חיפוש

מזל בתולה


בתולה – 23 באוגוסט – 22 בספטמבר - השמש עוברת למזל בתולה והאנרגיות משתנות.אריה הקודם לה הוא מלכותי ורואה עצמו ככוכב ראשי בדרמה של החיים ומסתכל עליהם בגדול, אך הבתולה היא מיסוד האדמה, מעשית ודקדקנית כנמלה חרוצה ומלאת ענווה ונכונות לעזור, לשרת, לעשות את המקום טוב יותר, לשפר ולהשתכלל בטכניקה עדינה ובכל מה שמדויק ולטהר כל מה שהוא נוגע בו.בתולה מאופיינת גם בכבוד, ביעילות, בהבנת המשאבים וניצולם בדרך הנכונה. מאפיין נוסף של בתולה הוא נושא הבריאות, מודעות לתזונה נכונה, רפואה אלטרנטיבית ותחזוק הגוף וניקיון פיסי וסביבתי. מודעות למכלול גוף נפש ושמירה על איזון. ארכיטיפ בתולה מזוהה עם ביקורתיות וציניות, אך למעשה הביקורתיות והציניות הן מרצון להגיע לטוהר ולקדושה והדרך לשם דורשת, יושר, דייקנות, איזון ובריאות ובמקרה שהבתולה אינה מאוזנת היא מקצינה לכיוון של ביקורתיות יתר ושליטה.

איזון ומודעות נדרשים בכל ארכיטיפ והדרך אל האיזון רצופה עבודה עצמית והתפתחות. כשהבתולה מאוזנת האדם יכול להיות המרפא הטוב ביותר, איש הכספים המדויק והישר מכולם וגם טכנאי מוכשר. אנשים שאינם מושכים תשומת לב, אך תורמים רבות לעולם.

מזל טוב לבתולות המוכשרות

*****

חשוב לדעת שכשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם.

השמש היא מה שאנו שואפים להיות, אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד מאתנו שונה ומיוחד.

להכוונה וייעוץ עפ"י מפה אישית – חגית דאבוש 050-8344816

51 צפיות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©  2014 by Hagit Dabush Astrology. Peoudly created with Wix.com            

 

© כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש אסטרולוגיה. נוצר ע"י Wix.com

  • Wix Facebook page
  • WhatsApp-PNG-Image-1.jpg
  • Instagram