להקשיב כראוי.

ב 17/4 שבתאי יחל נסיגה וב 22/4 פלוטו יחל גם הוא לסגת. שתי נסיגות אלה יתרחשו במזל גדי ובבית תת המודע שלכם ויסתיימו ב 9/18.

בחודשים אלה, רצוי להתמקד בעניינים מהעבר. בעיות רגשיות, קשרים שצריך לשחרר ולמעשה כל נושא שיושב עמוק בנשמה או בתת ההכרה ומפעיל אתכם בצורה שאינה נכונה וטובה עבורכם.

תנו שימת לב וטפלו בנושאים שצפים וכאלה שאתם מודעים אליהם למען עתיד טוב יותר.

ב 25/4 ונוס תעבור למזל תאומים ולבית הרומנטיקה, הילדים והיצירתיות שלכם ותביא עמה קלילות ליחסים קיימים, לקשרים עם הילדים וגם פתיחות לקשרים חדשים, פלרטוטים וחיוכים.

26-27 אלו ימים שבהם המחשבות תהיינה מחודדות והמילים גם הן עלולות לצאת מושחזות. זהירות.

בסיכום, חודש אפריל, צופן בתוכו רגעים שמחים לרב, לצד צורך באיפוק ועבודה פנימית. אפשרו לעצמכם את שני הדברים ותצאו נשכרים לטווח ארוך.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

*****

דגים - 19 בפברואר עד 20 במרץ

דגיגים יקרים, חודש אפריל נפתח כשריכוז הכוכבים במזל טלה אשר אצלכם קשור לצורך ביציבות פיננסית ובטחון נמשך, אך גם נסיגת מרקורי נמשכת (עד ה 14/4) ולכן, לפחות עד אז הדברים אינם בהירים ולא מומלץ לנקוט מהלכים משמעותיים כספית או לחתום על חוזים, למעט עניינים שהחלו טרום הנסיגה (23/3), נעצרו והשתחררו בזמן הנסיגה. הכוונה היא לא להתקדם עם דברים חדשים עד לתום הנסיגה כדי לא לפספס סעיף או נקודה שלא חשבתם עליה.

ב 1/4 ונוס היפה תעבור למזל שור ולבית התקשורת שלכם ותטיב עם מערכות היחסים השונות בחייכם. שיחות מלב אל לב, יכולת דיפלומטית ובכלל לתקשר בצורה יפה, יאפיינו את שלושת השבועות הקרובים.

נקודה נוספת שעולה היא הצרכים שלכם למול אלה של אחרים, עד כמה אתם מוכנים להתגמש ולוותר. כן, זה לא תמיד קל ונעים להחליט לנקוט צעדים בנושא, אבל די הכרחי.

ב 4-5/4 זויות פעולה ממרקורי לשבתאי ולמרס מעידה על שיחה, ייעוץ או עניין חברתי הקשור לכספים הזקוק לתשומת לבכם המלאה.

ב 15/4 מרקורי יחזור להילוך ישיר, לאחר שהיה בנסיגה ונושאים פיננסיים עשויים להתעורר ותוכלו להתמקד בשיפור המצב, לעבוד ולהתקדם עם תוכניות פיננסיות ולקבל בטחון בעקבות כך.

ב 17/4 שבתאי הרציני יחל נסיגה במזל גדי ובבית החברה שלכם וב 22/4 יחל גם פלוטו נסיגה באותו המיקום. נסיגות אלה יעוררו נושאים חברתיים ומול ארגונים. ברמה האישית בחינה של חברויות ואם אתם שייכים לקבוצה מסוימת את מקומכם והתנהלותכם בה או איך אתם מנהלים אותה

ובמקרים אחרים יתעוררו נושאים מול ארגונים, מוסדות וכד' אשר בהם צריך לטפל וחשוב לא לדחות יותר. נסיגה זו תימשך עד 9/18 והתהליכים יהיו עמוקים וחשובים.

ב 21/4 השמש תעבור למזל שור והרעיונות יתחדדו, הסקרנות הטבעית תגבר והקשר עם העולם בכללותו ישתפר.

ב 25/4 ונוס היפה תעזוב את מזל שור היציב ותעבור לתאומים התקשורתי והקליל ותוכלו ליהנות מחיי משפחה נעימים, מקשרים רגשיים וליצור תקשורת קלילה ושמחה יותר

ב 26-27/4 שילוב היבטים וצמידויות מראה על יום עם אנרגיה חברתית גבוהה וגם על עניינים כספיים מול מוסדות (בנקים, אך לא רק). לכן נושאים שיעלו ויטופלו ביום זה יהיו חשובים להמשך וצריך לשים לב במיוחד להתנהלות הבינאישית, לתגובות ולדאוג לשמור על שיקול דעת בכל מצב.

בסיכום, זהו חודש שצופן בתוכו עניינים חברתיים ורגשיים רבים וגם עבודה על בטחון פיננסי. הקדישו מחשבה לתהליכים ותצאו נשכרים.

*רוצים לדעת איך תנועת הכוכבים תשפיע עליכם באופן אישי ובהתאם לתכנן מהלכים ? קבעו עמי פגישה פרונטלית או טלפונית. חגית 050-8344816

****

לתחזית אישית מדויקת נדרשים נתונים נוספים כדי לחשב מפה אישית. לייעוץ אישי עפ"י מפה אישית ומדויקת: 050-8344816 - חגית

****

מומלץ בקריאת התחזית לקרוא גם את מזל האופק. מזל האופק נקבע על פי שעת לידה. ניתן להעביר אלי תאריך, שעה ועיר לידה ואבדוק עבורכם את מזל האופק.

פייסבוק: https://www.facebook.com/hagit.astrology?pnref=lhc

נייד: 050-8344816

התאמת מזלות עקרב
התאמת מזלות קשת
התאמת מזלות גדי
התאמת מזלות דלי
התאמת מזלות דגים
שור טלה
תאומים טלה
סרטן טלה
בתולה טלה
אריה טלה
בתולה שור
שור שור
תאומים שור
סרטן שור
אריה שור
סרטן תאומים
שור תאומים
תאומים תאומים
אריה תאומים
בתולה תאומים
בתולה סרטן
שור סרטן
תאומים סרטן
סרטן סרטן
אריה סרטן
שור אריה
בתולה אריה
סרטן אריה
תאומים אריה
אריה בתולה
שור בתולה
בתולה בתולה
תאומים בתולה
סרטן בתולה
אריה אריה
שור מאזניים
בתולה מאזניים
תאומים מאזניים
סרטן מאזניים
אריה מאזניים
בתולה עקרב
שור עקרב
אריה עקרב
שור קשת
תאומים עקרב
סרטן עקרב
בתולה קשת
אריה קשת
תאומים קשת
סרטן קשת
בתולה גדי
שור גדי
תאומים גדי
אריה גדי
סרטן גדי
שור דלי
בתולה דלי
תאומים דלי
אריה דלי
סרטן דלי
דגים שור
סרטן דגים
תאומים דגים
אריה דגים
בתולה דגים
התאמת מזלות מאזניים
הורוסקופ 2021
מאזניים טלה
גדי טלה
דלי טלה
דגים טלה
טלה טלה
עקרב וטלה
קשת טלה
גדי שור
עקרב ושור
מאזניים ושור
דלי שור
טלה שור
קשת שור
טלה 2021
שור דגים
דלי תאומים
טלה תאומים
דגים תאומים
דלי סרטן
דגים סרטן
טלה סרטן
דגים אריה
דלי אריה
טלה אריה
דגים בתולה
דלי בתולה
טלה בתולה
דגים מאזניים
דלי מאזניים
טלה מאזניים
דגים עקרב
דלי עקרב
דלי קשת
טלה עקרב
דגים קשת
טלה קשת
דלי גדי
דגים גדי
טלה גדי
דגים דלי
דלי דלי
טלה דלי
דגים דגים
תאומים 2021
סרטן 2021
אריה 2021
דלי דגים
קשת תאומים
שור 2021
בתולה 2021
מאזניים 2021
עקרב 2021
קשת 2021
גדי 2021
עקרב סרטן
מאזניים סרטן
עקרב אריה
עקרב וגדי
מאזניים וגדי
עקרב ודלי
טלה דגים
דלי 2021
דגים 2021
מאזניים אריה
עקרב בתולה
מאזניים בתולה
מאזניים ודלי
עקרב ודגים
גדי תאומים
גדי סרטן
גדי אריה
גדי בתולה
גדי מאזניים
גדי עקרב
גדי קשת
גדי גדי
גדי דלי
גדי דגים
עקרב ותאומים
מאזניים תאומים
קשת סרטן
קשת אריה
קשת בתולה
קשת מאזניים
קשת עקרב
קשת קשת
קשת גדי
קשת דלי
קשת דגים
עקרב ומאזניים
מאזניים מאזניים
עקרב ועקרב
מאזניים עקרב
עקרב וקשת
מאזניים וקשת
מאזניים ודגים
bottom of page