חיפוש

אירוע משנה חיים

אירועים או מציאות חיים שנחשפנו אליה גורמת לנו להפוך למי שאנחנו בהתאם לחוויות ושיעורים שהנשמה בחרה לעבור בחיים אלו. לפעמים גם כשהאירוע זכור אנו לא מבינים את ההשפעה העמוקה שלו עלינו או לא יודעים איך לרפא את נפשנו.

אירוע מסוים יכול להתבטא שונה לחלוטין אצל אנשים שונים, אך בשני המקרים אלו נשמות כואבות, אחד בורח מהכאב ולא מוצא מנוח ואילו האחר מתבוסס בכאבו.

אתן דוגמא: אדם שבילדות הושפל על ידי חבורת ילדים/ילדות – מהמקום הכואב הזה הפך להיות "מצליחן" מבחינה עסקית/חומרית, משדר עוצמות בלתי רגילות ומחוזר על ידי נשים ומוקף חברים.

נשמע נהדר נכון ? נשמע, אבל לא. ומדוע ?

כי ההצלחה החומרית היא ממקום של רעב וכאב ובדרך הוא דורס אחרים ופוגע בסובבים והקרובים כדי להוכיח לעצמו. והצורך בנשים רבות הוא כדי להרגיש מחוזר ואהוב כלשמעשה אינו חווה אהבה אמיתית. הוא בוגד בבנות זוגו והורס כל מערכת יחסים בשל הפחד להיפגע.

אדם אחר מאותה חוויה יהפוך לחרד, תלותי בבת זוג, יתמסר עד ביטול עצמי כדי שתאהב אותו, ופרידה גם מקשר שאינו טוב בעבורו תגרום לו להרגיש "אפס" וחידלון ודפוס ההתנהגות יחזור שוב ושוב.

אז מה עושים ? מזהים את האירוע, מבינים מה הוא בא ללמד אותנו, מפנימים, מרפאים וחיים חיים טובים יותר, נקיים יותר.

איך ? אין ספור שיטות קיימות וכל אחד צריך לבחור את השיטה המתאימה לו: שחזור גלגולים כדי להבין את המקור ולתקן, טיפול אנרגטי, עבודה ופיתוח ומודעות עם מנחה ועוד.. העיקר לזהות, לטפל, לנקות ולא להיתקע בדפוסים שאינם מועילים לנו.

תנו לאור ואהבה להיכנס לחייכם – זו המהות.

אשמח ללוות אותך בדרך באהבה רבה,

חגית דאבוש - 050-8344816 צור קשר

28 צפיות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©  2014 by Hagit Dabush Astrology. Peoudly created with Wix.com            

 

© כל הזכויות שמורות לחגית דאבוש אסטרולוגיה. נוצר ע"י Wix.com

  • Wix Facebook page
  • WhatsApp-PNG-Image-1.jpg
  • Instagram