חיפוש

המהלכים המשמעותיים של הכוכבים בחודשים הקרובים והשפעתם על המזלות


המהלכים המשמעותיים של הכוכבים בחודשים הקרובים והשפעתם על המזלות

ההורוסקופ שמפורסם על ידי מדי שבוע הוא על פי השיטה המערבית, מה שאומר שהוא על פי התאריכים הלועזיים מינואר עד דצמבר ולא עפ"י החודשים העבריים ולכן, ההורוסקופ מפורסם בסוף דצמבר ובכל זאת, מאחר וצפויים לנו עד סיום השנה הלועזית הנוכחית שינויים משמעותיים, החלטתי לפרסם טעימה קטנה עבור כל מזל על השינויים הצפויים. לפגישה אישית להבנת התהליכים האישיים כדי להפיק מהם את הטוב ביותר 050-8344816 חגית.

והרי התחזית :

ב 10/10/17 יופיטר יעבור למזל עקרב וישהה בו עד ה 11/18. כרגע הוא במזל מאזניים, שמתקשר לזוגיות, שותפות, עבודת צוות, צורך בפשרות וכד' והיו התמודדויות רבות ביחסים בשנה האחרונה.

יופיטר מרחיב את החוויות, את הידע, את ההבנה, מייצג אופטימיות, צמיחה, נדיבות ושפע.

המעבר לעקרב, שהוא מיסוד המים ומבטא רגשות עמוקים ורבדים עמוקים וגם טרנספורמציה, מחבר אותנו לרגשות העמוקים שלנו ולפתח אינטימיות עם עצמנו ועם אחרים.

מאחר ויופיטר מרחיב ומעצים, את הטוב ויש לציין שגם את הרע, ככל שנתמקד במשהו ונתחבר לאנרגיה הקוסמית ולאמונה, נצליח יותר.

הסכנה עם יופיטר בעקרב זו ההגזמה ברגשות, באובססיביות, בבזבזנות, ביצריות מוגזמת, ולכן חשוב להיות במודעות, להתחבר לעוצמה של העקרב, להחלטיות, מחויבות ובעומק הדברים ולצד הפסיכולוגי ולא בשטחיות.

יופיטר מתקשר גם לידע ולאמונה וזו תקופה שבה רבים יתחברו למיסטיקה, לרוחניות, למה שנסתר וגם לדת. הסכנה היא מהפנאטים הדתיים שעלולים להקצין עוד יותר.

טלה:

בשנה הנוכחית יופיטר שוהה בבית מערכות היחסים שלכם ושם נדרשה ונדרשת עדיין השקעה ביחסים בפתיחות, ברגש וכל מה שקשור בדינמיקה הבין אישית. הרבה חיפושים של מה שמספק אתכם בחיים האישיים ובכלל.

באוקטובר כשיופיטר יעבור לבית 8 שקשור לפסיכולוגיה ולכספים, נושאים האלה יהפכו משמעותיים יותר עבורכם, גישה לכסף, משמעותו עבורכם והזדמנויות פיננסיות. ויופיטר יעניק לכם עוצמה נפשית והבנה פסיכולוגית שיעזרו לכם להתמודד נכון עם האחריות הצפויה לכם בהמשך עם מעבר שבתאי לבית הקריירה בדצמבר.

שור:

בשנה החולפת רבים מכם השקיעו ועדיין משקיעים בהתפתחות והתקדמות בקריירה. ההתקדמות נעשית בעקר תוך כדי למידה ובאוקטובר יעבור כוכב יופיטר לעקרב ולבית הזוגיות שלכם וישהה בו שנה ויעביר את הזרקור וגם הזדמנויות לתחום זה.

בנוסף צמידות ונוס מרס בבתולה תעניק לכם הזדמנויות נוספות להתאהבויות חדשות או רענון הקיימות וגם להחליט על צעדים נוספים למימוש הזוגיות והמשפחתיות.

כך שבסיכום השנה שאנחנו מסיימים הייתה מרגשת למדי והשנה שלאחריה תביא עמה עומק לתחום הזוגי.

תאומים:

בשנה האחרונה עסקתם הרבה במה שקשור בעניינים שבלב, ביצירתיות, בקשרים רומנטיים ובחיזוק הקשרים עם הילדים וגם סגירת מעגלים עם מערכות יחסים שזמנן עבר וצורך לבנות קשרים טובים יותר או לחזק את הקיימים. למסד.

מעברם של יופיטר לעקרב ושל שבתאי למזל גדי יעבירו את הפוקוס לעבודה וביסוס חומרי.

יגיעו הזדמנויות ותידרש מכם השקעה והתמקצעות והשמים הם הגבול.

סרטן:

בשנה הנוכחית ההתמקדות היא במקצועיות וצמיחה כלכלית ובכל מה שקשור לתא המשפחתי ומגורים. רבים מכם עברו דירה, שיפצו וכד'.

מעבר יופיטר לעקרב, באוקטובר, יביא עמו תוצאות להשקעה והקלה ותקופה זו גם קשורה אצלכם לילדים וליצירה, כלומר הרחבת משפחה או חיבור לצד היצירתי שבכם, אמנות או כתיבה

שבתאי יעבור בדצמבר לגדי ולבית הזוגיות שלכם ויביא עמו את הצורך למיסוד והתייחסות רצינית יותר למערכות היחסים שלכם.

אריה:

השנה החולפת מאופיינת בשינויים, תנועה, היכרויות שונות, לימודים, הרבה אקשן ויצירת מסגרת חופשית יותר, מעבר יופיטר לעקרב ימקד אתכם בנושאים הקשורים לבית ולמשפחה, אם זה מגורים ואם בית פיזי. שנה טובה לרכישת דירה, לשפץ והכי חשוב ליצור תא משפחתי כמו שאתם רוצים.

בדצמבר שבתאי יעבור לגדי, שם ישהה כ- 3 שנים ובתקופה זו תתמקצעו, תדרשו להשקיע בגופכם ובשמירה על בריאותכם ולהשקיע במקצועיות וביסוס.

בתולה:

השנה החולפת היא לא מהקלילות שחוויתם, בשל אחריות משפחתית או צורך לטפל ולדאוג באופן קבוע לבן משפחה, שזה לא תמיד קל ויוצר כובד מסוים ותחושת אובדן החופש האיש, אך היו בה הזדמנויות לצמיחה כלכלית ומי שהשכיל לתפוס הזדמנויות והשקיע, הצליח.

באוקטובר יופיטר יעבור למזל עקרב ויכניס עומק וישירות לדיאלוג האישי, לימודים והתעניינות במה שמעבר לגשמי ויביא לחייכם הכרויות וחברויות עמוקות ומעניינות.

מאזניים:

השנה החולפת העבירה אתכם שיעור באני העצמי. הצבת יעדים תוך מחשבה על עצמכם ולא רק על אחרים. ורבים מכם החליפו עבודה, סיימו מערכות יחסים, שדרגו קיימות עם בן הזוג תמך ואחרים יצרו מערכות יחסים זוגיות חדשות ונכונות יותר. התהליך עוד לא הסתיים לחלוטין, אך אתם כבר מרגישים את התוצאות.

מעבר יופיטר לעקרב יאפשר לכם להפיק תוצאות מהשינוי הפנימי ותוכלו לקדם עצמכם לכלל מעשה לשיפור הביסוס המצב הפיננסי וזה תקף למי שאכן עשה עבודה עצמית ושינויים.

בדצמבר כשיעבור שבתאי למזל גדי הבית יתפוס מקום חשוב בחייכם ויתקשר לביטחון הרגשי.

עקרב:

השנה החולפת של העקרבים היתה שנה של מודעות, התפתחות אישית ופיננסית.

נבירה עצמית רבה כדי להבין מה מניע אתכם מבחינה כספית ואישית והתפתחות כדי לחיות כפי שנשמתכם רוצה ולא רק להתעסק בחומר וזאת במקביל ללקיחת אחריות בנושא הכספי, טיפול בחובות וצמיחה כדי לבנות מערך כספי טוב יותר לשנים הבאות.

מי שאכן עשה תהליכים אלה ולא התחמק מהשיעורים, יקטוף את הפירות בשנה הקרובה.

יופיטר עובר למזל שלכם ומביא עמו הזדמנויות לצמיחה אישית ושבתאי שיעזוב את בית הכספים ישחרר אתכם מהצורך להתעסק כל כך הרבה בחומר ותוכלו לאפשר לעצמכם להשקיע ולעסוק בדברים שאתם אוהבים ולהרחיב אופקים.

קשת:

בשנתיים האחרונות אתם עוברים שיעור בלקיחת אחריות אישית ודינמיקה רבה מול ארגונים, מוסדות, קבוצות חברים וכד'. לא תמיד זה קל, אבל הקשרים שיצרתם בשנה, שנתיים האחרונות ילוו אתכם שנים רבות. השנה אופיינה בניפוי אנשים שלא מתאימים לדרככם וגיבוש העצמי תוך אובדן תמימות מסוימת.

מעבר יופיטר למזל עקרב יאפשר לכם לשקם את עצמכם, את האמונות, להתחבר לתודעה גבוהה יותר ובדצמבר כששבתאי יעבור למזל גדי תרגישו הרבה יותר חזקים ובטוחים בעצמכם כדי לקדם עצמכם למטרות כספיות, מעניינות וגם ערכיות.

גדי:

בשנה החולפת היתה התעסקות רבה בקריירה, מעמד, התקדמות ועבודה פנימית וגם שינויים במבנה המשפחתי. בנייה צעד אחר צעד של עצמכם ושל מעמדכם.

מעבר יופיטר לעקרב יביא עמו עניין רב לחיי החברה שלכם והיכרויות רומנטיות עשויות להגיע דרכם ולאלה מכם שקשורים למוסדות וארגונים או שיש להם עניינים אתם, יהיה קל יותר בשנה הקרובה ליצור את הקשרים המתאימים ולהתקדם ליעדים גבוהים יותר.

בדצמבר 2017 שבתאי עובר למזלכם לתקופה של 3 שנים ויעניק לכם אחריות, יציבות וסמכותיות ותוכלו לסלול את דרככם למקום שאתם רוצים בבטחון, נחישות והתמדה.

דלי:

השנה החולפת אופיינה בהרחבת האופקים שלכם, ביציאה מגבולות שהייתם כבולים בהם מסיבות אלה ואחרות, ביצירת קשרים, פיתוח האינדיבידואליות שלכם וההתפתחות המקצועית היתה אטית או מאחורי הקלעים ורבים מכם מחכים לפריצה או לשינוי שאכן יקרה, החל מחודש אוקטובר, שבו יעבור יופיטר למזל עקרב. תוכלו להתקדם לעבר היעדים שעליהם אתם חולמים.

התהליך מצד אחד יעלה אתכם למעלה ומצד שני יחדיר בתוככם תחושת אחריות וכבדות. התהליך יהיה כרוך בלקיחת אחריות והחלטיות פנימית למעשים שלכם.

דגים :

השנה החולפת הצריכה מכם התעסקות בחומר, בערכים, בקבלת אחריות אישית בקריירה או במסגרות אישיות, התמודדות עם סמכויות או מוסדות שאתם לא בהכרח אוהבים. כן, נדרשתם לאחריות וככל שלקחתם על עצמכם אחריות תוגמלתם יותר גם רגשית.

אחריות והערכה עצמית הביאו עמם אהבה ומיסוד. מי שבחר או בוחר לבטל עצמו מפסיד כפליים.

באוקטובר, עם מעבר יופיטר לעקרב תוכלו לראות תוצאות להשקעה ותוכלו לפרוץ לכיוונים חדשים, מדצמבר גם הקשרים החברתיים ומול מוסדות וארגונים יתגברו.

לסיכום: מי שעושה עבודה עצמית ולוקח אחריות מתוגמל באהבה והצלחה.

נייד: 050-8344816

99 צפיות