חיפוש

קשת- 23 בנובמבר - 22 בדצמבר


מזל קשת אחרי העקרב המסתורי שאוהב את המחשכים, מגיע הקשת שמחובר כולו לאור ולרחוק. הקשתים מחוברים לטבע ולאמת וחיה ותן לחיות זה המוטו שלהם. הם חייבים חופש תנועה ומחשבה, רחבי לב ואופטימיים. גלויים וישירים ונמשכים לפשוט ולשונה, לתרבויות אחרות, מסעות וטיולים. בעלי אמונה רחבה ועניין במבנה העולם.

קשת מתחבר לידע, דרך רכישת השכלה פורמלית, הרצאות ופילוסופיות שונות וגם דרך נסיעות וטיולים.

האינטואיציות שלהם מפותחות ויש בהם אור, אמון ושמחת חיים. אם יש לכם בן זוג או אפילו ילד קשת שחררו אותו והוא יבוא, אל תחקרו ואל תחפרו והוא מרצונו, יספר, ישתף ויתחבר. לקשתים צריך לאפשר הרגשת חופש וכך הם לא מחפשים אותו. טאקט הוא לא הצד החזק שלהם, אבל זאת בשל היושר והטבעיות שלהם ולא מתוך רצון לפגוע. הם אמינים ונאמנים ומה שהם חושבים הם אומרים. קח את זה או לך. מוסדות זה לא הקטע שלהם בחיים, הם מחויבים מתוכם ומתנגדים לכל כפייה. חלקם במהלך החיים, אם בגלל השפעות משפחתיות ואחרות ואם בשל הצורך לרוץ קדימה ולהתקדם כן נכנסים למסגרות שלא משקפות את יצר הנדודים והאופקים הרחבים שלהם, אבל אם תסתכלו עמוק יותר או תתפסו אותם לשיחה, תגלו שהם עדיין מתלהבים מדיבורים על מקומות רחוקים ותרבויות אחרות או שישמחו לחזור לספסל הלימודים והמחשבה שזה יקרה, מדליקה את האור בתוכם.

מזל טוב קשתים מוארים. *הערה: כשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם. השמש מראה מה אנו שואפים להיות, אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד שונה ומיוחד. להבנת הכישורים, השיעורים והנתיבים בחיים, עפ"י מפה אישית דברו אתי ונקבע פגישה מרתקת ומועילה. חגית - 050-8344816

88 צפיות