חיפוש

מרקורי בנסיגה (רטרו) בשור

מרקורי ברטרו במזל שור -

הנסיגה מתחילה באופן רשמי ב 9/4/17 ומסתיימת ב 2/5/17 אך השפעתה מורגשת לפחות כשבוע לפני ושבוע אחרי והפעם מאחר והיא מתחילה במקביל לוונוס שנסוגה (נסיגתה מסתיימת בעוד כשבוע) נרגיש תהליך שנמשך, למרות שפחות פנימית ויותר תקשורתית ומעשית.

השפעת הרטרו של מרקורי לרב מאטה או מריצה אותנו ונוצרות תקלות בהתאם למזל בו מרקורי נמצא, למפת הלידה וההתפתחות האישית וזה לא קורה כדי להציק ובטח שלא להעניש.

האטה כדי שנתבונן במה שצריך, נבין, ננקה, נשנה ונטפל. אם נתעלם ? התקלות ימשיכו ביתר שאת. נושאים שנמצאים זמן רב בבחינה ו/או תקועים, זה הזמן להחליט.

בזמן הרטרו טוב להגיע להחלטות על דברים שהתחילו לפניו, אך לא להחלטות והסכמים חדשים כי אפשר לפספס פרט או להיגרר למשהו שבכלל לא רצינו. לא להיכנס למשהו חדש בחיפזון.

יש שנמנעים מהחלטות וחתימה על חוזים בתקופות אלה, אך חתימה על חוזה לא יכולה להיות לא טובה לכולם, אם אחד מפסיד השני מרוויח ואם אצלכם הנסיגה שחררה את מה שהיה תקוע, אז תהיו בצד שמרוויח.

שור הוא מיסוד האדמה והרטרו במזל זה משפיע על נושאים הקשורים לערכים, כספים, הרגשת בטחון אישי וצורך ביופי והרמוניה.

בתקופה זו נושאים אלה נבחנים, האם יש לנו בטחון כלכלי, רגשי, ביסוס ?

השאלות עולות ובשלבים שונים של הרטרו התובנות מגיעות וגם שלב המעשים.

נושא מערכות היחסים מושפע אף הוא ואנו מתבקשים לבדוק את מהות היחסים, האם הם מאהבה, מפחד, מנוחיות והאם זה מתאים לנו או לא ? ומאחר ומרקורי מייצג תקשורת, זה גם זמן להקשיב ולדבר.

אנו רואים את הדברים בצורה ריאלית יותר בתקופה זו ולא תמיד זה טוב, כי גם את הדברים הפחות טובים אצל האחרים אנו רואים, שימרו על פרופורציה גם אנחנו משתקפים בדרך שונה בתקופה זו.

זהו זמן טוב לחידוש קשרים מהעבר שנותקו, זמן לבקש סליחה ולסלוח בלי אגו ופחד. אין הכרח להישאר בקשר, אך רצוי לטהר את הנדרש ולעמוד על הקרקע בטוחים ומבוססים יותר, זו מטרתו של הרטרו הנוכחי ואם עובדים אתו נכון, יוצאים ברווח גדול.

כדי להבין את השפעת הרטרו וההזדמנויות שהוא מקנה באופן אישי, יש צורך במפה אישית. מוזמנים אלי לפגישה או לשיחה טלפונית כדי להפיק את המיטב.

זכרו לאהוב תמיד כי אהבה היא מהות הכל.

חג שמח,

חגית דאבוש – 050-8344816

63 צפיות