חיפוש

בחירת מקצוע כצו נשמה


מה תרצו להיות כשתהיו גדולים ?

מה עניתם כשהייתם ילדים ומה היום ? מאמינה שאצל רובכם התשובה השתנתה במהלך השנים. חשיפה לנושאים שונים, דמויות נערצות, הכוונת ההורים וכמובן סטאטוס ושכר הם שמנתבים את "מה שאנחנו רוצים להיות". רב הבנים בילדותם רוצים להיות גיבורים, כבאים, חיילים וכד', להיות חזקים ולהציל. אצל בנות כמו בנות, האפשרויות מגוונות יותר . הנטייה הנשית ולא לסקול אותי על המגדריות בבקשה, קשורה ליופי, טיפול, הנחייה והדרכה, מקצועות שיש בהם מגע אישי. עם ההתפתחות והשוויון יותר ויותר נשים פנו לכיוון ניהול, מדעים ותכנון, אבל אם תשאלו אותן בגיל 40 אם זה מה שמספק אותן רגשית, חלקן הגדול יענו בשלילה, אבל יציינו את האתגר, השכר, המעמד וזה טוב ויפה, אבל אם הייעוד הנשמתי הוא אחר, בשלב מסוים זה כבר לא יספיק והרצון לשינוי יגיע. חשוב לציין שלא אצל כל אחד העיסוק מהווה חשיבות גבוהה. אצל חלקנו הייעוד הוא בתחום הזוגי, המשפחתי ואחר ושם צריך לשים את הדגש. הנכון הוא לבחור דרך חיים מתוך צו נשמתי והכרת הכישורים שעמם הגענו וממקום זה לפתח קריירה. למשל אדם עם כישרון מוסיקלי שהמוסיקה היא חייו. יש מי שישאף להיות מפורסם וינתב דרכו להופעות, פרסום וממון ואחר עם אותו כשרון יעדיף ללמד או לטפל בעזרת מוזיקה כי בוער בו הרצון לטפל ולעזור ויש את זה שלא יעשה עם זה כלום בתחום הקריירה, אלא ינגן להנאתו בלבד ויעבוד במשהו שלא קשור בכלל כי צריך להתפרנס. השניים הראשונים מתפרנסים מהכישרון וממה שהנשמה שלהם רוצה וזה מצוין, אצל השלישי לא. יכול להיות שחייו טובים, אבל תמיד ירגיש את הכמיהה למשהו אחר וחוסר סיפוק וכשיגיע לשנות הארבעים יגיע גם המשבר כי זה הגיל של חשבונות הנפש, מה רציתי, מה עשיתי, מה הלאה ? כל בוקר אקום למשרד ואתעסק עם הניירת ? ייאוש ! וחוסר הסיפוק משליך על תחומים אחרים וזו הסכנה הגדולה ביותר. הרס בתחומים אחרים בשל חוסר שביעות רצון בתחום מסוים.

חשוב לעודד ילדים לעשות מה שהם אוהבים וטובים בו, לנתב דרכם להגשמה. עשייה של הייעוד מביאה את השפע שלה. חשוב גם לעודד עצמנו ואת הסובבים אותנו. לא לפחד משינוי אם יצאנו לדרך שאינה מספקת עבורנו ולשנות כיוון. . גוף נפש, רוח ונשמה שלובים זה בזה ולמען בריאות נפשית ופיזית המכלול צריך להיות מאוזן.

אם אתה מרגיש מתוסכל, רוצה שינוי ולא יודע למה, בוא אלי לפגישה ממקדת ומכוונת להתפתחות אישית ומקצועית וביחד נמצא את הדרך הנכונה בעבורך.

באהבה רבה,

חגית דאבוש 050-8344816

13 צפיות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©  2014 by Hagit Dabush Astrology. Peoudly created with Wix.com            

 

© כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש אסטרולוגיה. נוצר ע"י Wix.com

  • Wix Facebook page
  • WhatsApp-PNG-Image-1.jpg
  • Instagram