חיפוש

מזל אריה


מה אומר לנו ארכיטיפ אריה ? כריזמה, מנהיגות ונדיבות שיכולה להפוך לבזבזנות בקלות רבה ומלכותיות שעלולה להפוך ל"שואו" צריכים קסם בחיים, עניין. בית-עבודה ללא עניין נוסף זה ממש לא בשבילם. יוצרים עניין בחייהם וגורמים לאחרים להתעניין / להעריץ אותם.נחמדים ושמחים לרב,

מארחים באהבה ונדיבות, מפרגנים וגם אוהבים לקבל מחמאות.האריות נאמנים גם אם יכולים להסתכל ולאהוב מה שהם רואים אצל אחרים ומפלרטטים. גאים ומשקיעים בבני הזוג. זקוקים לאהבה ולהתרגש והחיבוק שלהם חזק ומכל הלב.גם בילדיהם הם משקיעים, מתגאים ואוהבים.

אוהבים לרוץ למרחקים וכל ספורט שמאתגר. יהיו בתפקידי ניהול, משחק, אירוח וכל מה שקשור ביוקרה וזוהר וגם אם שאר המפה מעידה על תחום שאינו קשור, הם יגיעו לעמדת מפתח או שיובילו בתחומם.במפות של שחקנים רבים האריה דומיננטי. בשלילי, צורך מוגזם בלהרשים וחיים מעבר ליכולותיהם כדי להציג, יהירות ואגו נפוח יתר על המידה, אך גם אלו ימשכו את תשומת הלב בכל מפגש. אצל אלו שהאריה מודגש במפת לידתם, תכונות אלו יבלטו מקטנות, אצל אחרים אלו התכונות שיפתחו בתוכם במהלך חייהם או לפחות ינסו. אם יגיעו לכך או לא זה תלו בשאר המפה ובהם. רעמת התלתלים שעל ראשי היא מאפיין נוסף לאריות. כן, גם אני לביאה.

*****

חשוב לדעת שכשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם.

השמש היא מה שאנו שואפים להיות, אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד מאתנו שונה ומיוחד.

להכוונה וייעוץ עפ"י מפה אישית – חגית דאבוש 050-8344816

75 צפיות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©  2014 by Hagit Dabush Astrology. Peoudly created with Wix.com            

 

© כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש אסטרולוגיה. נוצר ע"י Wix.com

  • Wix Facebook page
  • WhatsApp-PNG-Image-1.jpg
  • Instagram