חיפוש

עקרב - 24 באוקטובר עד 22 בנובמבר


השמש עוברת למזל עקרב ואנרגיות שונות בתכלית מגיעות. הבתולה הקודמת לעקרב, שקדנית ומסורה, דקדקנית ויעילה ואילו העקרב שונה בתכלית. העקרב פועל מהעמקים, מרצון להבין כל מחשבה ואמירה, כל רגש, להתפתח ולשנות. העקרב מחובר לעבר ולומד ממנו כדי להתפתח. העקרבים יותר מכל האחרים עוסקים בכוח ושליטה, כסף ומיניות והקיצוניות שלהם היא כדי לחוות ולהרגיש בעוצמות גם את הכאב וגם את הטוב.

יש עקרבים חזקים, בעלי כבוד ושליטה עצמית, נאמנים ועושים הכל על הצד הטוב ביותר, בעלי הבנה פסיכולוגית ועוזרים (בסתר) למי ולמה שבחרו שנכון לעזור לו. ויש את אלה שגם הם מונעים על ידי העבר, אך ע"י פחדים וחרדות ומשתמשים ביכולות הפסיכולוגיות למניפולציה, מאגיה, שליטה, התעסקות מופרזת במין והם אינם סולחים , נוטרים ונוקמים.

כשעקרבים מתאהבים ונותנים אמון הם יתנו את הלב והנשמה ויגנו עד נשמתם האחרונה על מושא אהבתם. המיניות המפורסמת שלהם אינה תאוות בשרים גרידא, זהו חיבור ברמה העמוקה מתוך רצון להתמזגות, שליטה ולחוות בעוצמה. הם ממגנטים, חושניים ומאפיינת אותם מסתוריות מה.

תמצאו עקרבים רבים במקצועות ההצלה והלחימה, הבנת וחקר הנפש (פסיכולוגים, קרימינולוגים, מטפלים הוליסטיים ועוד...) ובעצם כל תחום שיש בו סיכון, עזרה והצלה. המילה שהכי מאפיינת אותם היא: טרנספורמציה.

מזל טוב, עקרבים יקרים.

חגית דאבוש – יועצת רוחנית באמצעות אסטרולוגיה ומיידעים ומטפלת הוליסטית 050-8344816

66 צפיות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©  2014 by Hagit Dabush Astrology. Peoudly created with Wix.com            

 

© כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש אסטרולוגיה. נוצר ע"י Wix.com

  • Wix Facebook page
  • WhatsApp-PNG-Image-1.jpg
  • Instagram