חיפוש

השפעות פלנטריות עוצמתיות בשמיים היום


כשהסגרים נפתחו והחיים עלו על מסלול חדש, הרגשתי את הגעגוע לאנשים, לשיחה עם מבט ישיר בעיניים ולא בזום, לאנרגיה שעוברת אחרת וגם למגע, גם אם הוא קל ולכן התמקדתי יותר בצד הטיפולי, להקשבה לנפש ולגוף שמולי, להתמקדות באנרגיות והזנחתי קצת את העולם האסטרולוגי, אבל כשמתגעגעים באים, אז עכשיו באתי😊 אז רגע לפני שאשתף אתכם במה שקורה בשמים, סקירה קטנה על המצב: בדצמבר החלו תהליכים שצפיתי שיביאו עמם שינוי גדול בשנה הנוכחית ואכן בדצמבר הגיעו החיסונים, הוחלט על בחירות, נושאי החיסונים שיוצר מחלוקת גם הוא מעורר תהליך של שינוי גדול.

נושא החיסונים הוא סוג של מבחן של סבלנות, סובלנות ולחימה על זכויות שמשנה את חוקי המשחק.

אנשים נרתמים למאבק על דרכם מכל צדדי הקשת יותר ויותר ובעיני זה נפלא.

אבל, חייבת לציין שההתבצרות של רבים אחרים באגו, בדעות וחוסר גילוי גמישות ביחס לאנרגיות הכלליות מפתיעה אותי. נראה לי כמו מאמץ רב להחזיק בקיים במקום להתמזג עם החדש שמעכב את כולנו ליצור מציאות שוויונית, נאורה וקלה יותר.

מצד שני ככה זה גם אצל רבים מאתנו באופן אישי. פוחדים משינויים, נשארים במקומות שלא מתאימים לנו, לא מסופקים ולא מתקדמים, אלא נאחזים במוכר ולכן צריך סבלנות, סובלנות וכל אחד לבצע בחינה עצמית מה מקומו בעולם המשתנה ואיך הוא יכול להשתלב בו בצורה טובה יותר עבור עצמו ועבור הכלל.


ועכשיו לתכל'ס

היום ה 12/4/2021 ירח המולד בטלה וכידוע הטלה הוא הראשון בגלגל המזלות ולכן מביא עמו אנרגיות לפעולה, להתחלות, ליצירת מציאות אחרת וזה מתקשר מאד לתקופה ולמה שכתבתי בהקדמה.

זה לא אומר שמחר העולם משתנה, ברור נכון?, אבל זה כן אומר שאנחנו נמצאים בנקודת זמן שבה האנרגיה גבוהה כדי להתקדם עוד שלב, לעשות, לפעול למען השינוי האישי והקולקטיבי. לא עוד דיבורים ותוכניות, אלא לשחרר את מה שהיה עד עכשיו ולהתקדם ובעוצמה.

אם זה בתחום האישי, בחנו מה מנע ממכם להגשים חלום ויהיה לכם הרבה יותר קל לצאת מההגבלה שיצרתם לעצמכם, התחברו למה שאתם לא עושים כי.... הקורונה, המצב הכלכלי ואי אלו סיבות אחרות שהצמידו אתכם למוכר ולבטוח, שאפו לתוככם את האנרגיה האדירה וצאו לדרך מלהיבה.

גם במערכות יחסים אותו הדבר. אותן סיבות ואי אפשר היה להיפגש והכל היה סגור.... המציאות השתנתה והאנרגיה מבטיחה התחלות והתעוררות, אז לא תצאו לדרך בהתלהבות?

וברמה הגלובלית, חשוב לכם? זה הזמן המדויק לנצל את כל הידע והדעות שאגרת ולבצע את הפעולות הנדרשות. כל אחד לפי אמונתו ודרכו.


מולד הירח מעניק אומץ, אז שאפו אותו לתוככם, לכל תא ותא בגופכם, אל תתנו לא לעבור ולהתבזבז.

מזכירה לכם שהקוסמוס נותן לנו הזדמנויות והבחירה אם לתפוס אותן בשתי ידיים או לא, היא שלנו בלבד.

בנוסף, היום ונוס שבמזל טלה יוצרת זוית פעולה לפלוטו העוצמתי.

ונוס היא החושים שלנו, התשוקות, היופי, ההנאה ומפעילה את הצורך בביטחון אישי וחומרי.

פלוטו הוא הכוח הפנימי, ההישרדותי וכשמופעל, לוחץ על הנושאים שאנו מדחיקים.

פלוטו וונוס יחדיו קשורים לערכים, לתשוקה, לכוח ולעונג ובפועל זה מתקשר לנושאים העמוקים שבנפשנו.

לכאב שאנו חווים ולמה? לכוח שאנו נותנים לאחרים להכאיב לנו ובכלל לשלוט בנו.

שני אלה יוצרים אירועים או מביאים אותנו בדרך כלשהי להבנה שאנו צריכים לקחת אחריות על חיינו, להתמודד עם הפחד, להתמודד עם השדים ולהפסיק להאשים אחרים.

מן החושך לצאת אל אור גדול של אמון עצמי וכוח פנימי.

בהשפעת הירח המולד שמביא עמו אנרגיות להתחלה חדשה והזויות בין פלוטו לונוס, אנו חווים לחץ לשינוי ולהתקדמות. אצל כל אחד מאתנו הלחץ נוצר במקום אחר בהתאם למפה האישית.

זה הזמן לבחור בשינוי למען טובתנו האישית והקולקטיבית, זה הזמן לטפל במכאובים, בפחדים ולסלק מעצורים.

איך? כל אחד בהתאם לנושא שבו הלחץ מופעל, אבל אני מציעה מכל הלב לא להתחפר, אלא להתמודד.

להסתכל קדימה, אל המטרה של חיים בעשייה נכונה ומספקת, בזוגיות אוהבת, ביחסים טובים עם הקרובים וכל מה שבו אתם מרגישים חוסר סיפוק.


כדי להבין יותר טוב את התחושות ולבחור את הכיוון והדרך, אני מזמינה אותך אלי שנציף את התחושות ונמצא יחדיו את הדרך הנכונה לך לשינוי כדי לחוות את החיים בצורה שמחה ומספקת.


באהבה,

חגית דאבוש

אסטרולוגית ומטפלת אלטרנטיבית 050-8344816

מאפשרת לרפא את הגוף והנפש, להתחזק ולחוש אהובים תוך כדי שינוי תודעתי ואנרגטי. משלבת בהתאם לצורך האישי ACCESS BARS, Nlp דמיון מודרך, חיבור למודעות על ועוד

כרטיס דיגיטלי למידע נוסף ויצירת קשר בקלות ובמהירות:

https://www.dibiz.com/hagitdab1


#אסטרולוגיה#כוכבים#מולד_ירח_בטלה


52 צפיות