top of page
חיפוש

הורוסקופ שבועי -27/10-2/11/2017


תחזית אסטרולוגית שבועית –27/10-2/11/2017

יקרים,

בשבוע שעבר התרחשו מספר אירועים אסטרולוגיים משמעותיים. השמש עברה לעקרב ומרס עבר למאזניים ונוצר ריכוז כוכבים במזלות אלו. השבוע, אין כלל מעברי כוכבים למזלות אחרים ונוצרים מעט מאד היבטים משמעותיים, כך שלמעשה ניתן לנו זמן להתרגל לאנרגיה שהשתנתה, להמשיך לפעול, לחזק ולהתחזק ולהפיק ממנה את המיטב.

שיהיה שבוע של עשייה ברוכה וזכרו לאהוב תמיד, כי האהבה היא מהות הכל. באהבה, חגית

באהבה, חגית

* לייעוץ אישי: 050-8344816

*****

טלה - 21 במרץ עד 19 באפריל

טליים יקרים, ההתעסקות בנושאי מערכות יחסים, שותפויות, כוח וכספים נמשכת.

בחלקו הראשון של השבוע הנושא הפיננסי רגיש ואף בעיתי בשותפויות ובגם בזוגיות. התנהלות שלכם או של הפרטנרים שלכם עלולה לעורר וויכוחים ועימותים, אך שאלו את עצמכם למה התגובות כל כך קיצוניות ? האם הנושא הפיננסי הוא הבעיה או שהכסף מהווה איזושהי טריגר לשליטה שמפעילה את האגו ?

יש בכם את המקום הרך והמבין במקביל, תנו למקום שמחפש שלווה להוביל.

שישי – שבת – חברתי למדי ומצד שני צורך להפעיל את הגוף. אז מסיבת ריקודים ? אולי רכיבת שטח או פעילות אקסטרים ? בכל מקרה כדאי להיות פעילים.

ראשון – שלישי – אלה הימים הבעייתיים יותר בנושא שותפויות וכספים. שימו לב לעצמכם ומה מניע אתכם.

רביעי – חמישי- ירח במזלכם וזה הזמן לשחרר את הדרמות ולפזר את הקסם שלכם על בני זוג קיימים ולפנויים שביניכם, על מועמדים.

שור - 20 באפריל עד 20 במאי

שוורים יקרים, אני מקווה שאתם מתחברים לאנרגיות הזוגיות שבאוויר ומממשים את הפוטנציאל של העמקת קשרים קיימים ויצירת חדשים אצל אחרים.

מבחינה מקצועית, ההשקעה נמשכת, אם בהתמקצעות בתחומים שבהם אתם כבר עוסקים ואם בתחומים חדשים וזה נכון גם לגבי תחביב או העמקת הידע במשהו שאתם אוהבים ולא שקשור דווקא למקום עבודה.

תקופה עמוסה ומאתגרת, אבל בהחלט מתגמלת.

שישי – שבת – נראה שרבים מכם לוקחים את העבודה הביתה בסופ"ש הזה. אפשרות אחרת היא שספורט, טיול פעילות אחרת הופכת אצלכם למשימה ניהולית ומאתגרת, במקום ליהנות מהחוויה. לא חבל ?

ראשון – שלישי – ימים לפגישות אישיות ומקצועיות.

רביעי – חמישי – עייפות מעומס מצטבר ואולי אפילו דכדוך קל, אבל לא רציני ויחלוף ביעף.

*****

תאומים - 21 במאי עד 20 ביוני

תאומים יקרים, ריכוז הכוכבים במזלות מאזניים ועקרב נמשך, כך שגם עומס העבודה נמשך וככל שתשקיעו תרוויחו יותר, גם אם הרווחים הם לא מידיים.

פרויקטים חדשים ואף החלפת מקומות עבודה את חלקכם מאתגרים ולצד ההשקעה המקצועית הרבה, נדרשת התייחסות גם לילדים אצל ההורים מביניכם ויחסים רומנטיים גם, אצל האחרים.

בסה"כ מן שגרה עמוסה בעבודה, שאפשר לתבל אותה ברומנטיקה ולא לשכוח לשים לב לילדים ולצרכיהם הרגשיים.

שישי – שבת – לפעמים ההרגשה היא שעדיף לעבוד מאשר להתמודד עם הצד הרגשי בחיים האישיים ו/או המקצועיים ונראה שזה אחד מהרגעים. טיול בטבע ורצוי עם הפעלת הגוף במקביל יווסתו את הרגשות היטב.

ראשון – שלישי – עבודה ועוד ממנה וגם התמודדות עם גורמים מוסדיים או בכירים יותר.

רביעי – חמישי – פגישות עם אנשים מארגונים שונים, טיפול בנושאים הקשורים למוסדות במהלך הימים ובערב פנו עצמכם למפגשים חברתיים.

****

סרטן - 21 ביוני עד 22 ביולי

תקופה של שינויים עוברת עליכם סרטנים, שינויים במגורים, ביחס לילדים, בחיי אהבה פעילים יותר או רצון שיהיו כאלה, לאלה מכם שיצאו להפסקה בתקופה קודמת.

גם ילדים מעסיקים אתכם, אצל אלה מכם שיש, זה מתבטא בשינויי גישה, יותר הקדשת זמן ואצל אחרים רצון להקים משפחה או להרחיבה.

אפשרות נוספת היא עבודה עם ילדים.

היצירתיות בתקופה זו בשיאה ותמשך במהלך כל השנה הקרובה וזה לא חייב להתבטא ביצירה אמנותית, אלא בגישה חדשה לנושאים ישנים וגם סוג של התעוררות רגשית שמשנה את העשייה המקצועית והיומיומיות.

שישי – שבת – סופ"ש פה, אבל מנוחה לא ממש נצפית, לפחות לא רגיעה נפשית. חוסר שקט בנושאים משפחתיים וזוגיים מציק ועלול לעורר עימותים. הפתרון הוא די פשוט, לפחות בתיאוריה, לדבר עם הפרטנרים ו/או הילדים. ליזום שיחה ואו פעילות רגועה משותפת, תוך החלטה מודעת שהאגו נשאר הרחק מכם.

ראשון – שלישי – השבוע מתחיל עם אנרגיות טובות ורצון להוציא לפועל רעיונות. לכו על זה.

רביעי – חמישי – זמן להשקיע בעבודה ולהראות גם לאחרים מה אתם יכולים.

*****

אריה - 23 ביולי עד 22 באוגוסט

אריות יקרים, התקופה הקרובה מאופיינת בצורך בטיפוח הבית ושהייה בו. רכישה, שיפוץ, אירוח וכד', לבין נסיעות, מפגשים ופעילות תקשורתית שונה ורבה. סביר להניח שפעילות רבה תתרחש בתוך ביתכם, כך שתוכלו ליהנות משני העולמות.

זהו זמן שבו חיזוק התא המשפחתי חשוב ביותר ולאלה מכם שפנויים או שביחסים לא ממוסדים, הרצון לשנות סטאטוס מתגבר וזה הזמן לפעול בנושא.

שישי – שבת – בני זוג ובני משפחה אהובים הם האנשים שאתם הנכם רוצים להיות ומבלים בסופ"ש הזה. זה יכול להיות בילוי בבית או במקום אחר, זה לא באמת משנה, העקר זה הביחד.

ראשון – שלישי – נושאים פיננסים אישיים וגם מקצועיים דורשים את תשומת לבכם ויתכן גם שמאבק כוחות בעניינים מקצועיים ותפקודיים, משא ומתן מתיש. השאירו את האגו בצד במקרים כאלו ותפיקו את המיטב.

רביעי – חמישי – ימים אופטימיים ונהדרים להצגת רעיונות ופיתוח פרויקטים חדשים.

*****

בתולה - 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

בתולות יקרות, אתם נמצאים בתקופה דינמית ביותר ודרייב חזק אתם מקבלים מהצורך להגדיל הכנסות ולשפר את המצב הפיננסי. לצד הוצאות גדולות בחודשים האחרונים ושגם בתקופה הזאת לא חסרות, היכולת שלכם להגדיל הוצאות גבוהה יותר.

נראה שיש קושי לעמוד בלוח זמנים ותוכניות, שכן התקופה דינמית והתוכניות משתנות וחשוב לגלות גמישות, אך לאחר סטייה לזכור לחזור למשימה שטרם הושלמה ולסיימה לפני לקיחת חדשה.

בכללי, זוהי תקופה עם נסיעות רבות, פגישות ותקשורת במיטבה. אתם יכולים להספיק ולהשיג הרבה מקצועית ופיננסית.

שישי – שבת – שילוב מעניין של ירח בבית העבודה והבריאות לבין היבט בין ונוס לפלוטו, מראה על צורך בתנועה ומאמץ הגוף ואחד הדברים שעולים לי, למרות שבאופן כללי לא מתאימים לכם, זהו ספורט אקסטרים, אבל ברור שזה לא לכולכם ואחרים יחוו פגישות רומנטיות מרגשות.

ראשון – שלישי – ימים של רומנטיקה ואין הרבה להוסיף.

רביעי – חמישי – ימים טובים לבחינה וחתימת עסקאות כספיות או השקעה בבית.

*****

מאזניים - 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

מאזניים יקרים, מרס שבמזלכם מעניק לכם אנרגיות פעולה גבוהות מהרגיל ומפעיל את האסרטיביות שפעמים רבות מוסתרת תחת רצונכם לחיות בשלווה ושלום עם הסובבים אתכם.

כך שמצד אחד אתם בולטים ומושכים מתמיד וזוהי תקופה טובה ליצירת קשרים מקצועיים ואישיים ומהצד השני הביטחון העצמי גובר והסבלנות יורדת ובקשרים שאינם מספקים תהיו פחות סבלניים.

אם אתם בקשרים שאינם מספקים, השתמשו באנרגיות אלה כדי לשפר או לסיים את הקשר.

מבחינה פיננסית, זוהי תקופה עם אפשרויות שיפור. עליכם מוטל לנקוט צעדים שיבטיחו זאת.

שישי – שבת – בשישי, רכישה הקשורה לבית או למשפחה תתגלה כמספקת במיוחד, אבל יחד עם זאת שימו לב לרמת הרכישות לעומת המצב בחשבון.

ראשון – שלישי – בראשון, האגו מתערב ביחסים שונים וכדאי לשים אותו בצד, בשני ושלישי, המטלות לא מותירות זמן מעבר לכך.

רביעי - חמישי – ירח במזל טלה ובית הזוגיות שלכם, מאיר את הדרך לפגישות רומנטיות מוצלחות וגם להצלחות בנושאי שותפויות אחרות.

*****

עקרב - 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

עקרבים יקרים, אין ספק שאצלכם מתרחשים בתקופה זו מקצה שינויים.

השמש כבר עברה למזלכם ומאירה אותו בצירוף יופיטר ומרקורי ששוהים גם הם במזלכם.

מיקום זה מעיד על אנרגיה רבה לעשייה ושינוי, אך מרס וונוס שבמזל מאזניים יכולים להפעיל את תת המודע בצורה מוגברת ולעורר חששות ופחדים. במקרה כזה זכרו שהיכולת שלכם להתגבר עליהם ולפעול לקידומכם גדולה הרבה יותר. לי אין ספק שתצאו מנצחים.

התמקדו במטרות והמשיכו בלי להסתכל לאחור.

שישי – שבת – שישי ללא מנוחה. סידורים וגם מפגשים עם ניחוח קרמתי מתרחשים.

שבת יותר ביתי.

ראשון – שלישי – השתמשו ביצירתיות שלכם לפתרון מצבים ושדרוג אחרים.

פנו לעצמכם בימים אלה זמן לרומנטיקה, תחביבים, ילדים. דברים פשוטים ומענגים.

רביעי – חמישי – ימים עמוסי מטלות. בצעו אותן, אך זכרו גם לדאוג לגופכם בתזונה טובה וספורט.

*****

קשת - 22 בנובמבר עד 22 בדצמבר

קשתים יקרים, החודש שלפני חודש ימי ההולדת שלכם כבר החל ותקופה זו בכל שנה מלווה בירידה אנרגטית וחשבון נפש וגם השנה זה כך, אך השנה, מלבד השמש שבבית התת מודע, שהיא חלק מהסיבה לירידה האנרגטית, גם מרקורי ויופיטר נמצאים שם ולכן בתקופה זו כדאי להגדיר מי אתם, לתכנן תוכניות לטווח ארוך וכשהשמש תעבור למזלכם בעוד פחות מחודש, האנרגיות יחזרו ואתה הדרייב לעשייה. אל תדחקו בעצמכם בחודש הנוכחי.

ונוס ומרס עדיין במזל מאזניים ובבית החברה שלכם,הקדישו יותר זמן לחברים ומפגשים בלי להיאבק בעצמכם בנושאים אחרים. תיהנו מקשרים ותנו לזמן לעשות את שלו.

שישי – שבת – חבר או חברים זקוקים לכם. היו שם בשבילם, הקשיבו ועזרו במה שאתם יכולים, אך אל תכניסו למשוואה כספים.

ראשון – שלישי – שגרתיים, כשהבית הוא מבחינתכם מקום המבטחים.

רביעי – חמישי – השתחררו קצת. בלו עם הילדים לאלה שיש, צאו בערב עם חברים, צרו אם זה מה שאתם אוהבים. שברו שגרה גם אם בקטנה.

*****

גדי - 22 בדצמבר עד 19 בינואר

גדיים יקרים, נראה שתקופה זו היא תקופת הכנה לקראת מעבר שבתאי למזלכם בדצמבר השנה.

מעבר שיעזור לכם לבסס עצמכם.

מרס וונוס שבבית הקריירה, מנתבים אתכם לחישוב מחדש של היעדים, יופיטר, השמש ומרס שבעקרב פותחים אתכם ליצירת קשרים וחיבור לארגונים ומוסדות שיקדמו אתכם ברמה האישית וגם המקצועית והכל יחדיו מוביל לחיזוק האני העצמי וגיבוש החלטיות וגיבוש אישי.

המשיכו במסלול שבו אתם נמצאים מזה תקופה ושמתבהר יותר ויותר מדי יום, סמנו את המטרות והתקדמו צעד אחר צעד בעקביות.

שישי – שבת – עם פרטנר מתאים, שיחה על קריירה וכספים תעזור לכם לחדד את המטרות והצרכים האישים שלכם ולפי מה שנראה ביסוס עמדה והגדלת הכנסה קשורים קשר ישיר למטרה.

ראשון – שלישי – ימים שגרתיים שכוללים תנועה רבה, סידורים, פגישות....

רביעי – חמישי- בלי הרבה רעש ומהומה, תובנה לגבי המשולש של אני העצמי, בית וקריירה מגיעה. שימו לב למחשבות חולפות ולתחושות.

.*****

דלי - 20 בינואר עד 19 בפברואר

דליים יקרים, ריכוז הכוכבים בבית הקריירה נמשך וההתמקדות היא בעקר בתחום זה ומלווה בקידום, למידת נושאים חדשים, פיתוח רעיונות וגם נסיעות מסיבות שונות.

בהחלט תחושה שאתם מוצאים את הכיוון או המקום המקצועי שלכם וכדאי להקדיש בשלב זה את מקסימום האנרגיות והיכולות בלימודים וקריירה.

נצלו את התקופה שעד דצמבר למקסימום חשיפה, מאחר ובדצמבר מעבר שבתאי למזל גדי, יעביר חלק גדול מהעבודה למאחרי הקלעים והקשרים שתבנו עכשיו מבססים ומחזקים אתכם לטווח ארוך.

שישי – שבת – ירח במזלכם והאנרגיות גבוהות ואלו ימים טובים להיכרויות וצופנים בתוכם שיחות מקדמות.

ראשון – שלישי – עבודה וכספים אלה הנושאים שמככבים. שימו לב לשמירה על ערכים ולא לתת לרגשות להסיט אתכם מהמקצועיות שנדרשת.

רביעי – חמישי – ימים דינמיים ותקשורתיים, ללא אירועים חריגים.

*****

דגים - 19 בפברואר עד 20 במרץ

דגיגים יקרים, אין חדשות רבות בשבוע הקרוב לעומת השבוע החולף.

ריכוז הכוכבים במזל מאזניים מראה על המשך התעסקות עם כספים וגם עליה בהוצאות שבחלקה נשלטת ובחלקה לא.

פרויקטים ומיזמים תופסים תאוצה ואם תשימו לב תבחינו שאיכשהו התפנה לכם יותר מקום בראש ובנשמה להתחלות חדשות ולבצוע יוזמות שמזה זמן מעוכבות. גם אם עדיין נראה שהדברים לא מתקדמים לכלל מעשה, חשוב להכין את הקרקע ובעוד שבועיים – שלושה יהיה קל יותר ליישם את מה שתיזמו עכשיו.

שישי – שבת – סבלנות רבה לחברים ובכלל לאחרים לא נראה שבנמצא. לעומת זאת, מנוחה וספר או סרט טוב יתאימו בהחלט.

ראשון – שלישי – השבוע יתחיל עם הירח במזלכם, מה שמראה על התחלת שבוע עם אנרגיה גבוהה, אך במקביל נושא כספי יכול לגרום לחוסר מנוחה. שמרו על שלווה.

רביעי – חמישי – זמן לטפל בכספים מול מוסדות וארגונים. תזכו לשיתוף פעולה והצלחה.

****

לתחזית אישית מדויקת נדרשים נתונים נוספים כדי לחשב מפה אישית. לייעוץ אישי עפ"י מפה אישית ומדויקת: 050-8344816 - חגית

****

מומלץ בקריאת התחזית לקרוא גם את מזל האופק. מזל האופק נקבע על פי שעת לידה. ניתן להעביר אלי תאריך, שעה ועיר לידה ואבדוק עבורכם את מזל האופק.

פייסבוק: https://www.facebook.com/hagit.astrology?pnref=lhc

נייד: 050-8344816

התאמת מזלות עקרב
התאמת מזלות קשת
התאמת מזלות גדי
התאמת מזלות דלי
התאמת מזלות דגים
שור טלה
תאומים טלה
סרטן טלה
בתולה טלה
אריה טלה
בתולה שור
שור שור
תאומים שור
סרטן שור
אריה שור
סרטן תאומים
שור תאומים
תאומים תאומים
אריה תאומים
בתולה תאומים
בתולה סרטן
שור סרטן
תאומים סרטן
סרטן סרטן
אריה סרטן
שור אריה
בתולה אריה
סרטן אריה
תאומים אריה
אריה בתולה
שור בתולה
בתולה בתולה
תאומים בתולה
סרטן בתולה
אריה אריה
שור מאזניים
בתולה מאזניים
תאומים מאזניים
סרטן מאזניים
אריה מאזניים
בתולה עקרב
שור עקרב
אריה עקרב
שור קשת
תאומים עקרב
סרטן עקרב
בתולה קשת
אריה קשת
תאומים קשת
סרטן קשת
בתולה גדי
שור גדי
תאומים גדי
אריה גדי
סרטן גדי
שור דלי
בתולה דלי
תאומים דלי
אריה דלי
סרטן דלי
דגים שור
סרטן דגים
תאומים דגים
אריה דגים
בתולה דגים
התאמת מזלות מאזניים
הורוסקופ 2021
מאזניים טלה
גדי טלה
דלי טלה
דגים טלה
טלה טלה
עקרב וטלה
קשת טלה
גדי שור
עקרב ושור
מאזניים ושור
דלי שור
טלה שור
קשת שור
טלה 2021
שור דגים
דלי תאומים
טלה תאומים
דגים תאומים
דלי סרטן
דגים סרטן
טלה סרטן
דגים אריה
דלי אריה
טלה אריה
דגים בתולה
דלי בתולה
טלה בתולה
דגים מאזניים
דלי מאזניים
טלה מאזניים
דגים עקרב
דלי עקרב
דלי קשת
טלה עקרב
דגים קשת
טלה קשת
דלי גדי
דגים גדי
טלה גדי
דגים דלי
דלי דלי
טלה דלי
דגים דגים
תאומים 2021
סרטן 2021
אריה 2021
דלי דגים
קשת תאומים
שור 2021
בתולה 2021
מאזניים 2021
עקרב 2021
קשת 2021
גדי 2021
עקרב סרטן
מאזניים סרטן
עקרב אריה
עקרב וגדי
מאזניים וגדי
עקרב ודלי
טלה דגים
דלי 2021
דגים 2021
מאזניים אריה
עקרב בתולה
מאזניים בתולה
מאזניים ודלי
עקרב ודגים
גדי תאומים
גדי סרטן
גדי אריה
גדי בתולה
גדי מאזניים
גדי עקרב
גדי קשת
גדי גדי
גדי דלי
גדי דגים
עקרב ותאומים
מאזניים תאומים
קשת סרטן
קשת אריה
קשת בתולה
קשת מאזניים
קשת עקרב
קשת קשת
קשת גדי
קשת דלי
קשת דגים
עקרב ומאזניים
מאזניים מאזניים
עקרב ועקרב
מאזניים עקרב
עקרב וקשת
מאזניים וקשת
מאזניים ודגים
bottom of page