חיפוש

דלי 20/1-19/2


ייחודיות / אינדיבידואליות, קידמה, מדע וראייה לרחוק הם המאפיינים העיקריים של מזל זה.

הדליים ניחנים באומץ ואיפוק ודבקים בדרכם תוך כיבוד דרך האחר. הם לא אלה שייכפו את דעתם או יזלזלו בדעתו של אחר.

הדליים צריכים חברה וחברים שמתאימים להם בתפיסת עולמם ובאידיאלים שלהם, אך הם לא מאבדים עצמם בתוך הקבוצה. הקשר שכלי וחברתי, אך הרבה פעמים אינו אישי.

הומניטאריות, איכות הסביבה, הטבע ובע"ח חשובים להם ואם תבדקו בהפגנות ומחאות הקשורות לנושאים אלה תמצאו רבים מהם שם.

הדליים סבלניים ביחסי האנוש שלהם ובזוגיות ואהבה צריכים שבן הזוג יהיה קודם כל חבר.

הזוגיות תתפתח סביב החברות ותחומי העניין המשותפים, הם לא אלה שיתאהבו אהבה עיוורת ויסחפו אחר רגשותיהם, הם רואים את בני זוגם כמו שהם לטוב ולרע ויבחנו בצורה מושכלת את היתרונות לעומת החסרונות. חשוב להם החופש ושבן הזוג יבין ויניח להם כשהם מסתגרים ולעתים אפילו נעלמים. לפעמים הם צריכים להתנתק ולהתבודד.

לדליים מוח מבריק שלא תמיד מובן לאחרים מאחר וצורת המחשבה מתקדמת ומדעית ולכן יכולים להיתפס כחריגים ולעתים כמתנשאים.

כמו לכל מזל גם מבני מזל זה יש את השליליים, אלו שאכן מתנשאים ומזלזלים באלה שאינם תומכים בדעתם ומתייחסים אליהם כלא מפותחים ונחותים והתנהגותם יכולה להיות קרה.

דלי קשור במדע וקידמה, בן מזל דלי שהצד הרוחני שבו מפותח יתחבר לאסטרולוגיה שקשורה למדע. הדליים מקבלים את השונים והחריגים וחוקרים את העתיד.

כמו כן בני מזל דלי קשורים לפיתוחים טכנולוגיים חדשניים ומתאימים לעבודה עם מחשבים ופיתוחים טכנולוגיים וגם עם קבוצות בעלי מודעות סביבתית/חברתית וממציאים.

הערה: כשאנו אומרים מזל, אנו מתכוונים למיקום השמש במזל מסוים ברגע הלידה, אך המפה האישית מורכבת מ- 10 כוכבים שכל אחד מהם משפיע בצורה שונה והאדם מושפע מכולם. השמש מראה מה אנו שואפים להיות , אבל מכלול המפה האישית יספר את הסיפור השלם וזה מה שעושה כל אחד מאתנו שונה ומיוחד.

לייעוץ והכוונה למיצוי מלוא הפוטנציאל האישי עפ"י מפה אישית ומדויקת - חגית דאבוש 050-8344816

106 צפיות