top of page
חיפוש

הורוסקופ שבועי 12-18/6/2016


טלה - 21 במרץ עד 19 באפריל

המוח שלכם לא מפסיק לרוץ השבוע, סקרנות, הכרויות עם אנשים חדשים ורעיונות יצירתיים ביותר.

נפטון ושבתאי שעדיין בהיבט דיסהרמוני, יוצרים בתוככם מאבק בין השכל לרגש, בין הגשמת רעיונות חדשים לבין הצורך לאחריות כספית ואחרת, והשבוע שפע הרעיונות שבתוככם ימצאו דרכם לאנשים הנכונים, רק צאו וצרו את הקשרים. ודבר נוסף, גם מי שלא נוהג לכתוב, יכול ליהנות. נסו.

תחילת השבוע – מרקורי עובר ביום שני לתאומים ולכם יש ימים עמוסים ומעניינים ומלאי מילים, פגישות וקשרים חדשים נולדים. אם יש על הפרק מפגשים חברתיים ו/או ארגוניים אל תפספסו.

אמצע השבוע – המון עוצמה פנימית ויכולת להתמודד מול אנשים וגם לקבל החלטות ו"לירות" תשובות נכונות גם אם זה מלווה במאבקים פנימיים.

סוף השבוע – ונוס עוברת למזל סרטן וגורמת לכם להזדקק לקרבה ולחום, לעטוף ולהיעטף. זה סוף שבוע, התנתקו קצת ולכו על זה. מומלץ.

שור - 20 באפריל עד 20 במאי

שוורים יקרים, מרקורי עובר למזל תאומים שאצלכם קשור לכספים ומביא עמו הזדמנויות לשיפור המצב הפיננסי. הכל תלוי ב"לתפוס הזדמנויות נכונות" ונותן לכם יכולת דיוק וחישוב טוב יותר של המערך הכספי.

תחילת השבוע – אמנם ביום א' חג, אבל ימים אלו קשורים בעקר בעבודה וכספים ולאחר ההפוגה הקצרה, אתם מתמקדים ו"משווקים" כמו שצריך. נצלו ימים אלה לשיפור מצבכם.

אמצע השבוע – ימים שיכולים להיות לא הרמוניים במיוחד ביחסים בינאישיים ובתוככם יש מאבקים וגם כוח שמאיים להתפרץ בהתקפים קצרים, אך מכאיבים. גלו אורך רוח ומתנו.

סוף השבוע – ונוס עוברת לסרטן ועל מעבר זה ארחיב בנפרד, אך מעבר זה מעניק לכם שבת רגשית יותר, שיחות מהלב עם אנשים וצורך להיות עם אנשים קרובים

תאומים - 21 במאי עד 20 ביוני

מהלכים טובים עבורכם מתרחשים בשמים בימים אלה תאומים יקרים. מרקורי שליט מזלכם עובר למזלכם אחרי ששהה בבית התת מודע והדברים הנסתרים והכבדות משתחררת, הקסם האישי והקלילות חוזרים יחד עם הסקרנות, ההתעניינות והשנינות.

תחילת השבוע – הזדמנויות לקשרים מכל הסוגים בימים אלו, אישיים, חברתיים ולאלו מכם שיצירתיים ההרגשה תהיה כשל מעיין מתגבר ברעיונות ויצירה. לא בהכרח יצירה אמנותית, אלא מחשבתית, מיזמים וכד'. ימים טובים, קחו מהם את הטוב.

אמצע השבוע – בתוך פרץ האנרגיה העבודה דורשת את תשומת לבכם והתמקדותכם. אין מנוס. גלו סבלנות.

סוף השבוע – ונוס עוברת לסרטן ועל מעבר זה ארחיב בנפרד, אך תביא עמה צורך ברוך, במגע ובקשר אינטימי/זוגי. לפנויים שביניכם אמליץ לפתוח את הלב ולצאת להכיר. התקשורת שלכם במיטבה בימים אלו.

סרטן - 21 ביוני עד 22 ביולי

מרקורי עובר בתחילת השבוע לתאומים ולבית התת מודע שלכם סרטנים יקרים וונוס למזלכם בסוף השבוע והשינויים הם פנימיים, התמודדות עם חששות, רצון לקרבה ואינטימיות, לגעת ברגש, לחבק ולהתחבק. כן, עבודה פנימית של שחרור, של הסרת המחסומים ומתוך הבנה שאתם יותר מכולם משפחתיים ואוהבים לאהוב.

תחילת השבוע – משהו טוב קורה בעבודה, מבחינה כספית וגם חברתית ואתם מתמקדים קצת יותר רגשית בעניינים אישיים וגם להבנת דברים שמתרחשים מאחורי הקלעים.

אמצע השבוע – התמקדות במשפחה, ילדים וגם רומנטיקה. ביום חמישי מילה שנאמרת או אי הבנה יכולה לגרום למריבה, אבל הסיכוי הגדול הוא שהגורם הוא חוסר הבנה של כוונה משני הצדדים. התעלו על עצמכם, עצרו, שאלו והסבירו.

סוף השבוע – פנו זמן לעצמכם. לטפל בגוף, לפנק ולהתפנק.

אריה - 23 ביולי עד 22 באוגוסט

המעבר החשוב השבוע אריות יקרים, הוא מעבר מרקורי למזל תאומים. מרקורי מגביר לכם את החשיבה האינטואיטיביות והתפיסה נהיית חושית יותר מאשר הגיונית, יכולת לראות דברים מעבר להגיון ולכם נותר להעביר את המחשבות והרגשות לאחרים בצורה מובנת.

תחילת השבוע – תקשורת רבה, אנשים, קשרים חדשים וגם חידוש ישנים.

אמצע השבוע – ימים של תנועה, פגישות, אבל גם יכולים להיות מתחים פנימיים שגורמים להתפרצויות כשאחרים לא מקבלים את דעותיכם. סבלנות.

סוף השבוע – בסוף השבוע ונוס עוברת לסרטן ולבית התת מודע שלכם והרגש והכמיהה לאהבה, שייכות ובטחון צפים. פנקו עצמכם עם בן זוג קיים או צאו לפגישה אם אתם פנויים, אך הימנעו מהיסחפות יתר לעולם הרגש.

בתולה - 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

מרקורי עובר למזל תאומים ולבית הקריירה שלכם וזה בהחלט טוב עבורכם בתחום הקריירה.

כל מה שקשור בידע, בהרצאות, בהגשה וכתיבת חומר תוכלו לעשות בקלות ונכון, עם איפוק וכבוד.

ידע זה כוח ותוכלו לנתב זאת בכשרון.

תחילת השבוע – בחג תבלו כמו שצריך עם אנשים. כיאה לחג הכי תיהנו בטבע ובתנועה. ישר אחרי החג תמצאו את עצמכם שקועים עמוק בעבודה וכספים. חיובי.

אמצע השבוע – עדיין שקועים בעבודה ובחמישי שישי העומס גורם קצת למתח פנימי, אבל המגמה חיובית, אז סבלנות.

סוף שבוע – בשבת האנרגיות נרגעות. קחו לעצמכם פסק זמן לשהייה בבית ומנוחה. גם בילוי סולידי עם חברים הולך.

מאזניים - 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

השבוע ישנם מהלכים אסטרולוגיים שמשנים את התחושה האנרגטית ואחד מהם הוא מעבר מרקורי למזל תאומים ואצלכם זה משפיע על צורת החשיבה, על האינטואיטיביות שגוברת וגם על הרצון לידע, מכל הסוגים וגם אם לא תנצלו תקופה זו ללימודים, תקלטו מהסביבה מידע. השלילי במיקום זה עבורכם היא אפשרות להתפזרות רבה מדי ונטייה לחלום וכך לפספס ידע מעשיר וגם להתבסס על רסיסי מידע שאינם משקפים את המצב במלואו.

תחילת השבוע – החג יעבור בנעימים עם בני משפחה, ילדים ואנשים קרובים אחרים.

בחזרה לשגרה אתם מקבלים פוש אנרגטי, מרגישים טוב ויוצרים קשרים חדשים או מחדשים ישנים.

אמצע השבוע – עניינים כספיים מעסיקים אתכם. יתכן שכספים גדולים. במקרה של עסקאות עם חברים ואנשים קרובים נקטו משנה זהירות.

סוף השבוע – צורך בקרבה לאנשים קרובים. מפגש עם אחים או חברים טובים יעשה לכם טוב.

עקרב - 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

מרקורי עובר השבוע למזל תאומים ועליכם הוא משפיע על חדות הראייה, תפיסת הדברים בכל החושים. ירידה לעומקו של כל עניין עד שתגלו ותחשפו, אך יחד עם זאת הוא מביא גם חשדנות שאינה מוצדקת בהכרח. מעבר זה טוב לפיצוח חידות, ללמוד ולחקור גם מבחינה נפשית. לרדת לעומקם של עניינים בלתי פתורים, אז קדימה לחפירות.

תחילת השבוע – את החג תבלו בנעימים מוקפים בחברים, אך לאחריו תזקקו לזמן קצר להתבודדות ומחשבה על הדרך, על האנשים שמקיפים אתכם ועל כל התקופה האחרונה שעברתם. אפשרו לעצמכם את הזמן הזה. זה חלק קטן מתהליך התפתחות פנימי.

אמצע השבוע – אתם מקבלים זריקת אנרגיה, אך גם כעס פנימי או חשדנות שבתוככם עלולים לפרצי כעס קצרים. נסו לשלוט בהם כי את התהליך אתם עוברים לא האחרים ולכן הם לא מבינים.

סוף השבוע – נטייה לרכישות של ספרים, גאדג'טים ודברים אחרים מעניינים או שאם כבר רכשתם אותם להפעילם.

קשת - 22 בנובמבר עד 22 בדצמבר

בתחילת השבוע מרקורי מצטרף לשמש ולוונוס שבבית הזוגיות שלכם, בסוף השבוע וונוס עוזבת את בית הזוגיות, כך שבמהלך השבוע נוצר ריכוז של כוכבים שנותן מרכזיות לנושא מערכות היחסים מכל הסוגים ולזוגיות וזה בעצם אומר שזהו זמן טוב להיכרויות חדשות, לשפר או לבדוק את הקיימות, לפתוח את הלב לאנשים ולאהבה.

תחילת השבוע – את החג תבלו עם המשפחה הקרובה וחלק גדול מכם יקח חלק פעיל בפעילויות החג או ישתפו פעולה עם סמכויות ומבוגרים מכם. נחמד.

הימים שלאחר החג יהיו חברתיים. עצה טובה לחבר או לארגון תבורך.

אמצע השבוע – הנפש צריכה קצת שקט וצורך להתרחק מאנשים ולנתח מצבים. אפשרו לעצמכם.

סוף השבוע – האנרגיות חוזרות וגם הרגשות מתעוררים. צורך בהתפתחות נפשית ולגעת במעמקי הנפש ילווה אתכם בתקופה הקרובה וזאת בשל מעבר ונוס לסרטן. על מעבר זה ארחיב בהמשך.

גדי - 22 בדצמבר עד 19 בינואר

שבוע עמוס מטלות לפניכם גדיים יקרים. טיפול באחרים או בעצמכם ועומס בפרטים, וזהו המשך ישיר למה שהתרחש בשבוע הקודם. מרקורי מצטרף אף הוא לבית הטיפול ומעניק תנועתיות וצורך ביכולת להשתמש ביכולת של ריבוי משימות. שבוע בהחלט עמוס, אך עם רגעי אור ונחת כדי לאזן. חישבו חיובי.

תחילת השבוע – רבים מכם יתארחו ולא יארחו בחג ובהתחשב בעומס של התקופה זו ברכה מהנה.

אחרי החג חזרה לעבודה ומחכים לכם דברים לארגן ולסדר וחשוב לתת שירות מכל הלב.

אמצע השבוע – התמודדות מול ארגונים ו/או אנשים שמאכזבים גורמת לכם לכעס פנימי. זכרו שהם לא במקום שלכם ולא חווים מה שאתם.

סוף השבוע – צורך להוריד הילוך וליהנות מבני הזוג. לפנויים שביניכם ימים טובים להיכרויות.

דלי - 20 בינואר עד 19 בפברואר

בתחילת השבוע מרקורי עובר לתאומים לבית היצירה, ילדים ושמחה שלכם דליים יקרים ונוצר למשך השבוע ריכוז כוכבים במיקום זה ולכם אלה בשורות טובות שכן אתם בולטים, מתקשרים, יוצרים מחשבתית או מעשית וגם הקשרים עם אחרים יותר קלילים.

תחילת השבוע – את החג תעבירו בשמחה עם הילדים או חברים טובים. לא נראה שתשבו בשקט.

לשגרה תחזרו מלאי אנרגיות ורעיונות ויכולת להעביר אותם לאחרים, לדבר, לשווק וזאת עם שמחה בלב. העזו והאמינו בעצמכם.

אמצע השבוע – למרות הדרייב החזק בכל מה שקשור לעבודה דיבורים רבים מביאים לעתים גם עימותים או מתחים ובימים אלה הסבלנות אינה במיטבה ומי שעומד בדרכם מעצבן, אבל כשמודעים ומשתדלים נרגעים, אז עכשיו כשאתם יודעים אתם יכולים.

סוף השבוע – שהו במחיצת אנשים קרובים שיש לכם אתם נושאי שיחה משותפים. ונוס עוברת לסרטן ומביאה לתקופה הקרובה התמקדות בעבודה ובצד הרגשי שלה. על מעבר זה ארחיב בנפרד.

דגים - 19 בפברואר עד 20 במרץ

תקופה רגשית ביותר לפניכם דגיגים יקרים, בהיבט הטוב, אז לא לדאוג, אלא ליהנות.

מרקורי עובר למזל תאומים בתחילת השבוע ומאפשר לכם שיח ושיג פורה עם בני המשפחה ואנשים קרובים, שיחות מהלב. בסוף השבוע ונוס היפה עוברת לסרטן ולבית הרומנטיקה שלכם וממיסה את הלב ממש כמו שאתם אוהבים וההשפעה מורגשת כבר לפני ותלווה אתכם בתקופה הקרובה.

שימו לב לא לערבב עובדות עם רגש.

תחילת השבוע – את החג תבלו עם הקרובים לכם ורבים מכם בסביבת הבית.

ולמעשה רב השבוע תהיו בסביבת הבית, אם פיזית ואם רגשית. האנרגיות שלכם שם וביחסים האישיים והמשפחתיים. גם כשאתם בעבודה הלב שם.

אמצע השבוע – החיים ממשיכים וגם העבודה והפרנסה דורשים את תשומת לבכם ואתם לא ממש סבלניים למטלות החיים. עבדו על התקרקעות.

סוף השבוע – רומנטי ורגשי.

****

תחזית זו מבוססת בעקרה על הכוכבים האישים והמהירים והינה כללית לפי מזל השמש.

לתחזית אישית מדויקת נדרשים נתונים נוספים כדי לחשב מפה אישית.

****

מומלץ בקריאת התחזית לקרוא גם את מזל האופק. מזל האופק נקבע על פי שעת לידה. ניתן להעביר אלי תאריך, שעה ועיר לידה ואבדוק עבורכם את מזל האופק.

פייסבוק: https://www.facebook.com/hagit.astrology?pnref=lhc

נייד: 050-8344816

התאמת מזלות עקרב
התאמת מזלות קשת
התאמת מזלות גדי
התאמת מזלות דלי
התאמת מזלות דגים
שור טלה
תאומים טלה
סרטן טלה
בתולה טלה
אריה טלה
בתולה שור
שור שור
תאומים שור
סרטן שור
אריה שור
סרטן תאומים
שור תאומים
תאומים תאומים
אריה תאומים
בתולה תאומים
בתולה סרטן
שור סרטן
תאומים סרטן
סרטן סרטן
אריה סרטן
שור אריה
בתולה אריה
סרטן אריה
תאומים אריה
אריה בתולה
שור בתולה
בתולה בתולה
תאומים בתולה
סרטן בתולה
אריה אריה
שור מאזניים
בתולה מאזניים
תאומים מאזניים
סרטן מאזניים
אריה מאזניים
בתולה עקרב
שור עקרב
אריה עקרב
שור קשת
תאומים עקרב
סרטן עקרב
בתולה קשת
אריה קשת
תאומים קשת
סרטן קשת
בתולה גדי
שור גדי
תאומים גדי
אריה גדי
סרטן גדי
שור דלי
בתולה דלי
תאומים דלי
אריה דלי
סרטן דלי
דגים שור
סרטן דגים
תאומים דגים
אריה דגים
בתולה דגים
התאמת מזלות מאזניים
הורוסקופ 2021
מאזניים טלה
גדי טלה
דלי טלה
דגים טלה
טלה טלה
עקרב וטלה
קשת טלה
גדי שור
עקרב ושור
מאזניים ושור
דלי שור
טלה שור
קשת שור
טלה 2021
שור דגים
דלי תאומים
טלה תאומים
דגים תאומים
דלי סרטן
דגים סרטן
טלה סרטן
דגים אריה
דלי אריה
טלה אריה
דגים בתולה
דלי בתולה
טלה בתולה
דגים מאזניים
דלי מאזניים
טלה מאזניים
דגים עקרב
דלי עקרב
דלי קשת
טלה עקרב
דגים קשת
טלה קשת
דלי גדי
דגים גדי
טלה גדי
דגים דלי
דלי דלי
טלה דלי
דגים דגים
תאומים 2021
סרטן 2021
אריה 2021
דלי דגים
קשת תאומים
שור 2021
בתולה 2021
מאזניים 2021
עקרב 2021
קשת 2021
גדי 2021
עקרב סרטן
מאזניים סרטן
עקרב אריה
עקרב וגדי
מאזניים וגדי
עקרב ודלי
טלה דגים
דלי 2021
דגים 2021
מאזניים אריה
עקרב בתולה
מאזניים בתולה
מאזניים ודלי
עקרב ודגים
גדי תאומים
גדי סרטן
גדי אריה
גדי בתולה
גדי מאזניים
גדי עקרב
גדי קשת
גדי גדי
גדי דלי
גדי דגים
עקרב ותאומים
מאזניים תאומים
קשת סרטן
קשת אריה
קשת בתולה
קשת מאזניים
קשת עקרב
קשת קשת
קשת גדי
קשת דלי
קשת דגים
עקרב ומאזניים
מאזניים מאזניים
עקרב ועקרב
מאזניים עקרב
עקרב וקשת
מאזניים וקשת
מאזניים ודגים
bottom of page