top of page
חיפוש

הורוסקופ שנתי 2017


שנת 2017 כבר כאן והרי התחזית השנתית !

(סקירה כללית ואחריה פירוט לכל מזל. תחזית זו הינה כללית. לתחזית אישית ומדויקת קיבעו פגישה אישית 050-8344816).

******

עד לחודש 10/17 אין מעברי כוכבים גדולים למזלות אחרים וההתרחשויות שמשפיעות עלינו הם היבטים בין כוכבים, רטרו של הכוכבים הגדולים ומעברי הכוכבים האישיים והמהירים, כך ששנה זו היא המשך של השנה הקודמת מבחינת בנייה והתפתחות אישית ומקצועית לכל אחד בהתאם למזלו ולמפה האישית שלו. שינויים שאליהם שואפים ומתכננים וכחלק מתהליך

יופיטר ואורנוס שנמצאים זה מול זה יוצרים צורך בשחרור ממוסכמות ופיתוח האינדיבידואליות. אני מול הקבוצה, אני מול אנשים אחרים... שוב, כל אחד בהתאם למפתו וישפיע בהתאם על שינויים מקצועיים וגם ביחסים אישיים. מערכות לוחצות וכפייה לא יתקבלו בשתיקה ואו שיחול שינוי או ש"יישברו הכלים".

רומנטיקה לא תחסר ובסה"כ זו שנה טובה עם פוטנציאלים רבים להגשמה ואהבה.

קבלו אותה בשמחה וזכרו לאהוב תמיד כי אהבה היא מהות הכל <3 *****

טלה - 21 במרץ עד 19 באפריל

לאחר שנה של תוכניות, חלומות ויוזמות שונות, הגיע הזמן ליישם את המטרות שלכם וזה יקרה בהדרגה בשנת 2017, כן, אתם האימפולסיביים מקבלים הזדמנות לבנות דברים בצורה שקולה.

מערכות היחסים דומיננטיות בחייכם בשנה זו ובחלקה הראשון של השנה יקבל נושא זה דגש מיוחד עם מעבר ונוס למזלכם ב 2/17. ונוס תשהה בטלה לסירוגין (רטרו) עד ל 5/17.

ונוס מגיעה כדי לעשות סדר בעולם הרגש ותגרום לכם לבדוק האם מערכות היחסים שלכם מספקות אתכם או לא ונוס מתייחסת גם לצד הפיננסי ותשפיע גם על שותפויות עסקיות ובחינתן. מה שלא מתאים יסתיים, מה ששווה מאמץ יטופל ומה שטוב יטופח באהבה.

בנוסף, עד אוקטובר יופיטר, כוכב שמסמל שפע והזדמנויות נמצא בבית מערכות היחסים שלכם ומשפיע מטובו בתחום זה. היבט הרמוני בין שבתאי הרציני ליופיטר, לאורך תקופה זו יעניק מתינות והתנהלות בונה שבעזרתה תוכלו להעשיר יחסים קיימים בדרכים חדשות.

טיולים ונסיעות משותפות לחו"ל יאפיינו את מערכות היחסים הזוגיות וגם המקצועיות בשנה זו. לסיכום, מאימפולסיביות ותשוקה שלא תמיד בונה, "תגדלו" לתוך יחסים מתאימים יותר ויציבים תוך הכרה בחשיבות מערכות היחסים השונות בחייכם.

קריירה - השנה מתחילה כשמרקורי ברטרו בגדי ובבית הקריירה שלכם ואתם כבר בתוך תהליך של בדיקה ושינוי או שיפור הקיים. שאפתנות לא חסרה לכם והחתירה היא לכיוון תפקידי ניהול, אך תוך תקשורת רבה עם אנשים. לכם לא מתאים ועל אחת כמה וכמה בשנה זו, להיות בודדים בצמרת. התקדמותכם קשורה לבנייה וטיפוח יחסים בינאישיים והיבטים מסוימים מראים לנו שלא כולם יפרגנו וחברים אפילו יאכזבו, אבל זכרו את המטרה ואת צרי העין שלחו לדרכם באהבה וללא טינה.

ב 10/17 שבתאי עובר לגדי ויופיטר לעקרב וזה המועד שבו תחוו תחושת כוח והישגיות.

מעבר שבתאי לגדי הוא מאד משמעותי לקריירה ולחיזוק מעמדכם ויופיטר יעניק לכם עוצמה נפשית והבנה פסיכולוגית שיעזרו לכם להתמודד נכון עם האחריות הצפויה לכם.

תקופה טובה לעסקאות פיננסיות וקידום הנושא הם בחודשים 2-6/17 שבהם ונוס ומרס עוברים בבית הכספים. התוצאות יגיעו לאחר מכן.

זו שנה טובה עבורכם טליים יקרים, נצלו את השפע שהיקום מעניק לכם לקידום מקצועי, לשיפור מערכות היחסים שלכם ולשיפור הכוח הפנימי. *****

שור - 20 באפריל עד 20 במאי

שוורים יקרים, שנת 2017 מראה על תהליכים בתוככם פנימה וחוסר יציבות, רצון לשנות, ללמוד, לטייל, להתרגש וזאת בעקבות עומס רב או שגרה שמיצתה עצמה אצלכם,

בחירה בבריחה מאחריות תגרום לפספוס הזדמנויות, אך אתם השוורים ידועים בעקשנות שלכם, אז כדאי שתפעילו אותה השנה כדי להמשיך ולהגיע למטרות גם אם העומס כבד.

ההתפתחות וההתקדמות בשנה זו היא תוך עבודה ולמידה.

בחודש ינואר עם סיום נסיגת מרקורי יגיעו הזדמנויות חדשות להתבססות במקום קיים או חדש.

באוקטובר יעברו כוכב שבתאי לגדי ויופיטר לעקרב והעומס יוקל והמגמה תשתנה לכיוון השקעה באהבה, זוגיות, לימודים, אהבה. השקיעו בעבודה ובמצבכם הפיננסי עד אוקטובר 2017 והתמורה תגיע.

אורנוס שנמצא בבית התת מודע ודברים נסתרים, יוצר היבטים ליופיטר לאורך השנה ומראה על צורך בעבודה קשה מאחרי הקלעים ולאו דווקא באור הזרקורים ובהיבט נוסף על צורך לשים לב לדברים שמתרחשים מאחורי גבכם ולטפל בהם נקודתית.

במחצית הראשונה של השנה אם בשל עומס רב ואם מחוסר רצון להתחייב, יהיה קושי להשקיע ביחסים ולבססם, אך הזדמנויות להיכרויות מרגשות יגיעו. אלה מכם שנמצאים במערכות יחסים יכולים לשמור עליהם ואף להצית להבה מחודש בעזרת אנרגיה מינית ותשוקה בחודשים מרץ-אפריל שבהם מרס ישהה במזלכם. רומנים נסתרים יכולים גם הם להיות הדרך שבה תתבטא אנרגיה זו אצל חלקכם.

בחודש יוני ונוס תעבור למזלכם ותביא אתה את הרגש והאהבה, הרצון להשקיע ביחסים קיימים לשפרם ולבססם ולפנויים להשקיע במציאת פרטנר מתאים למערכת יחסים רגשית ומבוססת.

השפעה נוספת של ונוס במזלכם היא אופציות לשפר את מצבכם הפיננסי באמצעות עבודה נוספת, עלייה בשכר או הכנסות גדלות לעצמאים שביניכם.

ובחודש אוקטובר, צמידות ונוס מרס בבתולה תעניק לכם הזדמנויות נוספות להתאהבויות חדשות או רענון הקיימות וגם להחליט על צעדים נוספים למימוש הזוגיות והמשפחתיות.

באוקטובר עובר כוכב יופיטר לעקרב ולבית הזוגיות שלכם וישהה בו שנה ויעביר את הזרקור וגם הזדמנויות לתחום זה.

כך שבסיכום השנה שלפניכם תהיה מרגשת למדי והשנה שלאחריה תביא עמה עומק לתחום הזוגי.

לסיכום, שנת 2017 תהיה עמוסה בעשייה ועם עליות וירידות רגשיות, אך תביא עמה תמורה להשקעה בכל התחומים. נצלו את ההזדמנויות והתקדמו עוד שלב למטרה העליונה של חיים נוחים, אוהבים ומספקים. *****

תאומים - 21 במאי עד 20 ביוני

תאומים יקרים, שנה חדשה ועמוסת פעילות צפויה לכם.

שנה עם עשייה רבה ולמרות שלעתים התחושה תהיה של צעד קדימה, שניים אחורה התוצאה הסופית לעשייה תהייה התקדמות רבה.

היבטי אורנוס ויופיטר יעוררו אתכם חברתית ואישית והכרויות מפתיעות ומעשירות צפויות.

שנת 2017 ממשיכה לעסוק באהבה ולהדגיש את נושא מערכות היחסים בחייכם.

שבתאי שבמזל קשת מבקש לקבל אחריות, לבחון ולבדוק את מערכות היחסים הזוגיות ושותפויות, לבסס או לפרק. לא באימפולסיביות, אלא בשיקול דעת מתון וישהה בקשת עד דצמבר 2017.

יופיטר שבמאזניים מספטמבר 2016 ועד אוקטובר 2017 ממשיך להשפיע מטובו על הקשרים עם הילדים, על היצירתיות וגם על היחסים הרומנטיים.

חודשים אפריל, אוגוסט ונובמבר יהיו מאתגרים רגשית בשל נסיגת מרקורי. עקבו אחר התחזיות השבועיות להיעזר בהן בזמן אמת.

מערכות היחסים קשורות גם לשותפויות עסקיות ועבודה משותפת יכולה להפיק מכם יצירתיות רבה, רעיונות חדשים ויציאה לדרך חדשה ומרתקת.

היצירתיות יכולה להתבטא גם בתחביב ולא דווקא בעבודה. יצירתיות יכולה להתבטא גם ביזמות. אם אין לכם תחביב יצירתי כדאי לכם לנסות השנה להצטרף לסדנא או קבוצה ולהתחיל.

קריירה – השנה מתחילה עם מרס וונוס בדגים שיביאו עמם אפשרויות מקצועיות חדשות שישפרו את מעמדכם. זכרו ששיתוף פעולה יועיל לכם. את התמורה החומרית תראו מאמצע השנה ואילך. השקיעו והתוצאות יגיעו.

זוהי שנה די "הרפתקנית" לקראת שנה שתהיה יותר כבדה ואחראית.

*****

סרטן 21 ביוני עד 22 ביולי

סרטנים יקרים, שנת 2017 היא שנה של שינויים והחלטות משמעותיות עבורכם.

שנה של התפתחות מקצועית וכלכלית, אך גם הבית והמשפחה מהווים חשיבות גבוהה מאד בשנה זו והניסיון להגשים את השאיפות המקצועיות והכלכליות במקביל לבניית בית או משפחה או השקעה במשפחה קיימת יגרמו למתח בחצי השנה הראשונה עם הדגש לחודשים מרץ-מאי בהם ישהו בבית הקריירה שלכם ונוס ומרקורי (כולל נסיגת מרקורי).

תקופה זו חשובה להשגת המטרות שלך והפרטנר שלך יצטרך להבין ולקבל את התהליך או להמשיך.

עבודה חדשה, פרויקטים חדשים וחדשניים יעלו אתכם כתה, אך ידרשו השקעה גדולה.

חשוב לשמור על ראש פתוח ולהאמין בעצמכם וברעיונות שלכם ולא להיצמד לקיים.

בחודשים יוני –יולי האנרגיות שלכם יהיו בשיאן ותמגנטו אל חייכם אנשים רבים ולפנויים שביניכם יזדמנו היכרויות מלהיבות. זוהי תקופה יפה להשקיע ביחסים קיימים ולהצית את הלהבה באהבה לאחר התקופה שהיה לחוצה בעבודה ועשייה.

בחודש אוקטובר יופיטר יעבור למזל עקרב. מעבר זה יביא עמו תוצאות להשקעה והקלה ותקופה זו גם קשורה אצלכם לילדים וליצירה, כלומר הרחבת משפחה או חיבור לצד היצירתי שבכם, אמנות או כתיבה.

בנובמבר צמידות ונוס ליופיטר בעקרב תשוקה לזוגיות חדשה או קיימת.

רגע לפני שנת 2018, בדצמבר, שבתאי עובר למזל גדי ולבית הזוגיות שלכם, שם ישהה 3 שנים ויגרום לבדיקה מדוקדקת של היחסים, למגורים משותפים, מיסוד, ביסוס או פירוק, אבל זה כבר שייך לשנת 2018 ואילך. *****

אריה - 23 ביולי עד 22 באוגוסט

שנת 2017 תהיה שנה מעניינית ומספקת עבורכם, אריות יקרים, שנה של תנועה, לימודים, נסיעות ופתיחות לרוחניות ותרבויות אחרות.

שינוי מגורים, מעבר או שיפוצים צפויים גם הם בחסות יופיטר שבמאזניים ומעברו לעקרב באוקטובר 2017.

יופיטר יאפשר היכרויות רבות, בנסיעות, לימודים ולמעשה בכל מקום בשל נטייתו להרחיב את המארג החברתי וליצור תנועה בחיים.

היבט בין יופיטר לאורנוס מרחיב את התודעה לידע חדש, דרך עולם הרוח או השכלה גבוהה.

היבט זה יאפשר לכם להעביר את הידע שלכם לאחרים בצורה חדשנית.

הכוח העיקרי שלכם בשנה זו הוא היכולת לחשוב אחרת, לשנות כיוון אם צריך וניהול אסטרטגי נכון להשגת המטרות. הגיע הזמן לקבל את התמורה הגבוהה ביותר להשקעה ארוכה.

כבר מתחילת השנה מרס שבדגים מעניק אנרגיות להתקדם ולהתפתח ובחודש פברואר ההצעות והרעיונות יציפו, בחודש מרץ כבר תבצעו אותם.וביוני כבר תקצרו תמורה חומרית להשקעה.

באוגוסט, נסיגת מרקורי בבתולה תעורר צורך בבדיקה והתארגנות כספית נכונה יותר.

שבתאי שישהה בקשת עד לסוף שנת 2017 מבסס יחסים רומנטיים קיימים וגם גורם לרצות בקשר רציני ומבוסס לפנויים שביניכם. ונוס תעזור במטרה זו בחודשים פברואר-מאי כשתיצמד לאורנוס ותעורר עניין והתלהבות בכם וכלפיכם בהיכרויות חדשות וביחסים קיימים.

בחודש אוגוסט, ונוס עוברת לאריה ותלבה את הרצון לרומנטיקה ותשוקה.

תקופה טובה נוספת להתאהבות ומיסוד יחסים תהיה בדצמבר 2017 כששבתאי יעבור לגדי וונוס לקשת. כך שיהיו הזדמנויות לא מעטות השנה, נצלו אותן.

בשנה זו ההורים שביניכם ימצאו עצמם משקיעים רבות בילדים ואצל אחרים הרצון מתעורר.

בדצמבר שבתאי יעבור לגדי, שם ישהה כ- 3 שנים ובתקופה זו תתמקצעו, תדרשו להשקיע בגופכם ובשמירה על בריאותכם ובמקצועיות.

*****

בתולה - 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

שנת 2017 מתחילה עם התרגשויות ואהבה בחסות ונוס ומרס במזל דגים שמביאים עמם אנרגיה והלך רוח רומנטי ביחסים קיימים וליצירת חדשים.

נפטון כוכב האהבה הטהורה ממוקם זמן רב במזל דגים ומעברים אלה ואחרים בשנה זו יוצרים הזדמנויות משמעותיות לקידום התחום גם בחודשים יוני ומאמצע ספטמבר עד אמצע אוקטובר. שמרו על לב פתוח, גם אם חוויתם אכזבות בעבר. ההווה והעתיד הם חדשים וצרו לעצמכם את היחסים שלהם אתם כמהים.

כוכב שבתאי ששוהה בקשת עד דצמבר 2017 הביא עמו אחריות משפחתית או צורך לטפל ולדאוג באופן קבוע לבן משפחה, שלא תמיד קלה ויוצרת כובד מסוים ואף תחושת אובדן החופש האישי, אך הימנעו מצעדים רגשיים כגון התנתקות, כי יש פה שיעור בלקיחת אחריות תוך הגדרת גבולות לעצמך ולאחרים עד כמה אתה יכול ומוכן להשקיע ולא מתוך כפייה ומניפולציה רגשית.

לרבים מכם צפוי שינוי מגורים, שיפוץ או מעבר אם טרם עשיתם זאת בשנה האחרונה.

יופיטר במזל מאזניים עד אוקטובר 2017 ומדרבן לשיפור המצב הכלכלי ואף עוזר להשיג את המטרה או לפחות ליצור את הדרך הנכונה עבורכם לשיפור המצב.

במרץ מרקורי יעבור לבית הכספים הגדולים שלכם ובאפריל יבצע נסיגה. בתקופה זו נדרשת זהירות כפולה ומכופלת בעסקאות, במאי דברים ישתחררו וקידום מקצועי ופרויקטים חדשים וטובים צפויים. ביוני כבר תוכלו להרגיש מסופקים.

מרקורי עובר למזלכם בשבוע האחרון של חודש יולי ובשל נסיגתו במזלכם ישהה בו לסירוגין עד סוף ספטמבר 2017. בתקופה זו תעבדו על האני הפנימי והתווית הדרך שלכם בצורה מגובשת עוד יותר.

התקופה יכולה להיות מבולבלת, אך שחרור של דפוסים שאינם מתאימים לכם יותר תוביל אתכם למקום טוב בהרבה.

באוקטובר יופיטר יעבור למזל עקרב ויכניס עומק וישירות לדיאלוג האישי, לימודים והתעניינות במה שמעבר לגשמי ויביא לחייכם הכרויות וחברויות עמוקות ומעניינות.

*****

מאזניים - 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

בני מזל מאזניים יקרים, מזה תקופה ארוכה אתם כבר בתוך תהליכים של שינויים, הבנה והתמודדות עם מערכות יחסים שונות והבנה בצורך לחזק את עצמכם ולרצות פחות אחרים על חשבונכם.

מיקום יופיטר במזלכם ויצירת היבט לאורנוס המרדני מראה על המשך התהליך תוך נקיטת צעדים לשינוי.

השינוי יתבטא בהבעת הרצונות ואף התעקשות גם אם הצד שמולכם לא יאהב את זה.

אתם מוכרים בטוב הלב, האכפתיות והרצון לשמור על הרמוניה כמעט בכל מחיר וההתעקשות שלכם יכולה לתפוס אחרים בלתי מוכנים.

זהו תהליך ארוך בתוככם, המשיכו בו מתוך הבנה שזהו שיעור לפיתוח האני העצמי, להצבת יעדים תוך מחשבה על עצמכם ולא רק על אחרים. מי שאוהב ומכבד אותך יפרגן ויתמוך בדרכך ומי שלא, כנראה יאלץ להמשיך בדרכו.

התפתחות זו יכולה לגרום להחלפת מקום עבודה, לסיומי מערכות זוגיות או חיזוק קיימות שבהן בני הזוגי יתמכו. בכלל תתקשו להישאר ביחסים מעורערים מתוך הבנה של מה שאתם באמת רוצים.

רב האקשן יתרחש בחודשים פברואר-מאי שבהם מרס תשהה במזל טלה ואף תבצע נסיגה.

מעבר זה יכול גם להביא עמו אהבות חדשות ושונות ממה שהכרתם עד היום.

חודש יולי מתאים לרומנים מהנים ולאו דווקא מחייבים.

באוקטובר נוכחות וונוס ומרס במזלכם יגבירו את הצורך באהבה ותשוקה בחייכם. בזמן זה תבדקו את עצמכם בתוך מערכות היחסים ואת רמת המחויבות שלכם אליה, בסגנון של יחסינו לאן.. והמקום יכול להיות נעים במיוחד.

קריירה – בני מזלכם יצירתיים, אך לא תמיד יש לכם את האומץ לבטא את היצירתיות מבחינה מעשית וחלק מההתפתחות שלכם תהיה גם בתחום זה, אומץ ונחישות.

השנה מתחילה עם אנרגיות של עשייה ויצירתיות פרקטית. התמקדו בעשייה של מה שאתם אוהבים גם אם זמן רב אתם "יושבים על הברזלים".

בחודשים מאי עד אוגוסט רצף מעברים תוכלו לבצע שינוי מקצועי תוך יצירת קשרים מתאימים.

באוקטובר עם מעבר יופיטר לעקרב יבחן המערך הכספי לעריכת שינויים באם נדרשים כדי להתאים למטרות הפיננסיות שלכם ומשלב זה כבר תוכלו להתקדם.

לסיכום, זוהי שנה של שינויים פנימיים וחיצוניים. האמינו בעצמכם ובכשרונתיכם הרבים והגשימו חלומותיכם באומץ ונחישות.

*****

עקרב - 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

שנת 2017 צפויה להיות בסימן מודעות והתפתחות, מודעות לעצמכם, למניעים העמוקים שבכם, למה שנסתר ולהבין למה אתם פועלים כפי שאתם פועלים מבחינה כספית ואישית.

לעתים קרובות אנו פועלים מתוך פחדים וחיפוש בטחון ולא מתוך מה שגורם לנו לסיפוק, הנאה והגשמה ובשנה זו תדרשו להגיע לתשובות ע"י טיפול ו/או לימוד רוחני, פסיכולוגי.

תהליך זה יאפשר לכם להגשים את עצמכם ולחיות כפי שנשמתכם הגבוהה רוצה ולא בתוך מעטפת הגנה חומרית שאינה יציבה או גורמת לשמחה.

במקביל, שבתאי בגדי ממשיך את תהליך לקיחת האחריות בנושא הכספי. טיפול בחובות פיננסיים שלך ושל הקרובים לך כדי להשתחרר מעול זה בדרך למטרה. נוכחות שבתאי בגדי עד דצמבר 2017 תבנה את המערך הכספי שלכם לשנים הבאות.

באוקטובר, יופיטר עובר למזלכם ויביא לכם אנרגיות מחודשות וטובות לצמיחה אישית וכלכלית.

אלו מכם, שנמצאים במצב פיננסי יציב יכולים למצוא סיפוק והגשמה ע"י התנדבות ופעילות הומניטארית, תוך שינוי מערך העבודה כדי לפנות את הזמן הנדרש.

אהבה וזוגיות: השנה מתחילה עם ונוס ומרס במזל דגים שיפעילו את הצורך ברומנטיקה ואהבה תוך בחינה האם יחסים קיימים יכולים לענות על הצורך הזה ואם לא, סביר להניח שכבר לא תרצו להישאר שם. אצל הפנויים שביניכם הצורך באהבה יגבר ויעורר אתכם לחפש את הנשמה המתאימה.

ביוני, עם מעבר ונוס לשור הרומנטיקה ואהבה תעלה שלב לזוגיות יציבה יותר, מיסוד, מעבר למגורים משותפים וכד' ולאלה מכם שטרם מצאו את הפרטנר המתאים תהיה תקופה מיטיבה נוספת.

צאו מאזור הנוחות והשתחררו.

באוקטובר מסתיימת תקופת חשבון הנפש ותתחיל תקופה של רגשות יפים ושיפור משמעותי בכל תחומי החיים.

*****

קשת - 22 בנובמבר עד 22 בדצמבר

קשתים יקרים, שבתאי שבמזלכם ישהה בו גם השנה, למעשה עד דצמבר 2017.

שבתאי מעביר אתכם שיעור בלקיחת אחריות אישית, בחיזוק עצמכם מול אחרים ובאיזון ציר הקבלה נתינה, כשבמקרה שלכם הנתינה גבוהה מהקבלה.

שבתאי במיקום זה כבר שנתיים ובתקופה זו אתם לומדים להיות נאיביים פחות ומתמודדים עם מצבים שבהם אתם צריכים להתמודד מול אנשים בסיטואציות שלא תמיד נעימות, תוך חוסר וודאות מי באמת לצדכם ומי לא ולכן אתם צריכים לווסת את העשייה שלכם למידה המתאימה לכם בלי לסמוך על אחרים. ההשפעה היפה של שבתאי הוא שהאנשים שכן לצדכם וחברויות אמתיות שנוצרות יהיו לשנים ארוכות.

שבתאי מכביד גם על הנושא הכספי / קריירה ומעורר שאלות לגבי המשך הדרך ואתם נדרשים להשקיע עבודה רבה ומקצועית תוך שיקול דעת ואחריות. התוצאות של העבודה הקשה הן אלה שיקדמו אתכם למקום שאליו אתם שואפים.

בחודשים מרץ אפריל תדרשו למאמץ כדי לקדם את הרעיונות שלכם, בעקר בשל התמודדות מול גורמים שאינם מפרגנים ומקשים, אך התעקשות והתמדה, תוך מקצועיות תביא את התוצאות אליהן אתם שואפים. אם אכן לא תתקפלו ותתמידו את התוצאות היפות תראו בסוף השנה.

אהבה – מערכות יחסים ואהבות הן המספקות והמהנות השנה.

היבט בין יופיטר ואורנוס מראים על התעוררות רגשית ושינוי גם ביחסים קיימים.

יחסים שמיסודם טובים יזכו לפרץ תשוקה. השקיעו, פצו על תקופות של ריחוק וחוו חוויות משותפות.

זה יהיה טוב מאד. יחסים שאינם טובים יהיו נפיצים ביותר.

לפנויים שביניכם הכרויות מפתיעות או כאלה שבתחילה מרגשות, אך שנראות קלילות ובלתי רציניות יכולות להשתנות ולהתפתח לאהבות גדולות.

אני לא מדגישה תקופות, כי כמעט רב השנה יש מהלכים שונים שמביאים עמם הזדמנויות וריגושים רומנטיים שונים. זו בהחלט שנה מספקת בתחום זה. מוזמנים לעקוב אחר התחזית השבועית לפירוט מעמיק יותר.

*****

גדי - 22 בדצמבר עד 19 בינואר

גדיים יקרים, שנת 2017 תאופיין בעבודה רבה. יתכן ועבודה זו היא לא בדיוק מה שתכננתם, אך היא תביא אתכם לביטחון לו אתם זקוקים.

אורנוס שבבית המשפחה יוצר היבט ליופיטר שבבית הקריירה ונראה שזוהי שנה של שינויים במגורים או המארג המשפחתי. אפשרות ראשונה היא שהקריירה דורשת מכם השקעה על חשבון המשפחה והיעדרות גבוהה מהבית יוצרת מתח עם בני המשפחה.

אפשרות שנייה היא הרחבת המשפחה שגורמת לקושי לתמרן.

אפשרות שלישית היא שילדים עוזבים את הבית והוואקום שנוצר גורם לכם להשקיע בעבודה כדי להתגבר על הריק.

כך או כך תצטרכו להשקיע ולהקפיד על שלל פרטים תוך שכלול היחסים הבינאישיים.

תהליכים אלה ירככו אתכם בשל הצורך לראות גם את האפור כדי להצליח לתפקד בכל העולמות ולהגיע ליעדים הגבוהים אליהם אתם שואפים.

השינויים המקצועיים הם כבר מתחילת השנה והם המשך של עבודת הכנה בשנה הקודמת.

באפריל ומאי תתחילו להרגיש את תוצאות העבודה ע"י קידום או בונוס כספי.

מאוגוסט תחל התקדמות נוספת לעמדת כוח ו/או עלייה בשכר/הכנסות.

אהבה – במחצית הראשונה של השנה מערכות היחסים שלכם לא יזכו לעדנה בשל עומס מקצועי, אשר יגזול את רב זמנכם והאנרגיות שלכם, אך ביוני עם סיום הרטרו של יופיטר בבית הקריירה ומעבר וונוס לבית הזוגיות עם חיזוקים נוספים, תוכלו להשקיע ולהביא הרמוניה ליחסים זוגיים ולייצבם. ולפנויים שביניכם יגיעו הזדמנויות טובות להיכרויות מלהיבות.

ספטמבר – אוקטובר גם הם חודשים שבהם הרומנטיקה תלבב ובאוקטובר יעבור יופיטר למזל עקרב ויביא עניין רב לחיי החברה שלכם והיכרויות רומנטיות עשויות להגיע דרכם.

בדצמבר 2017 שבתאי עובר למזלכם לתקופה של 3 שנים ויעניק לכם אחריות, יציבות וסמכותיות.

*****

דלי - 20 בינואר עד 19 בפברואר

בשנת 2017 תרחיבו אופקים ותצאו מהגבולות אשר נבנו מסביבכם. גבולות שאתם או אחרים בניתם לעצמכם.

יופיטר בקשת יעניק לכם צורך לידע, לטיולים ותחומי עניין חדשים ולא תוכלו להישאר במתחם צר.

תהליך זה לא קורה סתם, אלא לאחר תהליכים עמוקים שעברתם ושמהם התחזקתם מספיק כדי להתעקש על הדרך והאינדיבידואליות שלכם ולא משנה מה אחרים חושבים.

בתוככם יש אמונה בדרכם החדשה וחזון אמתי. דבקו בהם ואל תתנו לאנשים חסרי השראה לעכב אתכם בדרככם להגשמת חלומותיכם, שהם יישארו בגבולות שלהם, לכם זה כבר לא מתאים.

צאו ללמוד, לטיול מרחיב אופקים או לעבוד בארגון הומניטארי שעליו חלמתם, לא משנה מה, אפילו הצטרפות לקבוצה עם עניין משותף.

בפברואר, מרקורי עובר למזלכם וונוס ומרס לטלה ויעניקו לכם אנרגיה להתחלה חדשה בעבודה, לימודים או יציאה לטיול נכסף.

מחודש יוני תמצאו עצמכם מתעסקים בצד הפרקטי יותר בעבודה או לימודים ובאוקטובר עם מעבר יופיטר לעקרב ולבית הקריירה שלכם תוכלו לעלות דרגה בסמכות ובתפקיד.

אהבה – שנה משופעת בהזדמנויות לשיפור יחסים קיימים ויצירת קשרים רומנטיים חדשים צפויה לכם. השנה מתחילה עם ונוס במזלכם (תהליך שהתחיל כבר בדצמבר) וגורמת לכם לרצון לסיפוק אישי וגם להיראות מושכים במיוחד.

בפברואר מרס וונוס ייצמדו לאורנוס שליט מזלכם ויציתו בתוככם וביחסים קיימים תשוקה, שלא חשתם מזה זמן.

מפגשים לוהטים ומפתיעים צפויים גם לפנויים שביניכם (עכשיו כבר לא תופתעו).

בחודשים מאי עד יולי שלל התרחשויות בבתי הרומנטיקה והזוגיות מראים על ריגושים נוספים שיכולים בהמשך להפוך לקשרים יציבים.

סוף אוגוסט וספטמבר גם הם מועדים שבהם יחסים יהיו מלהיבים ויתכן אף מיסוד בקשרים קיימים.

לסיכום, שנה עם פוטנציאל גדול. פתחו את הלב והשאירו את חוויות העבר מאחור כי ההווה והעתיד הם החשובים וטומנים בתוככם את טעם החיים.

*****

דגים - 19 בפברואר עד 20 במרץ

דגיגים יקרים, שנת 2017 צופנת בתוכה התעסקות רבה בכספים ובערכים, קבלת אחריות אישית על עצמכם ואחרים. נושא חשוב הוא בדיקה כנה ואמיתית עם עצמכם על פי מה אתם עושים את הבחירות שלכם בחיים. האם שיקול חומרי משאיר אתכם בעבודה או יחסים שאינם מתאימים ?

האם אתם מסתירים עצמכם בצל כדי שלא יבחנו אתכם ?

אם כן, בדקו למה ומה מונע את ההגשמה האישית שלכם.

שבתאי בקשת מבקש מכם להתמודד עם סמכויות, להיות סמכותיים בעצמכם, להוציא לאור את הכישורים ואת התכונות הטובות יותר וגם את הפחות, לאגור כוח ולהתמודד עם משימות, אחריות כספית וגם תפקיד מאתגר.

היענות על אתגרים אלה תחזק אתכם ותתגמל אתכם חומרית וכך גם תרגישו עצמאים יותר ועם יכולת לבחור את מערכות היחסים והקריירות שלכם ממקום נכון יותר.

באוקטובר, יופיטר עובר למזל עקרב וזה הזמן שבו תוכלו לראות תוצאות להשקעה וזוהי תחילה של תקופה שבה אפשר לפרוץ גבולות.

אהבה - השנה נפתחת עם מרס וונוס במזלכם ואלה מעניקים לכם אנרגיה לעשייה וגם התחברות לרגש, לאהבה. זהו זמן לייצוב יחסים קיימים ואתם מושכים במיוחד ימים אלה ואופציות להיכרויות לא יחסרו לפנויים שביניכם.

ביוני, עם מעבר מרקורי לסרטן, היצירתיות שלכם תפרח והיחסים שלכם עם ילדים ובני זוג יזכו לתקופת אושר והנאה. גם זו תקופה טובה להיכרויות חדשות ובספטמבר עם מעבר מרס לבתולה, יחסים מבוססים יעלו שלב., אבל חשוב להבהיר מה אתם רוצים.

לסיכום, זוהי שנה של חיזוק העצמאות המקצועית והפיננסית, תוך חוויות רומנטיות מרגשות שיכולות להוביל לביסוס ומיסוד אם לא תבטלו עצמכם. רווח כפול J

****

תחזית זו מבוססת בעקרה על הכוכבים האישים והמהירים והינה כללית לפי מזל השמש.

לתחזית אישית מדויקת נדרשים נתונים נוספים כדי לחשב מפה אישית. לייעוץ אישי עפ"י מפה אישית ומדויקת: 050-8344816 - חגית

****

מומלץ בקריאת התחזית לקרוא גם את מזל האופק. מזל האופק נקבע על פי שעת לידה. ניתן להעביר אלי תאריך, שעה ועיר לידה ואבדוק עבורכם את מזל האופק.

פייסבוק: https://www.facebook.com/hagit.astrology?pnref=lhc

נייד: 050-8344816

התאמת מזלות עקרב
התאמת מזלות קשת
התאמת מזלות גדי
התאמת מזלות דלי
התאמת מזלות דגים
שור טלה
תאומים טלה
סרטן טלה
בתולה טלה
אריה טלה
בתולה שור
שור שור
תאומים שור
סרטן שור
אריה שור
סרטן תאומים
שור תאומים
תאומים תאומים
אריה תאומים
בתולה תאומים
בתולה סרטן
שור סרטן
תאומים סרטן
סרטן סרטן
אריה סרטן
שור אריה
בתולה אריה
סרטן אריה
תאומים אריה
אריה בתולה
שור בתולה
בתולה בתולה
תאומים בתולה
סרטן בתולה
אריה אריה
שור מאזניים
בתולה מאזניים
תאומים מאזניים
סרטן מאזניים
אריה מאזניים
בתולה עקרב
שור עקרב
אריה עקרב
שור קשת
תאומים עקרב
סרטן עקרב
בתולה קשת
אריה קשת
תאומים קשת
סרטן קשת
בתולה גדי
שור גדי
תאומים גדי
אריה גדי
סרטן גדי
שור דלי
בתולה דלי
תאומים דלי
אריה דלי
סרטן דלי
דגים שור
סרטן דגים
תאומים דגים
אריה דגים
בתולה דגים
התאמת מזלות מאזניים
הורוסקופ 2021
מאזניים טלה
גדי טלה
דלי טלה
דגים טלה
טלה טלה
עקרב וטלה
קשת טלה
גדי שור
עקרב ושור
מאזניים ושור
דלי שור
טלה שור
קשת שור
טלה 2021
שור דגים
דלי תאומים
טלה תאומים
דגים תאומים
דלי סרטן
דגים סרטן
טלה סרטן
דגים אריה
דלי אריה
טלה אריה
דגים בתולה
דלי בתולה
טלה בתולה
דגים מאזניים
דלי מאזניים
טלה מאזניים
דגים עקרב
דלי עקרב
דלי קשת
טלה עקרב
דגים קשת
טלה קשת
דלי גדי
דגים גדי
טלה גדי
דגים דלי
דלי דלי
טלה דלי
דגים דגים
תאומים 2021
סרטן 2021
אריה 2021
דלי דגים
קשת תאומים
שור 2021
בתולה 2021
מאזניים 2021
עקרב 2021
קשת 2021
גדי 2021
עקרב סרטן
מאזניים סרטן
עקרב אריה
עקרב וגדי
מאזניים וגדי
עקרב ודלי
טלה דגים
דלי 2021
דגים 2021
מאזניים אריה
עקרב בתולה
מאזניים בתולה
מאזניים ודלי
עקרב ודגים
גדי תאומים
גדי סרטן
גדי אריה
גדי בתולה
גדי מאזניים
גדי עקרב
גדי קשת
גדי גדי
גדי דלי
גדי דגים
עקרב ותאומים
מאזניים תאומים
קשת סרטן
קשת אריה
קשת בתולה
קשת מאזניים
קשת עקרב
קשת קשת
קשת גדי
קשת דלי
קשת דגים
עקרב ומאזניים
מאזניים מאזניים
עקרב ועקרב
מאזניים עקרב
עקרב וקשת
מאזניים וקשת
מאזניים ודגים
bottom of page